Нека духа, нека вее - с усмивки МАРТенчето ще ни грее!

  • 18 891
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 122
малко ще помрънкам, ама Стефито снощи хич не спа, големи ревове, истерии, като почна в 2:30, половин час се успокоявахме, после до 4 часа си говорихме
на всичкото отгоре, вчера виках фирма, която ни пра дивана, който съответно не беше изсъхнал, ама леглото в другата стая се стори тясно на Стефи щом и баща й се присъедини и го изгони на мокрия диван  Tired. Между другото, ние двете от една седмица спим в другата стая, замислям разни планове за отказване да спи при нас, ама с течение на времето ще видим дали ще се получи
та истериите продължиха и към 6:30, когато само минахме с 20 минутка по успокояване и към 8 вече станах окончателно, а тя спа до към 9:30. Текнаха сополи, едни секрети, не може да диша и цял ден е апатична, ама като гледам венците, 100% са кучешките зъби /даже взе и да се лигави  ooooh! тя като бебе не се е лигавила така/. Заведох я на МОЛ-а, че поне там на закрито, хапна едни картофки и поспа после около 2 часа. Цял ден почти кара на АМ, ама предполагам довечера ще хапне доволна, познавайки безграничния й апетит.
За капак на всичко аз вчера се морих да й сготвя две яденета и накрая тя да не яде нищо.
Писнаха ми тези кучешки зъби, да вземат да изникват, че само тормозят детенце.  Crossing Arms
Лили не се е появявала тези дни, надявам се да не е за нещо лошо  Praynig

# 226
  • Мнения: 93
Честит Рожден ден на Чочка!
Бъди винаги щастлива и много обичана!



Честито и на всички именници! Да са живи и здрави!   bouquet

Ние вече се завърнахме, а Вики как ни се зарадва..... Започна да ни прегръща, да ни целува... Голяма ми е маймунка.  Blush
На всички болни пожелавам бързо оздравяване, а на тръгналите на ясла - всичко да е безпроблемно и без сълзи! Браво на Ал за доброто представяне!  Hug
Гери, Кика за кой ли път ни развеселява, ще я изям аз нея...  Heart Eyes Вики и тя рисува - зайче, слънце, цвете... ама нищо общо с тях де!  Wink
Мини, дано бързо изникнат зъбките на Стефи, че е ужасно!  Hug Екипчето много ми хареса, страхотно е! Благодаря ти мноооооого!     bouquet
Аватарите на Амели и Ива и мони наистина са страхотни!

# 227
  • Мнения: 250
mini_79,и Тишо май е в такъв зъбоникнещ период.Не иска да яде,нощем изведнъж започва да реве.Хубавото при нас е че цицата спасява положението и не се налага да будуваме дълго. Mr. Green

Браво на художничката Кика.А Тишо като го попитам какво е написал-казва "мама","тати","Тиша" и "гаре"(магаре).
Днес след обяд откара 3 часа в сън,да видим сега кога ще заспи. ooooh!

# 228
  • Мнения: 1 986
Да  се похваля пак. Днес видях официалното класиране на Софийския математически турнир на страницата на РИОС. Детето е на 11 място за цяла София, което приемам за добро начало, като се има предвид и липсата на предварителна подготовка.

Днес размислих и заведох Владислава на театър вместо Мартина. За мамите от София - "Бабината питка" е много хубаво представление на театър "Възраждане". Музиката е на Развигор Попов и участва Мими Иванова. Мисля обаче, че нашите малки дечица са още твърде малки за театър. Доста шумно е и гасят напълно осветлението, което мисля, че ще ги уплаши.

Честит имен ден на всички именници и рожден ден на Чочка и на майката на Ива от Сливен!
Ето и малко виртуални подаръци от мен!

# 229
  • Сливен
  • Мнения: 894
Гале,мерси за подаръка  bouquet
ще го предам на мама Wink Laughing
Поздравления за кака Влади newsm51 Да върви все така ученолюбива за радост на мама и тати Simple Smile
Мини,и малката Мони е така със кучешките зъбченца ooooh!
реве по никое време,днес на обяд спа няма и час и като стана такъв рев беше Sad
по едно време чак кошарата захапа Crazy
при нас единия се показа,но другите 3 са ужас Tired
аз съм се настроила психически за неспане(но да си кажа удрям по една дрямка на обяд Blush)а при теб е по-сложно,че трябва и повечко да почиваш заради бебинка.
Кураж,и те ще излязат и малката бубка Стефи ще се успокои Hug
Доколкото си спомням отдавна ви мъчат.....при Мони е на моменти много силна болката явно Thinkingи после отшумява за някой ден и после пак Tired

# 230
  • Мнения: 907
4о4ка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Бъди много щастлива, винаги здрава, със сбъднати мечти и осъществени планове и обградена с много любов от мъжа ти и Вики!


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ, СПЕЦИАЛНО НА МИШЕЛЧЕТО, БАТКО МИШО, КАКА МИЛА, ЕММА, ЕМИЛИ, УИНИ, РААДИНЕЛА, БИМБА, БРИАН И МАЙКАТА НА ИВА(и Мони)! Да са здрави, усмихнати, много щастливи и още повече късметливи!

Мишелчето е такава хубавица Heart Eyes

Днес имаше много и все хубави почерпки, но понеже и моят мъж празнува имен ден днес, нещо скромно и от мен:


Много здраве и любов на всички ви, много ви обичам  Hug

# 231
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
4о4ка, аз пак закъсняла, но приеми и от мен един голям ПОЗДРАВ Hug! Бъди усмихната, здрава, позитивна и много щастлива и обичана!

Много ви благодаря за куража, момичета, май всичко това с яслата минава по- тежко (в моята глава Mr. Green)... съвсем не си представях, че Муцун толкова ще плаче, че аз толкова ще се трогвам, пък и да цивря даже (нали уж съм мъжка майка).
Да питам всички майчета, чиито деца са на ясла - глезите ли си децата повече, когато си ги вземете вкъщи? Аз забелязвам нещо такова при мен, въпреки всичко изчетено, че децата усещали различното отношение, използвали го с/у родителите после, това означавало за тях, че "да, наистина мама е направила нещо лошо, оставяйки ме там, щом сега така ме глезотка" - ама отвътре ми идва да се държа по- мило, по- малко да му се карам за редовните му бели и като цяло да съм по- търпелива... Трябва да се стегна и да вляза в обичайния си образ, защото шилето на последния косъм на главата драпа вече да ми се изкатери.

За възглавницата - разнася из цялата къща едни малки декоративни, които уж трябваше да красят дивана ни - отказах се и вече от доста време си седят в леглото му, което пък от своя страна съвсем не се ползва по предназначение (ще рече, че рядко спи там) Mr. Green Ползва ги обаче не да спи на тях, а да опипва ръбчетата и да ги допира да устните си, докато с другата ръка умело мушка палеца в устата - така заспива.
За залъгалките май няма да говоря, защото от предните редове става повече от ясно, че такива не ползва - има си палец ooooh! Добре поне, че успях да "махна" показалеца, който Муцун упорито завираше в лявата си ноздра. Картинката беше такава:
       
В гърнето слага една плюшена овца, а неговото дупе е било там няма и 5-6 пъти - изобщо не го и пробвам вече. Къде от мързел, къде от липсва на нерви, търпение и сили, се оповавам на автора на едно книжле, което много ми хареса - "Изкуството да бъдеш родител" - та там той пише, че до 2 годинки е безсмислено, а след тази възраст си ставало съвсем естествено Whistling
Танче, смях се с глас на разказите за Гено и Петърчо Joy Да са ти живи и здрави Hug!
Мини, много се вълнувам за втората щерка, която ще родиш на мъжа си и да не забравиш да си смениш надписа под аватара с онзи, който си го мислех, докато белих картофите онзи ден Mr. Green
Манго, и при вас е весело hahaha
Гери, аз не разбрах - ново жилище ли имате или ремонт на старото правите (сори, но нали не съм от най- редовните)... Ако е първото - честито, ако е второто, ще честитя, когато приключите Peace.
По повод ремонтите - Ал съвсем скоро ще бъде изгонен в чисто новичката си стаичка, която днес обзаведохме с ламинат, а до 2 седмици и с мебели Whistling Поръчката вече е пусната, но майка му още не се е начудила за цветовете - то като има голям избор и леле каква мъка, не е за приказки ooooh!
Много дълго стана и затова ви желая лека и спокойна нощ Hug!

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 00:44 от Муцуна

# 232
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета.
 Вава, браво на малката математичка.  Hug
Мини, и Ива и Мони, пожелавам Ви бързо да израстнат зъбките на малките принцеси.
 Успешно преместване в самостоятелна стая за всички, които го планират  Simple Smile
 Ние сме добре. днес така и не стигнахме до обсерваторията, защото по гугъл мапс ни даде стария път, който сега е затворен. Както и да е, разхождахме се в огромния парк, където е обсерваторията и после ходихме на зоопарка, защото имаме членство (беше някаква промоция и затова го взехме) и сега имаме една година безплатни посещения.
 Ние от утре планираме семейството да спи в една стая, защото сега спим аз и Петър в спалнята, а Гено и баща му в детската. От утре правим едно огромно легло да се гушкаме всички.
 Това е от нас. Приятен ден.  Simple Smile

# 233
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Добро утро от нас!Дано Стефи тази нощ е спала по-спокойно! Аз да си призная не съм усетила на Гого кога избиха кучешките зъби- всичко мина безпроблемно и преди да го отбия на 1 година и 6 месеца имаше 16 зъба в устата, т.е. всички кучешки. Остават само онези 4 кътника, но честно казано незнам кога изникват.

Муцунка- вие предпочитания за пол имате ли? Не че е важно, ама да попитам...

# 234
  • Мнения: 413
 Добро утро и от мен!
Днес тук духа,но ще се опитаме да отидем на разходка.
 По въпроса за подаръците на децата-ние се затрупахме с играчки и даже нямам идея какво да и купя за празниците и освен това се чудя на кого да  дам старите играчки на Габи newsm78
 За сега чао

# 235
  • Сливен
  • Мнения: 894
добро утро момичета Simple Smile


днес аз да ви почерпя с кафенце

имам повод-11 години съвместен живот с моето момче Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 250
Добро утро

Малко късно стана,но все пак е неделя.Честит празник на  iva i moni.Още много години щастие ви пожелавам.Аз ще почерпя със закусчица,да се поотпуснем като за почивен ден.


Муцуна май и аз забелязвам,че глезотя малко повече Тишо след ясла.Знам,че трябва да се държа както обикновено,но отвътре ми идва да съм малко по-мила. ThinkingДано наистина не ни се качат на главите,но мисля че във всеки възможен момент трябва да му показвам че го обичам.Снимките аз нещо не ги виждам,но си представям картинката. Joy

Е не ме оставят повече да пиша.Хубав ден.

# 237
  • Мнения: 1 986
Mucun, аз не пестя глезенето. Може и да не съм съвсем права, но децата растат бързо и ако не ги гушкаме сега, после започват да се дърпат и да се отдалечават от нас. Гушкай го, че след няколко месеца няма да ти стига времето да ги гушкаш достатъчно. Освен това с гушкане може да намалиш изблиците на хапане и посягане.
Честит празник на Iva i Moni! Още мнооого пъти по 11 години да се радвате един на друг и на цяло ято дечица!

# 238
  • Мнения: 1 986
Mucun, аз не пестя глезенето. Може и да не съм съвсем права, но децата растат бързо и ако не ги гушкаме сега, после започват да се дърпат и да се отдалечават от нас. Гушкай го, че след няколко месеца няма да ти стига времето да ги гушкаш достатъчно. Освен това с гушкане може да намалиш изблиците на хапане и посягане.
Честит празник на Iva i Moni! Още мнооого пъти по 11 години да се радвате един на друг и на цяло ято дечица!

# 239
  • Сливен
  • Мнения: 894
мерси за пожеланията на VAVA и bambi mama Hug  bouquet
Гале,страхотна картинка Heart Eyes-обожамам анимации,филми и приказки за принцове и принцеси Flutter
Муцунка, и според мен няма много гушкане и глезене Peace
съвсем нормално е повечко да му се радваш,а и досега сте били като "скачени съдове" Winkнормално е да се климатизирате и двамата в новата обстановка Simple Smile
а това за новата стая на Ал е супер-дано бързичко свиква да спинка там без мама Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт