Нека духа, нека вее - с усмивки МАРТенчето ще ни грее!

  • 18 884
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 907
Иве, Честит празник и от нас! Бъдете все по-влюбени, много щастливи и обградени от весел детски смях на деца, а после и на внуци Hug

# 241
  • Мнения: 93
Честито на Ивето и от нас и на всички именици от вчера на патерици! Hug  bouquet

# 242
  • Мнения: 93
Иве, честита годишншна! Нека всяка нова година от съвместния ви живот бъде най-щастливата!

# 243
  • Мнения: 164
Момичета благодаря ви за чудесните пожелания!
Ива и Мони, честита годишнина! Да сте все по - влюбени и щастливи с "твоето момче" и малкото ви слънчице!
Муцуна, и аз се чувствам като теб като оставам Вики в яслата, все едно я изоставям Sad много искам да преодолея това чувство.
Ние решихме да пуснем Вики пак на ясла в началото на декември, за да се стабилизира малко след последното боледуване. Сега съм в болнични, а пък после пак ще си пусна платен отпуск. Дано само на шефовете ми да не им писне.

# 244
  • София
  • Мнения: 8 276
Муци, ще мине сигурно и това ще преживеете, няма начин Hug
и сега специално за Амели, прочетох в един друг форум следните мисли и искам да й ги подаря, сигурна съм че чете при нас и се надявам да й харесат

Научих..., че трябва да сме благодарни,
че Господ не ни дава всичко, което поискаме.

Научих..., че парите не ти купуват класа.

Научих..., че онези малки неща, които се случват всеки ден,
правят живота толкова вълнуващ.

Научих..., че под всяка твърда черупка се крие някой,
който иска да бъде ценен и обичан.

Научих..., че възможностите, никога не се пропиляват.
Някой ще се възползва от тези, които ти си пропуснал.

Научих..., че ако таиш горчивина, Щастието ще отиде другаде.

Научих..., че бих дал всичко да можех да кажа на онези,
които обичам, че ги обичам още.

Научих..., че любовта, а не времето лекува всички рани.


Не мога да подмина това! Мини, благодаря за споделеното!
... подхванали сте едни тъжни теми (7стр.)
... ние липсвахме известно време, не за хубаво - в сряда вечерта ни съобщиха, че кумеца ни е загинал с мотор - нелепа случка, не много висока скорост, отнето предимство, много "ако-та" (ако е имало светофар, ако ги е нямало дървета, които правят стена, когато се движиш, ако другия шофьор е завил в крайното платно, а не по-отдалеченото....) и е можело да се избегне всичко....
Не го познавах добре (живеем в различни градове, кумове по наследство бяхме), но малкото, което знам/съм видяла единственото лошо, което мога да кажа е, че пушеше... човек творец художник-резбар, грижеше се за семейството си - това освен детето (1 ден по-малко от Мити) и жената му включва и болната му майка, опора на брат с проблеми - стожера в семейството...
... творец, който не бездейства, когато няма поръчка(работеше основно за църкви, последната му завършена работа е чешма дарена на града човека, на когото била възложена казал че ще поеме ако работи с него), а работи каквото и да е ... жена му направо го боготвореше, той бе всичко за нея, това е момиче, което обича родителите си (получава подкрепа от тях) и детето си, но мъж и е бог за нея
... осъществил една мечта да има мотор (благодарение на една поръчка в края на лятото)
 
Praynig Бог да прости! Бди на детето и жена си, Петьо!

# 245
  • Сливен
  • Мнения: 894
Деси, моите съболезнования за кумеца ви Cry Flowers Rose Flowers Rose

# 246
  • Мнения: 907
Деси, прегръдка от мен. Понякога животът наистина не е честен. Не знам какво друго да кажа, няма да има смисъл, каквото и да е.

# 247
  • София
  • Мнения: 515
Деси, прегръдка от мен. Понякога животът наистина не е честен. Не знам какво друго да кажа, няма да има смисъл, каквото и да е.

 Cry Hug

# 248
  • Мнения: 2 122
Деси, нека почива в мир младия човек  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 249
  • Мнения: 299
Деси, за Петьо  Flowers Rose

# 250
  • Мнения: 1 196
Със закъснение,
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕННИЦИТЕ,РОЖДЕННИЦИТЕ  - 4О4КА

    И ИВА И МОНИ,ПО ПОВОД ГОДИШНИНАТА!

И за моята мама Райка,която имаше имен ден вчера!


Аз нямах Нет,но сега съм на линия!
Мини,от вчера и при Бети има разтройство,хрема,много се лигавила!Майка ми се съмняваше,че може да е от зъби,но аз не предположих!Та сега гледам,че и на нея кучешките й липсват!Дано да е от зъбите,а не пак някой гаден вирус ! Praynig Че и на антибиотик беше преди да тръгнем!Но в градината е доста хладно и се съмнявам,че от там пак е цялата работа! Whistling
При мен снега се стопи,валеше дъжд цял ден!Но пак си е студ!Ще пусна после снимки да ви покажа къде сме сега!

Да ви се похваля,че купих страхотни панталончета  за БЕТИ - дънково и джинсово розово,но за пролетта!От вътре на кръста се регулират с ластик и копчета,като бремелинските ни панталони!ЗА по 11лв. едното. А на едно съседче взех СуперМен костюм,който се надува чрез едно устройство,непосредствено когато детето пожелае.Иначе костюма си стои под ризката на детето,без никой да знае,че то е СуперМен! Laughing Много готино замислено!И този подарък за около 10лв. Страшни разпродажби си намерих!На Авент бибите за шише с 3 дупки и тук ги има на разпродажба,този път за  2.20лв. комплекта от 2 биби! Crazy Ако някой от София иска,мога да го снабдя! Hug
Извинете за дългия пост и поздрави за сега от мен!
Деси,моите съчувствия!  Flowers Rose

# 251
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Добро утро!
Деси, моите съболезнования... Трудно е ,когато се губят близки хора....

С риск да ме набиете пак да споделя за нашето хранене. Този път за количествата. Ето как яде Гого, проблемът е, не че не яде, а че вечер стомахчето му е като на попова лъжичка и ще се пръсне: Crazy
1. 7.30 закуска- 250 мл овесени ядки и мляко
2. обяд - 13.00 часа - 250 мл готвено
3. следобедна закуска - 16.30 - 220 мл кремче
4.18.30 - нещо като вечеря- 200 грама каша, или кисело мляко, хляб .....
5. 21.00 - 100 мл АМ за заспиване, понякога не ги изпива

Между храненията яде понякога банан, винаги 2-3 бисквити и понякоя солета.
Не че се притеснявам, просто искам да споделите, но ако ставам банална- търпя критика!  bouquet

# 252
  • Мнения: 93
Ето ме и мен!Малчо вече е в яслата - да видим как ще е днес, че мислим и да спи там(ако не могата да я озаптят ще звъннат да си я взема).ДА ви се оплача , че пак плака доста ! Иска ми се вече да свикне ама точно посвикне и айде болна, а така като реве много ме притеснява мен!Айде стига толкова песимизъм от мен!
Деси  Hug
Дени Али е от много ящните.Сега като е на ясла незнам какъв грамаж са им порциите ама казват, че всичко си изяжда.Иначе вскъщи яде така:
8.00   закуска-250гр каша(кус кус,попара)
10.00 закуска-1банан или ябълка или бисквитка
12.00 обяд-190гр готвено с 1 филийка хляб и 190 гр крем(понякога иска след тях и плод)
15.00 закуска-филийка с нещо,кифличка или друго
18.30 вечеря-готвена супа с 1 филийка хляб
20.00 вечеря-каквото има от нашето готвено 1 порциийка(около200гр) и 100 гр кисело мляко

# 253
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Десем, и от мен искрени съболезнования! Hug Да почива в мир човекът.

За храненето, не ще ми се карате, ами и клетви наум ще изричате, ако разберете как, какво и кога яде Ал ooooh!

Дени, на въпросът ти от предната страница - таткото на Муцун иска да си прави отбор по борба, аз винаги съм си представяла, че панделки ще връзвам, но честно казано сега ми е все тая, само да е здраво (знам, че изтъркано звучи, ама наистина това е най- важно) и да се роди след 37-ма Mr. Green, а пък и мисля, че ще им е по- интересно, ако са еднополови Crazy

# 254
  • Мнения: 2 984
Деси, прегръдка от мен. Понякога животът наистина не е честен. Не знам какво друго да кажа, няма да има смисъл, каквото и да е.
Десем, и аз много съжелявам за загубата ви. Praynig Hug
За храненето - рядко хапва повече от 200 гр.,т.е. едно от нещата от ДК на хранене, на обяд без хляб, между храненията понякога солети, плод.
Ние още сме болни. В събота даже повърна на два пъти, според мен от давене със сополи, от неделя е и с разстройство. То че чакаме зъби, така е, но педи каза, че е и вирус. Дано бързо минава, защото толкова сополи не е имала и то основно се стичат към гърлото, като задна хрема, говори гърлено, не може да диша добре, особено докато спи хърка или се дави... Не знам кой беше споделил нещо подобно, че детето се дави от сополи докато спи, но ако имате съвет какво да й дам освен предписаните лекарства, че да мине секрета по-бързо, приемам всякакви съвети.
Муцуна, дано всичко е наред, пък наистина пола е без значение.
Всички болни да оздравяват и лек ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт