Бременност и дискотека?!

  • 12 653
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Аз пък последно бях на дискотека в началото на деветия месец. Вярно, че доста хора ме заглеждаха, ама повечето ми се радваха Simple Smile

То4но като мене!!!Още повече се пулеха от факта че си денсех все едно не съм бременна!!!1 Shocked #Crazy #Shocked Scream
Просто бременноста никак не ми е тежала!

# 46
  • Мнения: 575
Не съм ходила въобще. Избягвах, заради силната музика, цигарения дим и т.н.

# 47
  • Мнения: 179
Излизаx по дискотеки до 9 месец но разумно и по малко  иначе по гости постоянно . Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 554
на дискотеки не съм ходила,падам си по ресторанти bowuu

# 49
  • Временно
  • Мнения: 788

Не съм ходила на дискотека с корема. Като се замисля и не съм виждала бременни жени в дискотеките. Все си мисля, че може да се устиска 9 месеца и да се избегнат дима, бутащите се, подпийнали тийнове и зверския бас. По кръчми, гости, ресторанти, на сватба- да, ходила съм, но на дискотека   Thinking това е последното място, на което си се представям бременна.

Абсолютно споделям.


# 50
  • Мнения: 386
От както забременях започна да ми става зле от цигарения дим ( а преди това си бях сериозна пушачка) и започнах да избягвам всякакви задимени пространства.  Но и някак си не си се представям там така  preggo  Но ще си наваксам....... newsm35

# 51
  • Мнения: 3 314
на дискотека - НЕ  Naughty  на ресторант - да

# 52
  • Мнения: 186
На дискотека - не, но на сватби два пъти ходих в шестия месец и си играх и хора и рокендрол. За кръчми и ресторанти - е то е ясно. И на концерт на Белослава бях.

# 53
  • Мнения: 266
И аз не съм ходила на дискотеки,но на партита които правеха в една пицария бяхме редовни.

# 54
  • Мнения: 151
И аз не съм ходила на дискотеки, заради дима и силната музика, но бях на сватба - моята  Laughing

# 55
  • Мнения: 552
На дискотека ходих десетина пъти може би и то до към 7 месец ...беше ми твърде запушено Peace
На ресторанти-по-честичко Peace

# 56
  • Мнения: 200
ходила съм веднъж на механа но е една от най задимените в града и ми  стана лошо иначе по гости не се спрях

# 57
  • Мнения: 1 335
През първата ми бременност точно по дискотеки рядко ходех, но излзахме с приятели много, събирахме се на гости; нямах проблеми. Сега ми се излиза, ходи ми се и по дискотеки, но пък бързо се уморявам, а и с малко дете всичко иска повече организация...така че пак доскотеките са рядкост.

# 58
  • Мнения: 1 629
Не съм ходила на дискотека, защото бях чела, че не е хубаво заради силните вибрации и мега силната музика, пък и е задушно, а за една бременна въздухът е важен Peace

# 59
  • Мнения: 4 447
До 4-ти месец ходех и на боулинг даже.
После от 6-ти до 8-ми месец и половина
бях на легло за задържане. И почти в 9-ти
месец бях на дискотека. Не съм танцувала
но си беше приключение.  Joy Joy Joy
А и бях само за 2 часа. Като се напълни
вече не можех да дишам и си тръгнах.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт