Как се карате?

  • 7 647
  • 148
  •   1
Отговори
# 45
  • България
  • Мнения: 457
Аз почвам  с разговор,който преминава в крещене,но от негова страна само мълчание .Стигам и до чупене на дребни неща,но реакция никаква.Той само мълчи и после се прави , че нищо не е станало.А мене ме дразни такова отношение!Предпочитам да се води диалог,а не само аз да водя монолог.
Все едно аз съм го писала Simple Smile

# 46
  • Мнения: 581
Зависи по какъв повод са разногласията ни и в какво настроение съм преди свадата.Понякога викам и обиждам, понякога ми е кеф да реагирам спокойно и с усмивка на дебил като виждам, че е ядосан, а той се газира още повече.Мъжът ми никога не ме нарича с обидни думи, колкото и да съм го вбесила, докато аз съм способна на тирада от такива.Мога също да мълча с месеци и да се правя, че човека не съществува.
Важи в пълна сила и за мен. Да не си зодия риби? newsm78
Не, теле съм. Grinning

# 47
Аз не се карам,мразя крясъци.Ако нещо ме дразни прекратявам отношенията ,просто се очуждавам без излишни обяснения.Необичам да променям или дресирам когото и да било ,а пък някой мен хич!!!контяктувам с хора с които си допадаме и това е!
Следователно и не ми се налага да се сдобрявам! Peace

# 48
  • sf
  • Мнения: 10 138
И двамата крещим. Силно. Обиждаме се яко, понякога си посягаме лекичко. Накрая ни писва да крещим, осъзнаваме,че никой не е чул другия и се врътваме ядно за ден-два. Мълчим си , апо лсе се правим,че нищо не е станало.
На следващия скандал пак така, но добавяме и нещата от предишния. В общи линии- тъжна картинка- очаквам в скоро време на единия да му писне и да убие другия, или да си събере партакешите.  Crazy

# 49
  • Мнения: 4 275
Оххх!  Confused
Седя си на диванчето, с увиснала физиономия, той хапва нещо. Мълчим! Снощи се скарахме за едни пържоли. Тоест ... аз направих проблем! Помолих да го да приготви пържолки на скарата, понеже за мен скарата е мъжка работа. Той си намери куп оправдания ... Ядосах се, хвърлих тарелката с филето в коша. Той съответно през цялото време мълча, което ме подлудява. Тръгна да си ляга, игнорирайки ме изцяло ....и казах нещо, от което мен ме заболя.  Confused Казах му "Лягай си!!! И без това не мога да те гледам!!!" За първи път си позволявам толкова груби думи.
Няма да приеме извинение точно сега и се чудя какво да правя... Confused

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Оххх!  Confused
Седя си на диванчето, с увиснала физиономия, той хапва нещо. Мълчим! Снощи се скарахме за едни пържоли. Тоест ... аз направих проблем! Помолих да го да приготви пържолки на скарата, понеже за мен скарата е мъжка работа. Той си намери куп оправдания ... Ядосах се, хвърлих тарелката с филето в коша. Той съответно през цялото време мълча, което ме подлудява. Тръгна да си ляга, игнорирайки ме изцяло ....и казах нещо, от което мен ме заболя.  Confused Казах му "Лягай си!!! И без това не мога да те гледам!!!" За първи път си позволявам толкова груби думи.
Няма да приеме извинение точно сега и се чудя какво да правя... Confused
Той пък за кво ти се сърди, че си ги хвърлила в коша newsm78 Ми като няма кой да ги приготви ще ги хвърлиш я! Какво да седят да се рязвалят ли? Тез мъже ем ги мързи ем другите им виновни Twisted Evil И за какво ще се извиняваш? Че си се даържала грубо щото няма кой да те отмени за малко? Кажи му, че си очаквала по-отзивчиво да отговори на твъето предложение да сготви, и затова си реагирала толкова остро. И да не се цупондри там ами да се постави на твое място.

# 51
  • Мнения: 4 784
Не се караме. Понякога аз се цупя, когато съм решила, че е виновен за нещо. Той пък е достатъчно търпелив да не ми се връзва и в крайна сметка се разбираме в един съвсем нормален и спокоен разговор.

# 52
  • Мнения: 4 300
Мълчим, мълчим, мълчим. След няколко часа, като мине оная черна вълна от яд, гняв  и чувства сядаме и се разбираме като големи хора.

# 53
  • Мнения: 28
Аз(рак ) а той (козирог) и по време на скандалчета аз винаги съм като вулкан-разпалвам се,крещя,бълвам огън и жупел и обиди използвам понякога ,даже се очудвам на запаса си от такива епитети и като излея целия си гнав много бързо ми минава и обръщам другата страница.А на милото винаги му е много криво след каране и му държи доста време ...е да не ме е предизвиквал.
Иначе мъжа ми никога не ми се кара а когато аз го нападам винаги спокойно ми отговаря и това още повече ме вбесява.
Добре,че рядко стигаме до разправии.

С мамчето си се караме или по-точно заяждаме постоянно,но пак си се обичаме накрая  Heart Eyes
С роднини избягвам да се разправям стига да не прекалят.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 123
ами как -шумно. Mr. GreenИ двамата не се даваме,независимо кой е виновен.И викаме и се сърдим,но никога не остава все едно не е било.Аз се сърдя ,докато не получа извинение ,нищо че обикновено не съм права. BlushИ двамата сме много инати скорпиончета.

# 55
  • Мнения: 1 186
Зависи за какво се караме или вече сме се скарали.....и си викаме,и крещим,понякога мълчим и т.н....понякога аз прощавам,друг път съпруга ми,отново зависи....но едно нещо е винаги еднакво- сдобряването е винаги във спалнята или друго място по избор Whistling

# 56
  • Мнения: 589
Оххх!  Confused
Седя си на диванчето, с увиснала физиономия, той хапва нещо. Мълчим! Снощи се скарахме за едни пържоли. Тоест ... аз направих проблем! Помолих да го да приготви пържолки на скарата, понеже за мен скарата е мъжка работа. Той си намери куп оправдания ... Ядосах се, хвърлих тарелката с филето в коша. Той съответно през цялото време мълча, което ме подлудява. Тръгна да си ляга, игнорирайки ме изцяло ....и казах нещо, от което мен ме заболя.  Confused Казах му "Лягай си!!! И без това не мога да те гледам!!!" За първи път си позволявам толкова груби думи.
Няма да приеме извинение точно сега и се чудя какво да правя... Confused
Той пък за кво ти се сърди, че си ги хвърлила в коша newsm78 Ми като няма кой да ги приготви ще ги хвърлиш я! Какво да седят да се рязвалят ли? Тез мъже ем ги мързи ем другите им виновни Twisted Evil И за какво ще се извиняваш? Че си се даържала грубо щото няма кой да те отмени за малко? Кажи му, че си очаквала по-отзивчиво да отговори на твъето предложение да сготви, и затова си реагирала толкова остро. И да не се цупондри там ами да се постави на твое място.
   Такова поведение е недопустимо за жена! Ако повечето съфорумки смятат,че е нормално да хвърляш пържолите в коша,защото мъжО е отказал да ги приготви,то е ясно защо ще има все повече теми от рода на "Не си говорим..."
  По темата-с бившият се карахме обикновено след някоя негова грозна псувня по адрес на майка ми(тя почина рано и той не я познаваше,затова съм болезнено чувствителна на тази тема).В началото,когато започна да си позволява да псува за щяло и нещяло,се свивах в някой ъгъл и плачех,чаках го с дни да се извини.По-късно ми "писна" да споменава майка ми по този начин и му отговарях с "Имаш си своя майка,нея оправяй както си искаш,моята я остави да  почива в мир",което го вбесяваше.Кавгите ни бяха шумни,грозни,стигало се е и до размяна на плесници.
  Сегашният ми приятел е най-миролюбивото същество на този свят.За близо 4 години не сме спорили за нищо.Ако нещо се нацупя-идва и перманентно се извинява... hahaha

# 57
  • Мнения: 637
Жестоко.

# 58
  • Мнения: 59
Рядко се караме,но тона зависи от самия проблем.Понякога викаме,понякога говорим тихо и нормално-зависи от самата ситуация.Но винаги се сдобряваме в леглото Hug 

# 59
  • София
  • Мнения: 2 430
Уф караме е силно казано,а честно искам един път да си спретнем караница.Обикновено става ето така: Mr. Green
  Той се е издънил нещо,аз се цупя,той ме пита има ли нещо,а аз ръмжа"Не няма нищо" Mr. Green
  После пак така около час се цупя и правя физиономии,той не ме закача,и аз почвам да казвам какво ми е криво.Не знам късмет ли е или не,но той никога не допуска караница.Просто така гъвкаво се измъква от ситуацията,че до караница не се стига.Никога не сме си повишавали тон
 И така,после се гушкаме,май аз се налагам Embarassed и всичко е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт