Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 окт. 2008, 11:20 ч.

Къде, кога, защо, как

• 1 271
  • 27
  •   1
Отговори
спряхте цигарите. Аз не съм, но  искам.

# 1
И защо искаш?Къде ще си слагаш ръцете вечер в клуба?Друго си е да навириш една цигара.Аз ги спрях за 1 година просто така,казах си, вече няма да пуша.И после един си казах:хайде,стига толкова.

# 2
А, де. Ама не било здравослоно, кофти било. Пък и щели да го забранят.

# 3
Ти сега се сети да не пушиш.Пушенето никой не може да ми забрани.Няма да пуша на обществени места,окей.Но терасите ми никой не може да ми ги изкърти и да ми ги вземе.

# 4
  • При хората, които обичам
И аз като Шанел - отказах ги от раз и пак пропуших. Тъй де, не ходя по мъже, не пия... То пък толкова праведна не бива.

# 5
Да,аз също не пия.

# 6
Ама аз не исках да ме поощрявате. Макар че ми става приятно.

# 7
Аз ги спрях преди 3 години, а проблема къде да си дена ръцете, го разреших като почнах да пия повече Mr. Green

# 8
  • Варна
Спирала съм ги и пак съм ги почвала. И сега ги пуша. Много. Обаче ги мразя. Мазохизъм?

# 9
  • Варна
Два пъти съм ги спирала. И двата пъти поради бременност. Само това, че тровя бъдещото си дете бе способно да ме мотивира, нищо друго не помогна. Сега пак пуша, но мнооого по- малко, което си е почти победа.

# 10
И аз искам да ги спра. Ама явно недостатъчно. Ритнете ме и мен.

# 11
  • out of space

аз пък не се друсам....  Sunglasses

# 12
  • София

аз пък не се друсам....  Sunglasses

Joy и аз  Hug

# 13
Купих си електронна цигара. Сега в чантата си нося цигарата и ... две кутии цигари.
С една дума не съм ги отказала. Успях на няколко пъти за кратко. Тогава увеличавах алкохола - трябваше да се прави нещо с ръцете.

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
Ха, и аз в отбора. Знам, че е вредно(то пък какво полезно остана), знам, че се охарчвам за глупости, ама това не ме мотивира. Само за двете бременности успях да ги откажа, но после.....

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт