клостилбегит и тест за бременност

  • 4 412
  • 23
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 103
Искам да попитам възможно ли е клостилбегита да даде фалшив положителен резултат на тест за бременност. Имам две чертички на теста и не смея да се зарадвам. От 3 месеца пия клостилбегит за стимулация на овулацията и незнам той дали не ме подвежда. Някой сблъсквал ли се е с това?

# 1
  • Мнения: 349
Неможе мила ЧЕСТИТО бременна си  Hug, и аз пих 3 месеца и на третия се показа втората чертичка

# 2
  • Мнения: 9 074
Честито!
Клостилбегитът се пие още в началото на цикъла (доколкото помня), така че няма как да даде фалшив резултат в края.
Лека бременност ти желая  bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 103
Дано сте прави момичета.В понеделник съм на лекар и дотогава ще съм под напрежение. А това бебе го чакаме вече близо 4-та година.

# 4
  • Мнения: 160
Фалшив положителен можеш да имаш само ако си слагала Прегнил  или друг аналогичен препарат за предизвикване на овулация. Дори и в такъв случай, той се изчиства до десетина дни от организма.
Така, че тихичко честито Hug

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 103
Никакъв Прегнил или каквито и да са други лекарства. Трябваше да го бием,но го няма по аптеките и всичко си остана в божиите ръце:) Много надежда ми вдъхнахте,а след прегледа ще пиша за резултата. И тайничко ще си стискам палци да е всичко нормално с бебо.

# 6
ЧЕСТИТО на ninfil! Много съм щастлива за нея, а и за себе си, защото ще си имам братовчедчеее Simple Smile Толкова се вълнувам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 270
честито  bouquet

# 8
  • Мнения: 975
Честито.Бременна си.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 103
Благодаря ви момичета. Да се връща на всички желаещи от вас. А аз между другото направих 3 теста и трите са положителни. Взех ги и различни за всеки случай. Остана лекаря да потвърди и дано не се разочаровам.

# 10
  • BG
  • Мнения: 1 900
Честито и от мен  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 6 302
Честито, лека бременност и след 9 месеца да гушнеш едно здраво и хубаво бебче!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 103
В понеделник ще кажа какво е казал доктора-има или не бебе.

# 13
  • Мнения: 7 716
Щом тестовете са положителни бебе има. Поздравления.

# 14
  • Мнения: 3 372
Честито  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт