Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора
Здравейте, мами! Още преди да забременея се ровя във форума, за да търся отговори за моя проблем със забременяването. Сега вече мога да се радвам на моето слънце. Васко е на 1м и 4 дена и подозирам, че баба му му е давала мед с биберона, въпреки че тя отрече. Какви вреди може да му причини меда в ранна възраст. Благодаря предварително за Вашите мнения.
Цитирай

Varna

брат ми преди 22 години когато нямаше форуми и т.н ей така му топяха бабите бибата в мед и от три месечен почна с алергични гърчове , бронхити , инжекции и болници.
Нищо полезно няма в меда на тази възраст , просто изолирай бабата
естествено от един два пъти няма нищо да му стане но гледай да го спреш, ако е така
Цитирай

София

Ето една още топла тема за меда и биберона от другия подфорум.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342488.0
Цитирай

Софее

Алергиите и т.н. са най-малкото от което може да се страхуваш. Има опасност от Ботулизъм. Защо си оставяш бебето на хора, на които не можеш да имаш доверие Rolling Eyes
Цитирай
Благодаря за експресните отговори. А нормално ли е като го дохранвам да си плюе част от млякото?
Цитирай

Софее

Да връща по малко ли имаш предвид, като повръщане? Нормално е.
Цитирай
Ами не е чак като повръщане, а се стича струйка и си пълни пазвата.
Цитирай

Софее

Нищо му няма, слагай му лигавник. Да не би да са му много големи дупките и да не смогва с млякото, затова да изтича, или просто си хапва по-мързеливо.
Цитирай

Sofia

Първите 3 месеца,докато си пиеше млякото синът ми,винаги изтичаше от страни и дупките на бибероните си бяха за възрастта му,според мен е нормално.
Цитирай

Варна

това с бибата с мед не съм си и помисляля да давам, въпреки че са ми казвали да пробвам!
Цитирай

София

Това с меда е такава простотия, че аз лично бих отстранила бабата за известно време. Да си помисли на спокойствие какво дава без да пита.
Цитирай

София

#2gunfire бабата
Цитирай

София

Честно казано това за меда не съм си и помисляла да го правя, добре че и никой вкъщи не е посмял да се противопостави.
Всъщност не знам нищо за алергиите, бутолизма и т.н. свързани с меда, но на мъжа ми(като бебе) са му давали биба с мед, докато не е почнал да отказва да суче, понеже не му е сладко. Така че постепенно са го отказали. Явно не кърмиш, но ми се струва, че му е рано на малкия.
Цитирай
Кармя все още, но се налага понякога и да се дохранваме. Благодаря на всички за мненията. Не му давам мед, а и баба му се прибра вече в нейната си къща. Сега няма кой да ни нарежда Laughing
Цитирай

Varna

баба му се прибра вече в нейната си къща. Сега няма кой да ни нарежда Laughing

ами ха честито Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора