Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 окт. 2008, 12:18 ч.

Обезкостено пълнено пиле

• 7 834
  • 9
  •   1
Отговори
 Здравеите мили Мами
 днес ми се иска да се опитам да обезкостя едно цяло пиле и да го напълня с разни неща.Огромния проблем е обезкостяването на цяло пиле без да се наруши цялоста му.Има ли някоя по чевръста Мама да ми помогне с това чудо?Аз си мисля това е цяло изкуство Grinning.Благодаря ви предварително и ви желая весел и незабравим ден

# 1
  • Белгия/София
Има, обаче с обяснения през форума не знам дали ще стане. Трудно е  Tired

# 2
Ето стъпка по стъпка, дано ти помогнат картинките. Нямам време да превеждам, защото излизам. Ако не се справиш сама и нещо те интересува, в смисъл да се преведе - довечера, като се прибера.

# 3
Благодаря ви мили Мами сега ще сваля кожата внимателно и по снимките разбирам че бутчетата остават цели леле мале това ще е ужас
 Rolling Eyes

# 4
В един епизод на" перфектната вечеря " ,но мисля ,че в предния сезон едно момиче приготвя такова пиле и доста добре се справи с обезкостяването му.Мисълта ми беше ,че може да се поразровиш в сайта на предаването и да видиш как става.Аз също съм навита на тази рецепта,ама ме е страх ,че няма да се справя.Пожелавам ти лека и безаварийна и ако може накрая и снимчица.

# 5
  • Бургас
Благодаря ви мили Мами сега ще сваля кожата внимателно и по снимките разбирам че бутчетата остават цели леле мале това ще е ужас
 Rolling Eyes
Аз оставям само крилцата цели, бутчетата също изваждам Thinking
Не е толкова сложно като изпълнение, но обясненията са сложни Rolling Eyes

# 6
Става много вкусно... преди месец имах повод и направих нещо  подобно....успех!

# 7
И аз се справям лесно да се похваля Embarassed.Пилето ако е домашно не става.Крилцата оставям,бутчетата не.Ако някъде има дупка,обикновено това там където са били краката го зашивам.На купешките пилета кожата е една такава еластична и не е толкова сложно колкото изглежда,ама няма как да ти го обясня WinkУспех

# 8
мили Мами справих се супер благодаря ви много бях звездата на вечерта СУПЕР СТЕ

# 9
мили Мами справих се супер благодаря ви много бях звездата на вечерта СУПЕР СТЕ

Браво, майстор си!   chef Поздравления!  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт