Захранване с мляко

  • 406
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
Имам дъщеря на 3 месеца. Досега сме само на кърма, но тъй като се притеснявам че е намаляла, започнах да дохранвам малката с мляко al 110. Педиатърката го избра, защото имаме много газове, свива си краката и по цяла нощ се мята в съня си и не спи спокойно, а като се събуди плаче и трудно заспива отново. Това мляко е без лактоза, която може би и дразни стомаха. Уж били колики, но те нямат край и това мятане много ме притеснява. След като веднъж я дохраних с това мляко след около 3 часа го повърна. След това около 2 дни бяхме пак само на кърма. Сега решихме да дохраним с 30 ml Фризолак, но и него повърна.  Ако някой има идея защо така се мята на сън или как да избера подходящо мляко да даде вест.

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 340
Ти изцеждаш ли се? Ако не, как разбираш колко е изяла? Защото, ако й идва в повече, може за това да повръща, а не защото не й понася млякото.

# 2
  • Мнения: 90
Мисля, че си направила голяма грешка като си и дала сухо мляко.Щом си мислиш,че не и достига кърмата,слагай я по-често на гърда и така кърмата ще се регулира според нуждите на детенцето ти.Като даваш сухо мляко много лесно ще я отбиеш.Консултирай се с мамите от кърмаческия.Това е моят съвет.

# 3
  • Мнения: 514
На мен също не ми достигаше кърмата и го дохранвах с Аптамил. Баткото беше по същия начин и мога да кажа че и на двамата Аптамила им понесе много добре.  А AL110 доколкото знам го предписват на бебета, които са с разтройство и повръщане. Води се лечебно мляко. Според мен щом повръща може би кърмата му достига на детето и АМ му идва в повече.

Общи условия

Активация на акаунт