Ученичките във Варна търсят заможни спонсори

  • 8 402
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
Не искам да те разочаровам, но много майки не са кьорави и подозират какво правят щерките им. Познава се много лесно по сдобиването с дрехи, бижута, пари или просто излизането и прибирането по всяко време. Просто се правят, че не виждат или по-лошо - мълчаливо одобряват.

# 31
За мен статията не е нищо друго,освен запълване на с нещо на  news.bg.  

# 32
  • Мнения: 3 268
Ееее,стига сте се хващали за А4-ката на Ах,Не.Нормално е да се похвали момичето,все пак е на 19г.Слава Богу не всички хубави ученички са меркантилни,това идва от възпитанието в къщи.От личния пример на мама и тати,от насажданата чалга-култура и визия.Имам наблюдения върху възрастовата група 18-19 години.Има всякакви,но за щастие приятелите около синът ми са нормални деца.

# 33
...мълчаливо се примиряват майките според мен.

# 34
  • Мнения: 503
От 9 клас?
Значи и за теб,както за дафодил, това е нормално.Окей. Дано някой ден ако имате дъщери,не забравите това.
Или може би си има наистина такива майки,които го приемат.
Всичко е възможно.
При положение, че в 6-ти клас започват първите "тренировки" с момчетата в училищната тоалетна, до девети, са завършени професионалистки. Морализаторският тон леко ми натежава. Имам две момичета, за протокола.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 623
...мълчаливо се примиряват майките според мен.

а в крайна сметка какво да правят ???
Да завържат дъщерите си за радиаторите с белезници ли ???
Един човек науми ли си нещо - край - винаги ще намери начин да го направи !

# 36
  • Мнения: 1 813
Тоест,gall, да приемам,че за теб е нормално,така ли? Това исках да разбера. И с всеки твой пост,това и затвърждаваш у мен. Добре,все пак това е форум,всеки си има мнение.
Благодаря и на теб за твоето.

# 37
  • Мнения: 2 018
За мен статията не е нищо друго,освен запълване на с нещо на  news.bg.  

Така е! Защото както казахме вече става въпрос за училище с преди всичко ромски ученици. Навремето ни плашеха с това училище - След намаляване на поведението, следваше преместване в Елин Пелин!  Sick

# 38
  • София
  • Мнения: 2 623
За мен статията не е нищо друго,освен запълване на с нещо на  news.bg. 

Така е! Защото както казахме вече става въпрос за училище с преди всичко ромски ученици. Навремето ни плашеха с това училище - След намаляване на поведението, следваше преместване в Елин Пелин!   Sick

Смешно ми стана и извинете за СПАМ-а  Hug
Аз съм завършила Елин Пелин, но в София -
една от най-елитните гимназии за времето си  bowuu
а се оказва, че при вас е последна дупка на кавала  Joy

# 39
  • Мнения: 503
Никъде не казвам дали е нормално или не. Избягвам да направя тази оценка. Просто споделих наблюденията си. И никак не съм изненадана. Това е.

# 40
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не знам за Галл, но според мен е нормално всички да имат богати татенца. О, Боже, о, Държаво, защо това не е така?!  Tired
Всеки се оправя както може. В живота се случва всичко- както бивши курви стават велики политици, така и татини момиченца стават обикновени мрънкащи домакини.

# 41
  • Мнения: 1 813
Значи такъв проблем няма сред тинейджърите, става дума за единични случаи в у-ще Елин Пелин - гр Варна  ?

# 42
  • Мнения: 2 229
...Разбирам,че правят секс,но.... не е ли защото някой съученик/чка им харесва и т.н.?

Ти наистина ли така мислиш? newsm78 Mr. Green Не си толкова наивна. Wink
Логично е да е така, да, но не правят секс в 9ти клас по тази причина, а защото "всички така правят", а не може те да са по-назад и да излязат смотанячки; гаджето заплашва да ги зареже, ако не са пуснали до 2рата седмица от "връзката"; да не забравяме и че да си девствена на 15 е изключително срамно и присъщо само на очилатите зубърки! И не, не е нормално, но това не пречи да е масово и честно казано и на мен не ми прави впечатление вече.

А колкото до:

От 9 клас?
Значи и за теб,както за дафодил, това е нормално.Окей. Дано някой ден ако имате дъщери,не забравите това.
Или може би си има наистина такива майки,които го приемат.
Всичко е възможно.

Както в един епизод на Сексът и градът се каза "И тогава Шарлът и (мъжът й) си казаха лъжата, която всички бъдещи родители си казват "Нашите деца няма да са такива"..

# 43
  • Мнения: 1 813
Не знам за Галл, но според мен е нормално всички да имат богати татенца. О, Боже, о, Държаво, защо това не е така?!  Tired
Всеки се оправя както може. В живота се случва всичко- както бивши курви стават велики политици, така и татини момиченца стават обикновени мрънкащи домакини.

Най-вече последното,нали?  Wink

# 44
  • Мнения: 6 029
Ах не, ще те видим теб след години. Може пък политик да излезе от теб.

Не искам нищо да казвам по темата, защото имам дъщеря. И не ми се мисли какво ще се случва след няколко години. Ще го мисля тогава.

Общи условия

Активация на акаунт