Каква количка да си купим?

  • 1 562
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 201
Здравейте мами Hug

Може ли да ми помогнете в избора на количка newsm78
С кака Елена имахме MAG INGLAND, но не съм особено доволна от нея - тежка, с големи размери, дори сгъната...

Сега сме се спрели на Chicco, но и за тях чета противоречиви мнения newsm78

Споделете какви са вашите колички (да стават и за новородено, разбира се Hug)

Благодаря Ви предварително  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Тя темата не е за тук де-потърси в "На пазар" доста чести сме обсъждали количките Peace
И най-старите модели на Чико не могат да се сравняват с Маг Енгланд,Чиполино,Бертони и други колички от такъв клас Naughty

# 2
  • Мнения: 31
Здравей, ние взехме на малчо количка джордани много лека и компактна, тъйкато той ни е първо дете,а ние нямахме нито кошче за кола решихме да вземем модулната им  система, три в едно зимен, летен и кош за кола. Навярно на вас няма да ви е необходим пълният комплект, но те се предлагат и във варианти без коша за кола и са от 250 до 300лв., количката е италианска и с две години гарнция. Hug

# 3
  • Мнения: 493
На Chiссo според мен са едни от най-добрите.

Темата не е за тук

# 4
  • Мнения: 201
Еее, недейте така де, защо да не е за тук моята темичка? Sad
Гледам, има пусната за проходилка, даже ти kiflichkata си отговорила newsm78
Защо да не може да попитам и за количка, каква е разликата? newsm78

Благодаря ти ger4eto_sh    bouquet

Предварително благодаря на отговорилите ми  bouquet

# 5
  • Мнения: 224
Вземи си лека, маневрена и не-китайска  Simple Smile
На каквото и да се спреш, хубаво го развърти в магазина, искай да ти я сгънат и т.н.
Моята е Инглезина Зипи, много съм доволна. Но все пак всичко е субективно. Успех в избора!

# 6
  • Мнения: 16
http://www.vitodesimone.com/content/view/18/85/   Peace
Много съм доволна от нея. Много е лека и маневрена!

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
От как се е родил синът ми е бил само с една количка - при това в началото нямахме асансьор и го носехме нагоре- надолу с количката. За последно ми се случи преди няма и месец. Количката е "безмаркова", струваше 70 и няколко лв. от Илиенци. Тежи 6 кг без бебе и багаж.

# 8
  • Мнения: 166
ABC Дизайн - 3 в 1 около 800 лв, много лека, много удобна, много маневрена, напълно разглобяема и доста пипната като дизайн.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Еее, недейте така де, защо да не е за тук моята темичка? Sad
Гледам, има пусната за проходилка, даже ти kiflichkata си отговорила newsm78
Защо да не може да попитам и за количка, каква е разликата? newsm78

1.Ще получиш доста коментари за количка в подфорума "На пазар", защото там пишат доста светнати мами, които не пишат или въобще не влизат тук.
2.Темите за проходилката не са от типа "Каква проходилка да купя/като марка/?", а "Дали въобще в проходилка /от здравословна гледна точка/". Сега виждаш разликата, нали?

Всичко това е с най-добри чувства, просто наистина в "На пазар" ще получиш доста изчерпателна информация.
Чико не са това, което бяха навремето. Сега се произвеждат в Китай и нещо качеството им куца.
Аз ако сега избирам количка бих се насиочила към марките, които със сигурност не се произвеждат в Китай  - например АБЦ, Конкорд, Мутси, Пег перего.

# 10
  • Мнения: 4 784
dideto  зависи от средствата, които сте готови да заделите за количка. Ние сме с Хане Карера про матрикс, много съм доволна, но също така харесвам много и на Макси кози моделите.
 
 

# 11
  • Мнения: 2 334
Нашата количка е на Кенгуру модел Виктория и съм супер доволна  Peace

# 12
  • Мнения: 544
Нашата е Бертони и е ужасно тежка. Не си взимай такава.

# 13
  • Мнения: 3 634
Мисля, че за парите които ще дадете за по-нов модел на Чиполино (400лв) може да си купиш втора употреба по-скъпа количка с повече функции. Казвам го по въпроса за бюджета. Аз също си купих китайска защото реших, че като се счупи след 3-4 месеца ще знам какво искам и тогава ще си купя друга. Ми не се чупи, бе! Като нова е!  Laughing После си купих една на Чико за градско.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 493
Еее, недейте така де, защо да не е за тук моята темичка? Sad
Гледам, има пусната за проходилка, даже ти kiflichkata си отговорила newsm78
Защо да не може да попитам и за количка, каква е разликата? newsm78

1.Ще получиш доста коментари за количка в подфорума "На пазар", защото там пишат доста светнати мами, които не пишат или въобще не влизат тук.
2.Темите за проходилката не са от типа "Каква проходилка да купя/като марка/?", а "Дали въобще в проходилка /от здравословна гледна точка/". Сега виждаш разликата, нали?

Всичко това е с най-добри чувства, просто наистина в "На пазар" ще получиш доста изчерпателна информация.
Чико не са това, което бяха навремето. Сега се произвеждат в Китай и нещо качеството им куца.
Аз ако сега избирам количка бих се насиочила към марките, които със сигурност не се произвеждат в Китай  - например АБЦ, Конкорд, Мутси, Пег перего.
Както Ники ти е писала-не е да се заяждам, просто "На пазар" много е обсъждано по тази тема и може много да ти помогне в избора на количка,а и както сама виждаш съм ти и отговорила и на въпроса миличка.
Успех с избора.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт