Дрехите от ЛаРедут и Асос ги шият на ишлеме в пловдивска фирма

  • 14 380
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте шопинг маниячки! Открих случайно магазин, в който продават блузи с марката ЛаРедут и Асос. Продавачката ми обясни, че пловдивска фирма ги шие на ишлеме за тези два сайта. Имаше страхотни туники за 8 лв, блузи на Ливайс за 6 лв. Намерих даже в сайта на Ларедут същата туника, която я имаше в магазина, само че в ЛаРедута струва 20 евро, а в магазина 8 лв. Магазинът е в Пловдив, в жк Тракия

# 1
  • Мнения: 565
И къде по-точно в Тракия? На ЛаРедут съм виждала и в Гранда.

# 2
  • Мнения: 22
Tristan77  къде е този магазин в Тракия, че ми стана интересно?
 
 

# 3
  • Мнения: 473
в жк Тракия блока, който се намира срещу католическата църква, първия висок блок, до магазина има каса на Александра видео. Има много хубави мъжки блузи и потници, дамски най-различни потници и блузки, най-високата цена е 8 лв. Купих си три супер туники за 20 лв.

# 4
  • Мнения: 1 081
Tristan77 , би ли могла да попиташ продавачката, дали и в София имат магазин  Praynig

# 5
  • Мнения: 22
Мерси много! Задължително ще го посетя.

# 6
  • Мнения: 130
Много дрехи на Ларедут има в един магазин близо до Плиска в София. Магазина се води Втора употреба, но дрехите са нови. Аз не харесвам Ларедута и не се интересувах, но влезам защото там често намирам неща на Н&M и други подобни . Дори имаше и някакви неща на Промод. Обаче е доста скъпо за магазин втора употреба де

# 7
  • Мнения: 2 414
 #Crazy
Моделите нови или стари са?Тези дни точно умувах как мога да си направя поръчка от Асос. Shocked

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
#Crazy
Моделите нови или стари са?Тези дни точно умувах как мога да си направя поръчка от Асос. Shocked

Оф, и аз страшно се зарибих по този Асос, и до Пловдив ще отида ако трябва  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 1 210
Spender, казвай бързо къде е тоя магазин до Плиска, че не ми се ходи до Пловдив. Grinning

# 10
  • Мнения: 130
Ами не знам дали мога. Да не ме обвинят в реклама. Щото поне да си заслужаваше, а то продавачките са адски нелюбезни, гледат лошо и цените наистина са височки. Не знам защо са решили, че Ларедута е много скъпа марка, и еда жилетка, дето загледах беше 26 лв, за другите не знам. Аз си купих риза на Н М и пола на Есприт за наполовина от цените на Ларедутските неща. Но ако кажете, че мога да напиша адреса ще го напиша

# 11
  • Мнения: 2 414
Не виждам защо да не може. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 473
Моделите са нови, защото ги откривам в сайтовете. Ще попитам дали има магазини в София, но си заслужава вместо да дадеш 20 евро за една блуза да си я купиш за 8 лв. Даже повечето са по 6 лв. И трикото е супер. Аз подобна блуза от магазин съм си купувала за 22 лв. Не съм много на ти с копма, но ми се иска да ви покажа точно за кои модели става въпрос.
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-tendance-seventies-la-redo … tegoryid=52608553 Тази я има и в турско синьо.
http://www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/femme/no … t-actuamode-.html Тази също я има, но с 3/4 ръкав и леко набрана отстрани. Стои супер!

# 13
  • Мнения: 2 414
Аз се интересувам повече от Асос. Wink
А роклички има ли? Embarassed

# 14
  • Мнения: 473
На Asos има черна туника, като тази която съм показала по-горе. Общо взето гледах нещата, които ми харесват и впоследствие видях, че са от Ларедут и Асос. Бях с детето и много набързо мерих и си купих блузите. Има на Levis спортни блузи дамски и мъжки, клинове, потници. Туниките са от трико, но е много хубаво. Стават за ежедневни, някои модели стават и за по-официален случай. Потниците са от много хубаво трико за смешната цена от 2 лв. Мъжките блузи на Levis определено си заслужават. С дълъг ръкав най-различни модели - 8 лв, с къс ръкав - 6 лв. Тези дни ще заведа мъжа ми да си купи нещо, та пак ще разгледам. Дано съм ви била полезна!

Общи условия

Активация на акаунт