Споделяне с цел олекване и една малка въздишка...

  • 7 011
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 453
Толкова много тъжни истории и съдби ... Изчетох всичко и мога да кажа, че най-близко ми стана изказването на Sedada, вярно е, че единия обича, а другият е обичан. Винаги съм казвала, че обичащият трябва да знае това и да се съобразява с фактите, за да не остане сам (обаче !!!).  Confused

# 76
  • Мнения: 107
Толкова много тъжни истории и съдби ... Изчетох всичко и мога да кажа, че най-близко ми стана изказването на Sedada, вярно е, че единия обича, а другият е обичан. Винаги съм казвала, че обичащият трябва да знае това и да се съобразява с фактите, за да не остане сам (обаче !!!).  Confused

И аз съм съгласна с казаното. И никой не иска да повярва, че когато единият обича повече, дава всичко на другия да му е добре, като че ли идва момент, в който той става сигурен, че другият му е в кърпа вързан, тръгва да се доказва другаде. Затова ми звучат като клишета, че за изневярата са виновни винаги двамата и че изневерилият не е получил в семейството си нужното внимание(който каквото влага в този израз). Животът е пъстър.
Към авторката: Спасявай си живота навреме,както и този на детето. Разбрах, че имаш семейство зад гърба си. Махни се от този психологически тормоз и работи за себе си - във всички аспекти.

Общи условия

Активация на акаунт