моля за съвет...

  • 1 287
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 19
беб е на 3 месеца. до този момент си хапваше редовно, но от 3 дни плаче когато започвам да го храня. едва успявам да го нахраня 3 пъти на ден...Иначе е весел и спокоен...Какво бихте ме посъветвали? на АМ сме.
предварително ви благодаря

# 1
  • Мнения: 8 905
Да не го боли нещо - гърло, афта?
Съветът ми е да се обърнеш към педиатъра си!

# 2
  • Мнения: 493
Да не го боли нещо - гърло, афта?
Съветът ми е да се обърнеш към педиатъра си!
Подкрепям   Peace
Мисля,че за 3 месечно бебе 3 пъти на ден хранене все още си е рано.

# 3
  • Мнения: 1 477
Педиатъра ще те посъветва най-добре.Може да е всичко.Пробвай с друг биберон...

# 4
  • Мнения: 1 428
Консултирай се с педито.На какво мляко сте?Да не би да не му харесва.Три пъти е твърде малко за тази възраст.

# 5
  • Мнения: 544
Да не го боли нещо - гърло, афта?
Съветът ми е да се обърнеш към педиатъра си!
Подкрепям   Peace
Мисля,че за 3 месечно бебе 3 пъти на ден хранене все още си е рано.

И аз. Мисля че трябва да яде 5 пъти.

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Тичайте на лекар  Peace Не е нормално да яде толкова малко  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 257
Тичайте на лекар  Peace Не е нормално да яде толкова малко  Rolling Eyes
[/quote
И аз съм на това мнение би трябвало да има 5 хранения

# 8
  • Мнения: 3 034
не чакай, три хранения е абсурдно малко за 3-месечно бебе. това за петте хранения също не е никаква норма. бебето на тази възраст трябва да яде когато и колкото иска. така че - на лекар.

# 9
  • Мнения: 9 814
не чакай, три хранения е абсурдно малко за 3-месечно бебе. това за петте хранения също не е никаква норма. бебето на тази възраст трябва да яде когато и колкото иска. така че - на лекар.


Peace

Може и да го болят ушите.

# 10
  • Мнения: 9 973
на 3м. моят ядеше по 8пъти(на поискване)

# 11
  • Мнения: 1 554
не чакай, три хранения е абсурдно малко за 3-месечно бебе. това за петте хранения също не е никаква норма. бебето на тази възраст трябва да яде когато и колкото иска. така че - на лекар.


Peace

Може и да го болят ушите.

 Peace

# 12
  • Мнения: 4 784
Причините за отказа може да са много, но това, което ти би трябвало да направиш е да се обърнеш към доктор.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 139
Може да е т.нар. кърмаческа стачка

# 14
  • Мнения: 24
Здравей и от мен,
И ние минахме през абсолютно същите мъки...точно, когато дивакът ми беше на 3 месеца. Започваше да плаче след първата глътка мляко. (Аз го хранех с изцедена кърма с шише. ) Даже пуснах тема във форума. В нашия случай след какви ли не експерименти и много съвети от мамите тук, стигнах до извода, че бебо има един вид "колики", при които при хранене стомашните сокове се качват по хранопровода и предизвикват болки и парене. Започнах да изчаквам да се успокои след първия рев, да го оригвам 1-2 пъти по време на хранене и да го храня възможно най-изправен. Сменяхме стаи, обстановка и успявах да го нахраня. След около месец нещата се нормализираха. 
Разбира се, най-добре заведи бебо на доктор, не само за лично успокоение, а и за да получиш компетентно мнение.
 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт