Доминикана и Пунта Кана – отзиви?

  • 157 397
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 175
Искам да попитам,  а как стои въпроса с визите когато си купите по интернет от сайтовете почивка.

Визите вече се дават на место -10 долара..))

# 61
  • Мнения: 327
ейми цена не се вижда  newsm78


цената е 1300 евро за двама

# 62
  • Мнения: 1 655
Искам да попитам,  а как стои въпроса с визите когато си купите по интернет от сайтовете почивка.

Визите вече се дават на место -10 долара..))

За къде става въпрос за Доменикана ли, а за Куба?

# 63
  • Мнения: 2 175
Za Dominikanskata, za Kuba ne sy sigurna kak e sega..

# 64
  • Мнения: 1 655
Za Dominikanskata, za Kuba ne sy sigurna kak e sega..
Мерси  bouquet, значи спокойно мога да гледам и оферти за там. Аз гледах за Мексико, че там поне няма визи. А знаете ли дали е подходящо за дайвинг и шнорхелинг в Пунта Кана newsm78

# 65
  • Мнения: 2 175
Силно се надявам..поне на това разчитам..
Ще ти кажа като се варна края на месеца..))

Поне хотелът, който съм нацелила, казва че пред него е най-големия коралов риф наоколо..)))

# 66
  • Мнения: 1 655
Силно се надявам..поне на това разчитам..
Ще ти кажа като се варна края на месеца..))

Поне хотелът, който съм нацелила, казва че пред него е най-големия коралов риф наоколо..)))
Ще чакам с нетърпение отзивите ти Peace Аз съм решила след 4 януари  Hugпървата изгодна оферта

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Силно се надявам..поне на това разчитам..
Ще ти кажа като се варна края на месеца..))

Поне хотелът, който съм нацелила, казва че пред него е най-големия коралов риф наоколо..)))
Magarence как ти завиждам само........... Embarassed В Куба се гмуркахме в един такъв, хранихме рибите и мен даже една риба здравата ме ухапа Laughing

# 68
  • Мнения: 1 655
Силно се надявам..поне на това разчитам..
Ще ти кажа като се варна края на месеца..))

Поне хотелът, който съм нацелила, казва че пред него е най-големия коралов риф наоколо..)))
Magarence как ти завиждам само........... Embarassed В Куба се гмуркахме в един такъв, хранихме рибите и мен даже една риба здравата ме ухапа Laughing

Моля те сподели къде по точно сте били Praynig, в кой курорт, хотел и каквото още решиш да споделиш Hug

# 69
  • Мнения: 2 175
Пак да попитам нещо, че ми е актуално..)
Заминавааааам в понеделнииик

Как е като цени и стандарт Доминиканската република?
Храненето по ресторантите и пиенето например?
Последно си харесах много един хотел, който обаче не е Ол инклузив..Има ресторанти и ще се разхождаме наоколо за да се храним и навън.. Та затова искам да се ориентирам..) Thinking

# 70
  • Мнения: 2 069
Информация за цени не мога да ти дам никаква, това е почивката, на която изхарчихме най-малко пари, просто наистина всичко беше включено в цената, само за маникюр/педикюр се сещам, че беше 60 долара за двете. Обще взето в Дом.Р. е като в Турция - хотели от затворен тип, заведения за хранене видях само в МОЛ-а, и естествено по хотелите, но не знам какви биха били цените за външни гости.

# 71
  • Мнения: 2 175
Танкс!
Беше ми любопитно просто..Но предполагам, че както навсякъде из топлите дестинации цените извън хотелите ще са направо приятни..)
Както и да е, кажете нещо за самия курорт..Кое заслужава да се види? Къде са нощните заведения и тн?

# 72
  • Мнения: 637
magarence, виждам че вече си заминала. Приятна почивка и те чакаме с разказ  bouquet Hug

# 73
  • Мнения: 1 572
и от мен приятно изкарване и те чакаме да разказваш

# 74
  • Мнения: 7 605
Много късно виждам темата  Embarassed но да си кажа пък  Laughing

Ходила съм в Доминиканската 2 пъти и с удоволствие бих отиШла пак  Peace Сега zапо4ва лятото там, до април, май някъде времето е хубаво, след това пак си е топло, но са въzможни валежи, 4ак и урагани (аz ходих преz юни и преz октомври и двата пъти имах късмет).
За дайвинг Пунта Кана не струва, камо ли пък zа сноркелинг. Ако искате подводен спорт, се ориентирайте към Баяхибе, там е националния природен парк Parque Nacional del Este (морски природен парк) и има много спотс които са много красиви  Peace
В Пунта Кана са най дългите плажове и zатворени комплекси. В Баяхибе плажовете не са дълги няколко километра, но пък е истинско населено място, до хотела ни имаШе местна дискотека и т.н. Другото предимство е, 4е от там е блиzо до остров Саона, до столицата Санто Доминго (в която има много да се види), докато в Пунта Кана сте малко откъснати. Там е наистина само zа по4ивка на плажа.
Пуерто Плата не е иzобЩо на юг, а на север  Laughing и там е раzли4но, плажовете не са толкова екzоти4ни, пясъка не е така бял, няма палми както в Пунта Кана, примерно. Хотелите са по стари. По4ивките там са zна4ително по евтини спрямо Пунта Кана. Там в района мога да ви препоръ4вам хотелите РИУ в Маймон, хубави са пък и блиzо до градът. В Пунта Кана кажи ре4и вси4ки хотели са хубави  Wink

В Мексико пък аz не бих отиШла пак  Laughing ....вярно, zа дайвинг там е в пъти по добре, но ина4е  newsm78  Обиколихме полуострова юкатан и видяхме интересните неЩа, които действително ни впе4атлиха, но ги видяхме и няма zа какво да се върнем  Laughing Туриzмът там е малко по раzвит, хората са малко по професионални но zа сметка на това не ги намирах zа толкова топли и сърде4ни, като Доминиканците  Thinking Въпрос на вкус е, и двете дестинации са 4удесни, но в Доминиканската полу4аваШ пове4е zа парите си  Grinning

Магаренце, къде реzервира в крайна сметка?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт