Хелоуин е тука вече, догодина ще ни "плаши" януарското човече

  • 12 227
  • 313
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 2 613
Чета ви, ама сега нямам време да отговарям поименно, по-късно Hug
Само да споделя, че мъжа ми решил да поръча от Ларедут за Йо-Йо (така казваме на бебка, от Йоанна) връхно, както той го описа като космонавтче и слинг- сам направил поръчката, направо ме застреля Crazy Дано само да са удачни нещата, че и идея си нямам точно какво е поръчал, ама поне е решил да е самоинициативен по отношение на бебо, което пък ме трогва, че и той си мисли и се грижи за нея.

# 301
  • Мнения: 36
Вие се притеснявате за р.д. по празниците, а аз какво да кажа като мога да си родя на рождения ден  Joy !!! А и някоя от вас може да роди на рожденият ми ден, особено ще ми е приятно. Какъв по-хубав подарък???  

# 302
  • Мнения: 656
Алекс, аз мога да родя и на РД на баща ми или на собствения си   Mr. Green Така че... Кога ти беше рд-то? На моя татко е на 10-ти, аз съм на 11-ти... хич не ми се иска Калоян да няма собствен, отделен РД, ама... кво да правиш - както се случи...

# 303
  • Мнения: 36
Аз съм на 24.01

# 304
  • Мнения: 1 102
То и аз мога да родя на рожд. си ден, 27.12., което хич не е хубаво, винаги се пада почивен ден...

# 305
  • Мнения: 61
 Моят мъж ми измисли име "мама годзила", на себе си гордо започна да казва "тати годзила", а бебо разбира се е "Годзил". Годзил понастоящем е в 30-та седмица и тежи 1,700 кг. - ся кажете не му ли отива името.  Grinning
 
Нищо не сме купували още, ще изчакаме поне да мине 34 седмица.

# 306
  • Мнения: 865
аз нали ще съм секцио и се чудя кога да си избера-дали 27.12 или 28.12,за да мога на НГ да съм си в къщи с бебето,макар да е най-добре само са реши да излиза Wink

# 307
  • Мнения: 7
Като гледам дошло време за нова темааааа.Ама все по-бързичко ги изписваме темите напоследък.В това няма нищо лошо де, само дано новата е пълна с повече хубави новини  Praynig
Зозима и Мама Таня стискам палци и на ръцете и на краката всичко с вас и бебчовците ви да е наред и да не бързат да излизат.Стискайте поне още малко.
Евжени, Бръм много лошо с тази кашлица.Дано да минава бързо.Желая ви скорошно оздравяване.
Пожелавам на всички мами болестите да ни подминават и да не ни закачат.
Петинка честито розово щъркелче.
Моник  welcome Леко и безпроблемно бременеене.
Искам да попитам пловдивските мами някоя ходила ли е на лекция на списание 9 месеца.А има ли желаещи?
Имат лекции на 10 и 24.11 от 10.00 ч.Темите са съответно: "Хранене през бременността и през периода на кърмене" и "Подготовка на дома за бебето.Задължителни и препоръчителни покупки."
На мен ми се ходи поне на втората.Вижда ми се доста интересна като тема, но си търся компания.

# 308
  • Мнения: 3 861
Момичета, привет!!!

След малко ще звъня за срещата да направя резервето, последно уточнение...

Събота, 08.11, 15.00 часа, 10 човека - нали?

Много важен въпрос. Има ли между нас пушачи???
Защото ако ме оставите аз да решавам ще резервирам в салона за непушачи... Wink


Моля ви пишете за да знам...

# 309
  • София
  • Мнения: 3 249
Никой не каза за нищо за моето предложение срещата да е от 4?
Ако сте за -пишете ни и нас с Тони с Хриси и Алекс. Понеже те спят от 1 до към 3-4 и да не им се разваля режима. Предполагам, че и за Данчето ще е по-добре.
Бръм, Жени - аз понамалих кашлицата с мед и сода + Стодал. Половин чаена чаша мед и една супена лъжица сода ги омесвате. Яде се 3 пъти по 1 чаена лъжичка. Много облекчава...
Невенче, иди на лекцията за хранене - голям смях падна днес... Joy Много е забавна лекторката Wink
Зозима, ще ти правя мислено компания от вкъщи, че...не ми е за лежането в болницата. Но това, че няма да виждам Хриси ме разплаква от сега...Понеже няма да ми го водят на свиждане, за да не плаче после и той милия.
Мама Таня, бързо възстановяване на теб и бебчетата. Чудно ми е такива интервенции тук правят ли?

# 310
  • Мнения: 31
nevencheto,и аз съм навита на втората дата.Ако искаш да отидем заедно.
А и хайде да си направим срещичка.Какво ще кажете?Мюрвет вече предложи.Аз немога тази събота и неделя.Мама ще ми идва на гости.Но по-натам съм свободна. Laughing

# 311
  • Мнения: 36
Аз нямам претенции за часа на срещата. От 4 също е добре.  Wink

# 312
  • Мнения: 63
ЗДравейте, мами! Днес при нас не е мъгливо.  newsm44
мама Таня , аз гледах клипчетата. Мнго ми е странна тази работа, виждат ми се много сложни операциите, но какво не измислят хората.
За името и аз преди писах- Анастасия. Мъжът ми е повече от  наполовина руснак и искахме името да е с руско звучене. На галено най- вероятно ще й викаме Настя.
Софийски мами да не забравите да вземете фотоапарати и после да качите снимчици!

# 313
Нова тема

нищо не съм барала, само пуснах нова тема, че тази вече надвиши правилата и може да ни заключат- мини съм

Общи условия

Активация на акаунт