Не искам да развалям хубавата тема!

  • 2 667
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 727
Имам вяра, настина затвори тази страница възможно най-бързо и гледай напред!
Никак не обичам да се връщам назад, но и аз като Билийф ще ти разкажа за моите процедури, та да  видиш, че не си сама и просто трябва да продължиш.
Първа стимулация - само с клостил, пункция, две яйцеклетки, но и двете некачествени. Не се оплодиха, до трансфер не се стигна. Три дни плаках без да спра. Все едно някой ми беше зашлевил шамар. И аз като теб се чудех дали изобщо ще мога да произведа качествени яйцеклетки.
Втора стимулация - с мерионал, дълъг протокол. Стигнах до трансфер, но процедурата беше неуспешна.
Трета стимулация - с мерионал и гонал, пак дълъг протокол. Трансфер имаше, но резултат не.
Четвърти опит - без лекарства, спонтанен цикъл. Пункция на една яйцеклетка, която беше хубава и се оплоди, но ембрионът стопира развитие и тарнсфер пак нямаше. Бяха минали две години и повече от първия неуспешен път, но старото чувство за шамара се завърна пак по същия начин.
Оттук нататък, каква ли битка ми предстои?
И при теб ще има битки, по-малки, по-големи, но важното е как ти ще приемеш нещата и дали ще се предадеш. Няма да се предадеш, нали  Simple Smile
Успех следващия път  Grinning

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 18:33 от Grace

# 31
  • Мнения: 975
ИМАМ ВЯРА..прегръщам те силно.Не се отчайвай .Успех и сигурна съм доки ще намери верният път към сбъдването на мечтата ви.

# 32
  • Мнения: 339
Имам Вяра Hug

# 33
  • Мнения: 1 715
Моми4ета,да я приклю4им тази тема,а? Местя се при вас в Инвитро/ИКСИ,дано само да не се окаже ,4е и за там неставам.
Исках да не развалям хубавата теми4ка с лоши новини,затова пуснах тази.
Сега като е ве4ер ми става пак тъжно Cry
Но хайде стига съм мрънкала  Naughty
Продължавам напред!
Тук няма да влизам,ако може някой модератор да я изтрие тази тема,хи4 да я няма.

 Hug

# 34
  • Мнения: 1 091
Имам Вяра, сигурна съм, че ще успееш. Всички ще си имаме бебенца. Силно го вярвам и затова продължавам напред след всеки провал. Дано имате конструктивен и обнадеждаващ разговор и да намерите верния път заедно с твоя Доктор.
Пращам ти мечешка прегръдка.

# 35
  • Мнения: 862
Имам Вяра не губи надежда, защото съм сигурна, че много скоро ще сбъднеш мечтата си, защото вече си поела пътя към успеха.
Вярвам че в неделя д-р Стаменов ще те окуражи и ще ти начертае план за действие по нататък.
Стискам ти палци и желая късмет и успех  Praynig Hug

# 36
 Hug Продължвай да имаш вяра, защото доброто предстои.
Всички ще успеем въпрос на време е . Praynig
Гледай напред и дано доктора е начертал правилния път за следващата процедура.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 302
Имам Вяра, прегръщам те силно! Вярвам, че един ден ти ще гушнеш детето си. Не спирай да вярваш и ти!  Hug  Hug  Hug

# 38
  • Мнения: 1 715
Имам Вяра, прегръщам те силно! Вярвам, че един ден ти ще гушнеш детето си. Не спирай да вярваш и ти!  Hug  Hug  Hug


И аз ви прегръщам,вси4ки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ако не бяхте вие..незнам,не мога да си представя деня без Вас! Hug

# 39
  • Мнения: 7 716
Имам Вяра, много сила и смелост ти желая, ще успееш, гушкам те. Hug

# 40
  • Мнения: 1 247
Имам Вяра  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 121
Имам вяра, belief , Grace  - успех момичета! Дано следващия път е последен и успешен , за всяка една от вас  Hug

# 42
  • Мнения: 145
Имам вяра, много съжалявам за това което трябваше да преживееш и ще се моля  лошите моменти да са свършили за теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт