Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zdraveite momi4eta,
 tazi godina shte hodime na more s 11 mes. ni dashteria, neznam kakvo shte mi tirabva, vartia se kato pile v kal4ishte i ot 1 mesetz na moga da napravia spisak, please help, spodelete vashia opit!!!
 Peace
Цитирай

София

Emi spored men dosta raboti shte ti trqbvat, kato se zapochne s leglo (ima lesnoprenosimi), kolichka, drehi, i vsichko tova koeto polzvate v kashti + mnogo slancezashtitno mlqko i po vazmojnost nqkoq baba, koqto ne obicha da se peche mnogo!
Цитирай

София

ами аз току-що направих списъка и се чудя дане забравя нещо newsm78
Цитирай

София

Миналата година като ходихме с бебка (тя беше на 9 месеца) взех почти всичко нейно Embarassed Дори неща като термометър, панадол, ножичка за нокти и каквото се сетиш. Втория път (беше вече на годинка) й носих дори бързоварче да й правя попара.  Smile Но добре че взех пюрета и сокчета - за почти целия ни престой. Оказа се ,че не на всякъде имаше нашата марка или ако я имаше немаше нашия "вкус". Това го разбрах като отидохме на разходка в Несебър и бях забравила пюрето в квартирата - мъжа ми обиколи новия и стария град и не намери нищо, та се връщахме до Влас.
Весело изкарване там!
Цитирай

София

Местя темата тук, защото ще я видят повече хора, а и не е за "Децата на пътя".
Цитирай
Здравейте мами. Синът ми е на 2 г и тази година решихме да отидем на море на почивка на нещо като почивен дом. Миналата година беше на гости на баба си у тях (тя живее в Бургас) и не се налагаше да стягаме някакъв по-специален багаж. Но сега съм малко затруднена. Написах списък, но все се чудя дали не съм пропуснала нещо. Моля да споделите какво се стремите да не пропуснете като приготвяте багаж. Всяко споделено мнение и съвет ще ми бъдат от полза.
Сърдечен поздрав!
Цитирай

Кори Селести

нищо по-специално не взимам.
Дрехи, обувки и любими играчки (1-2) гледам да не забравя. Всичко друго го има и на морето, та дори да го забравя не е фатално.
А...последния хит при мен специално са еднократните лигавници на Чико!!! Без тях не тръгвам:)
Цитирай

Севлиево

дай малко инфо за еднократните лигавници на Чико. Моля!
Къде ги има и колко струват?
Благодаря предварително! Smile
Цитирай

Кори Селести

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_135&products_id=1021

ето ги:)
НЕЗАМЕНИМИ:)))
Цитирай

Севлиево

Благодаря ти, Реза. Смятам да се възползвам, защото ми писна да пера лигавници, а и за морето ще ми бъдат от голяма полза.
Цитирай

Кебекуйка

Страхотна идея, мисля да се възползвам и аз.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.