Шезлонг, активна гимнастика или и двете?

  • 1 589
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Шезлонг, активна гимнастика или и двете?  Какви са предимствата и недостатъците?

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 745
имах ме и двете.
ако имаш възможност вземи ги,ако трябва да избираш а.гимнастика се ползва повече време.повечето са 3 в 1.първия етап е когато бебчето лежи,втория,когато вече може да седи,а с третия се забавляват доста.дъщеря ми бая време ми "свиреше"  #Crazy
шезлонга го ползвахме до 6м.
мисля,че ако подхвърлиш небрежно пред родата,ще се обзаведете и с двете екстри  Peace

# 2
  • Мнения: 449
Ами те са различни неща. Шезлонгът е повече за лежане, а активната гимастика повече за игра. В шезлонга бебето се слага от по-малко, после почва да прекарва повече време на активната гимнастика. Ама всъщност сега новите модели шезлонзи, примерно на Фишер прайс имат накачени разни забавления по тях, така че изпълняват и двете функции. Някои даже и люлка имат  Peace 

# 3
  • Мнения: 1 558
Аз точно за такъв шезлонг питам (на Фишър Прайс), понеже там има и гриф за играчки, и е музикален, а има и вибрации. И понеже това с грифа за играчки е сходно, чудя се за толкова кратко време има ли смисъл и от двете неща,

# 4
  • софия
  • Мнения: 1 745
нашия шезлонг беше този
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3913
ами както и да го погледнеш,въпреки,че вибрира,има няколко мелодии и дрънкалки,не можеш да го ползваш толкова време колкото а.гимнастика.просто си е бебешка придобивка.
особено пък,като детенце ти проходи няма спиране.повярвай.надали,ще седне да почине и да чуе някоя приспивна мелодия.
активната гиманстика после става на пиано и се изявяват,като музиканти

# 5
  • Мнения: 2 197
Докато детето не започне да проявява характера си няма как да знаеш дали ще му харесат и колко време ще прекарва в тях. Ние не сме ползвали шезлонга, но моята активна дъщеря, която не спираше за минутка да се върти в леглото си заспиваше моментално при слагането и в АГ. Даже по едно време като имах работа я слагах там вместо в леглото. Не знам защо толкова приспивно и действаше - имаше си дрънкащи играчки, музики, други подобни нещица. Пак казвам - тя изобщо не е била спокойно бебе.
Иначе идеята на шезлонга е да си пренасяш и приспиваш детето, а на гимнастиката да се забавлява будно с нея, ама при нас не се получи така.

Общи условия

Активация на акаунт