нов детски в мола

  • 2 844
  • 24
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 1 745
разбрах,че до манго(манго вече епо-малък)са отвори ли
http://www.obaibi.fr/
някой ходи ли да сподели,за цените?в бг.  Laughing...

# 1
  • София
  • Мнения: 3 814
Виждам, че на сайта www.okaidi.com има 20% - 50% намаление, ходих миналата седмица да разгледам, но не видях такова. Тази седмица може и да има, не знам. Rolling Eyes Иначе цените са горе долу като в сайта. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 717
Вчера бях в магазина, търсих нещо конкретно, както и да е. Но пък си излязох с един двоен чифт чорапки за 13 лв. и един чорапогащник за 17 лв. Мисля, цените са съвсем прилични. Peace

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
благодаря,за отговорите
а,това дали го мернахте ?

http://www.obaibi.fr/VAD/Pulls-et-sweats/Gilets-a-boutons/Long-g … :1:2:1:126230.htm

# 4
  • София
  • Мнения: 717
Честно казано, точно това не знам дали го има, но имаше със сигурност нещо подобно. Просто търсих за малката ми дъщеря и гледах дрешките до една годинка.

# 5
  • Мнения: 3 993
Момичета,

аз пуснах тема за бутика на OBAIBI в МОЛ-а този вторник, но никой нищо не писа :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342486.0
Явно сте "открили" магазина след мен  Simple Smile Аз естествено пазарувах от там миналата неделя, казаха ми, че магазина е отворен от 3 дни, значи са го открили миналата седмица.
OBAIBI и OKAIDI е френска марка, първото за бебета, второто за малки деца. Във Франция са популярни, макар там да не се славят като дрехи с високо качество, даже не и средно ниво, по-скоро малко под средното. Но на мен ми харесват, това, което са заредили сега в МОЛ-а е много прилично качество на много прилични цени.
От сайта в интернет можете да пазарувате за Франция, не доставят до България. И да, в сайта правят големи намаления непрекъснато, но това е за интернет, съмнявам се, че в магазина ще има такива намаления, още повече, че е току-що отворил и е в МОЛ-а  Wink
dani777k това за което питаш не видях в магазина, но не очаквай стоката от сайта да я видиш в магазина едно към едно! Въпреки това има много сладки дрешки за момиченца (аз това гледам)...
Цените са съвсем прилични, например комплект от 2 броя бодита се продава за 26 лв.

# 6
  • Мнения: 480
А в кой мол е магазина? Mall of Sofia или City Center Sofia? И на кой етаж.
Благодаря.

# 7
  • софия
  • Мнения: 1 745
А в кой мол е магазина? Mall of Sofia или City Center Sofia? И на кой етаж.
Благодаря.
mall of sofia
на втория  Peace

# 8
  • Мнения: 1 371
О, и аз онзи ден го открих...  Mr. Green Купих две блузки за сина ми. Цените са нормални.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 818

Има я тази жилетка струва 63 лв.
Аз разгледах, даже пазарувах.Цените са повече от приемливи, дано не е само за начало.Лично аз гледах дънки за момиченце на 3,5 години и цените са между 36 и 50 лв.Има интересни блузки, поло/различни цветове/  от трико и от плетиво, жилетки, хубави чорпогащници.В крайна сметка купихме едни джинси и една блузка с дълъг ръкав.

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 18:43 от veka

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
отново ви благодаря,за включването,мацки  Hug
ще взема да се метна тези дни преди да сте разграбили всичко  Grinning Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 717
Казаха ми, че стока се получава в края на всяка работна седмица. Peace

# 12
  • Мнения: 78
На мен лично много ми харесват дрешките там, а и цените са нормални поне според мен.Купих на бебка много сладки ватирани дънки от там миналата седмица, харесах и едно космонавтче, но нямаше нейния размер

# 13
  • Мнения: 1 371
Момичета, продават ли пижамки? Хубави? Не обърнах внимание, когато бях там.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз го посетих два пъти. На мен цените ми се видяха високи. Все пак са детски дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт