Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

-

здравейте,отново искам малко помощ от вас мили мами.Моя братовчетка от Пловдив наскоро разбра,че е бременна ивсе още не е ходила на преглед при АГ.Моля ви препоръчай и добър лекар и кажете къде може да го намери.Предварително ви благодарим.
Цитирай

В кибритена кутийка.....

Аз съм изключително доволна от д-р Георги Крумов.Работи във ВМИ на Пещерско шосе,има частен кабинет в Гранда,но не в търговската част,а в новата , която достроиха,в частен център Евромед.Мога да кажа само прекрасни неща за него!
Цитирай

plovdiv

здравейте,аз съм много доволна от доктор Арнаудов,има кабинет в Гранда,в новата част,страхотен лекар и много внимателен
Цитирай

В страната на чудесата!!!

Др. Бачуров тел. 032963222; моб.тел.0888504834; Страхотен професионалист много внимателен и невероятно загрижен за всеки пациент. Кабинета му е зад магазин Нева. Love  bouquet
Цитирай

Пловдив

здравей,
аз мога да препоръчам д-р Стратев,но за сж не работи със здравната каса
тел. 0888504591
Цитирай

здравейте,аз съм много доволна от доктор Арнаудов,има кабинет в Гранда,в новата част,страхотен лекар и много внимателен

С две ръце подкрепям това мнение!
Цитирай

гр.Съединение -бивша Пловдивчанка

аз мога да ти препоръчам д-р Тотева (работи в ДКЦ 3 до Филипово и със здравната каса ) а също така но само частно (работи в Селена ) д-р Здравко Минев и двамата са страхотни  и много внимателни с всеки пациент .Успех и здраво бебе на финала
Цитирай

Пловдив

Др.Матев,аз ходя при него защото много майки ми го препоръчаха.Можете да го намерите в АГ"Селена",но само платено.Много съм доволна,внимателен е и е винаги на разположение.
Цитирай

Plovdiv

Аз ходя при  д-р Паскалева, невероятен лекар и много отзивчив човек. Води раждания ВМИ но за съжалени не работи със ЗК, ето и мобилния 0888492712.
Цитирай

Аз ходя при  д-р Паскалева, невероятен лекар и много отзивчив човек. Води раждания ВМИ но за съжалени не работи със ЗК, ето и мобилния 0888492712.
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.