Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 окт. 2008, 23:03 ч.

Питане за д-р Катя Тодорова?

• 1 545
  • 7
  •   1
Отговори
  • гражданин на света!
Моля ,кажете дали д-р Тодорова проследява бременност или е само с частен прием?
Благодаря!

# 1
Не я зням тази докторка, но е добре да кажеш и в кой град преглежда. Освен това не й пречи и на частен прием да проследява бременност, ако разполага с подходяща апаратура. Темата е според мен за здравния - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=19.0

# 2
  • София
д-р Катя Тодорова е ендокринолог   работи частно и в Майчин Дом

# 3
  • MA
 д-р Катя Тодорова е ендокринолог, както са писали по-горе. Занимава се главно с ендогринологични проблеми при стерилитет и бременност. Ако имаш такъв проблем може да те проследява, кабинета и е на ул. "Пенчо Славейков"

# 4
За тази докторка има отделна тема в "Проблемно забременяване", виж и там какви са отзивите. Всъщност тя се води едва ли не най-добрата в своята област

# 5
  • гражданин на света!
Благодаря, моля за телефони на д-р Катя Тодорова!

# 6
  • MA
На този телефон можеш да си запишеш час:
952 36 00

# 7
majorell ,
пълна ти е кутията с бележките. Затова ти пиша тук.

опитвам да спазвам режим на хранене - да не ям много въглехидрати
и сладко и солено.
откакто разбрах съм си определила понеделник да ми е плодов пречистващ ден.
Спортувам - когато мога ходя на плуване - обикновено от есента до пролетта по 2 пъти седмично.
Това си ми е така от край време - т.е. не е свързано със заболяването.
Питах докторите за храни - не разбрах кой знае кво - всеки вика че няма смисъл  - все едно възлите все ще си седят.
Засега ходя при Начев и записах час за Тодорова. Но то аз това го знам от 10тина дни - не е много време минало.
Още не съм много ориентирана.
При теб как е? Спорт, храна, доктори, бъдещи деца? Как се чувстваш?
Иначе и аз чета че при операция е кофти често.
МОя колежка имала операция на 35г. И сега след 8г. отново има възли... и пак й говорят за операция.... но то съвсем ще й изчезне щитовидната.
Не знам къде е изхода  - но искам щастлив и здрав живот - а не зная как точно да се случи това. Ще се радвам да ми пишеш ти до какви умозаключения си стигнала  Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт