Питане за д-р Катя Тодорова?

  • 1 760
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Моля ,кажете дали д-р Тодорова проследява бременност или е само с частен прием?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 784
Не я зням тази докторка, но е добре да кажеш и в кой град преглежда. Освен това не й пречи и на частен прием да проследява бременност, ако разполага с подходяща апаратура. Темата е според мен за здравния - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=19.0

# 2
  • София
  • Мнения: 500
д-р Катя Тодорова е ендокринолог   работи частно и в Майчин Дом

# 3
  • Мнения: 820
 д-р Катя Тодорова е ендокринолог, както са писали по-горе. Занимава се главно с ендогринологични проблеми при стерилитет и бременност. Ако имаш такъв проблем може да те проследява, кабинета и е на ул. "Пенчо Славейков"

# 4
  • Мнения: 4 014
За тази докторка има отделна тема в "Проблемно забременяване", виж и там какви са отзивите. Всъщност тя се води едва ли не най-добрата в своята област

# 5
  • Мнения: 73
Благодаря, моля за телефони на д-р Катя Тодорова!

# 6
  • Мнения: 820
На този телефон можеш да си запишеш час:
952 36 00

# 7
  • Мнения: 1 391
majorell ,
пълна ти е кутията с бележките. Затова ти пиша тук.

опитвам да спазвам режим на хранене - да не ям много въглехидрати
и сладко и солено.
откакто разбрах съм си определила понеделник да ми е плодов пречистващ ден.
Спортувам - когато мога ходя на плуване - обикновено от есента до пролетта по 2 пъти седмично.
Това си ми е така от край време - т.е. не е свързано със заболяването.
Питах докторите за храни - не разбрах кой знае кво - всеки вика че няма смисъл  - все едно възлите все ще си седят.
Засега ходя при Начев и записах час за Тодорова. Но то аз това го знам от 10тина дни - не е много време минало.
Още не съм много ориентирана.
При теб как е? Спорт, храна, доктори, бъдещи деца? Как се чувстваш?
Иначе и аз чета че при операция е кофти често.
МОя колежка имала операция на 35г. И сега след 8г. отново има възли... и пак й говорят за операция.... но то съвсем ще й изчезне щитовидната.
Не знам къде е изхода  - но искам щастлив и здрав живот - а не зная как точно да се случи това. Ще се радвам да ми пишеш ти до какви умозаключения си стигнала  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт