Как режете ноктите на бебетата си?

  • 10 985
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 758
Педката на Алекс каза водоравно на краката и заоблени на ръцете.

# 16
  • Мнения: 151
аз ги режа заоблени,но с ножичката ми е по- лесно

# 17
  • Мнения: 3 993
Режа ноктите и на ръцете, и на краката заоблено - по формата на нокътя, а те всичките са заоблени. С бебешка ножичка. Понякога лекичко изпилвам с пила допълнително някой нокът на ръцете, защото те са крехки и чупливи, и се цепят лесно, и все някъде има нокът, с който се драска по лицето. Моята дъщеря е кротка сега и даже й е интересно, когато режем ноктите, а преди като по-малка й ги режех докато спи. 

# 18
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Докато спи, с ножичка, на рьцете заоблени и после ги пиля с пилата,а на крачетата прави,за да не врастват в месото, и пак леко с пилата.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Заоблени Peace
Така щипе с ноктите и дере, че не мога да си представя да му оставя ъгълчетете ooooh!

# 20
  • Мнения: 11 003
Следвам извивката на нокътчето, но е трудно, понеже тя се дърпа и не дава да й ги режа. За дооформяне с пила и дума не може да става. Mr. Green

# 21
  • Временно
  • Мнения: 788
Режа ги заоблени,с извита ножичка. Peace

# 22
  • Мнения: 544
Някъде бях чела, че на ръцете трябва да се режат заоблено, а на краката - равно, за да не се врастват ъгълчетата, като расте нокътя после.  Crazy

Точно така. И аз съм го чела това.  Peace

# 23
  • Мнения: 3 069
Режа ги заоблено, защото иначе остават ръбчета отстрани с които може да се одраска.

# 24
  • Мнения: 4 555
Блазе ви, че децата ви стоят кротко и можете да им изрежете ноктите в някаква форма, че и с пила... Аз на моята ги режа докато спи и то по най-бързия начин, че пак ме усеща и се буди. А дори и да не се събуди, пак си дърпа и размахва ръцете, така че каквото направя за части от секундата, това е. За форма изобщо не мога да мисля.

# 25
  • Мнения: 1 546
Заоблям ги, режа с проста ножица за 2 лева  Mr. Green Процедурата се извършва само докато спи, иначе е абсурд! Naughty ( та аз едва памперса й сменям, камо ли нокти да режа... Laughing)

# 26
  • Мнения: 1 691
Аз ги режа трудно Twisted Evil И виждам, че не съм единствената. Чак приказка за ноктите съм измислила, за да мога по някакъв начин да го убедя да стои мирен и да си подаде ръката или крачето.
Режа с ножичка по извивката на нокътчето, но гледам да не прекалявам със заоблянето, защото иначе има опасност да започнат да му се впиват в пръстчето отстрани.

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
със заплахи. казвам и, че децата няма да искат да играят с нея и така, дава, но с уговорки и размотаване.

# 28
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз му ги режа много трудно. Издебвам да дават реклами по телевизията и тогава по най-бързия начин. Ако успея ги заоблям, но не се получава винаги.

# 29
  • Мнения: 178
Следвам извивката на нокътчето  Simple Smile
И аз така.Това за водоравното за пръв път го чувам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт