Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 ноем. 2008, 12:10 ч.

ДреШка+кремче+червилце= повдигнато самочувствие.

• 1 215
  • 18
  •   1
Отговори
  • В къЩи.
Незнам дали сьм единствената,но сьм забелязала,че когато си купя неЩто новичко,дари и да не е много,може и една спирала само,но излизам от магазина с мн по/голямо самочувствие. Такаче в дните в който не се чувствам красива влизам в пьрвата попаднала ми пред погледа парфюмерия и излизам като нова Laughing.
Има ли други като мен? newsm78

# 1
  • Дупница
 Simple SmileИма,има PeaceАз също съм така,но понякога се дразня от себе си защо точно такива неща ми оправят настроението,но пък има и друго при мен -купувам нещо,доволна съм,прибирам се пробвам го ,не го харесвам и настроението още повече ми спада поради два фактора-похарчените пари и неудоволетворението от импулсивната покупка. hahaha

# 2
Simple Smile Разбира се, че повечето сме така. Все пак от всички възможни медии и билбордове ни се насажда идеята колко сме грозни ако не си купим еди кво си. И колко зле ще ни приеме обществото ако не сме по модата. Това е така от вече половин век, ако не и повече. Просто по едно време бизнесмените са разбрали, че могат да станат много много богати, ако просто накарат хората да повярват, че купуването на максимален брой стоки ще ги направи щастливи и приемани от обществото. И както виждаш действа Wink

http://www.storyofstuff.com/

# 3
От доста време насам това не ми оправя настроението.

# 4

Такаче в дните в който не се чувствам красива влизам в пьрвата попаднала ми пред погледа парфюмерия ...

На света няма вещ, която да замести чувство bouquet

# 5
  • Варна

Такаче в дните в който не се чувствам красива влизам в пьрвата попаднала ми пред погледа парфюмерия ...

На света няма вещ, която да замести чувство bouquet

Така е, но ако ще е без двете, по-добре с вещ.

# 6
  • BE, 2260
Благодаря за линка. Много пълно и добро обяснение на нещата. Нека всеки, който разбира английски да го види.

# 7
Така е, но ако ще е без двете, по-добре с вещ.

Дали?
Обикновено се случва това:

...купувам нещо,доволна съм,прибирам се пробвам го ,не го харесвам и настроението още повече ми спада поради два фактора-похарчените пари и неудоволетворението от импулсивната покупка.

Утеха се търси у хора, не у вещи  Peace

Благодаря за линка. Много пълно и добро обяснение на нещата. Нека всеки, който разбира английски да го види.

Хубав е материалът наистина  Peace Мерси на kukumiafka за линка   bouquet

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 16:57 от Myriad Canaan

# 8
  • Варна
 Смисълът, който аз вложих, далеч надхвърля импулсивните покупки. Да четем и между редовете, ако не е конкретизирано!  Wink

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 17:13 от antoanetastat

# 9
Мен лично темата, така, както е поставена от авторката, ми говори именно за импулсивни покупки  Simple Smile
влизам в пьрвата попаднала ми пред погледа парфюмерия

Разбира се, всеки има право на интерпретации и на собствено мнение по въпроса Peace

# 10
  • ...
понякога помага

# 11
  • В къЩи.
Ама вие го направихте на проблем,а аз просто исках да знам дали има и други като мен,когато си купят неЩто новичко и се чувстват по/добре,с повече самочувствие. Може би не сьм се изразила правилно,но не купувам неЩта,който не ми трябват<не мога да си го позволя финансово>. НеЩто подобно на когато си с хубаво бельо_никой не го вижда когато си на вьн на улицата,но се чувсваШ красива.

# 12
И аз съм така! Като си купя нещо ново, каквото и да е то, веднага ми се вдига настроението.  Peace
Чак за самочувствието не знам, абе чувствам се добре! Mr. Green Grinning

# 13
  • Холандия
Честно казано-ДА.
И то не за да заместя някакво чувство или да намеря утеха (това е една друга тема Peace ).
Но да,чувствам се добре когато мога да си купя това което искам и излизам от магазина с по добро настроение.Самочувствие - не....не бих казала,че покупките ми повдигат самочувствието,но настроението-да,определено!!!

# 14
 Joy
Разликата между повдигане на настроението и повдигане на самочувствието в този случай е от земята до небето  Peace

Разбира се, че ненадейното попадане на  някоя сладка дреболия може да ми даде импулс за усмивка  Crazy 

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт