ДреШка+кремче+червилце= повдигнато самочувствие.

  • 1 377
  • 18
  •   1
Отговори
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Незнам дали сьм единствената,но сьм забелязала,че когато си купя неЩто новичко,дари и да не е много,може и една спирала само,но излизам от магазина с мн по/голямо самочувствие. Такаче в дните в който не се чувствам красива влизам в пьрвата попаднала ми пред погледа парфюмерия и излизам като нова Laughing.
Има ли други като мен? newsm78

# 1
  • Мнения: 50
 Simple SmileИма,има PeaceАз също съм така,но понякога се дразня от себе си защо точно такива неща ми оправят настроението,но пък има и друго при мен -купувам нещо,доволна съм,прибирам се пробвам го ,не го харесвам и настроението още повече ми спада поради два фактора-похарчените пари и неудоволетворението от импулсивната покупка. hahaha

# 2
  • Мнения: 10
Simple Smile Разбира се, че повечето сме така. Все пак от всички възможни медии и билбордове ни се насажда идеята колко сме грозни ако не си купим еди кво си. И колко зле ще ни приеме обществото ако не сме по модата. Това е така от вече половин век, ако не и повече. Просто по едно време бизнесмените са разбрали, че могат да станат много много богати, ако просто накарат хората да повярват, че купуването на максимален брой стоки ще ги направи щастливи и приемани от обществото. И както виждаш действа Wink

http://www.storyofstuff.com/

# 3
  • Мнения: 2 388
От доста време насам това не ми оправя настроението.

# 4
  • Мнения: 12

Такаче в дните в който не се чувствам красива влизам в пьрвата попаднала ми пред погледа парфюмерия ...


На света няма вещ, която да замести чувство bouquet

# 5
  • Мнения: 225

Такаче в дните в който не се чувствам красива влизам в пьрвата попаднала ми пред погледа парфюмерия ...


На света няма вещ, която да замести чувство bouquet

Така е, но ако ще е без двете, по-добре с вещ.

# 6
  • Мнения: 5 539
Благодаря за линка. Много пълно и добро обяснение на нещата. Нека всеки, който разбира английски да го види.

# 7
  • Мнения: 12
Така е, но ако ще е без двете, по-добре с вещ.

Дали?
Обикновено се случва това:

...купувам нещо,доволна съм,прибирам се пробвам го ,не го харесвам и настроението още повече ми спада поради два фактора-похарчените пари и неудоволетворението от импулсивната покупка.

Утеха се търси у хора, не у вещи  Peace

Благодаря за линка. Много пълно и добро обяснение на нещата. Нека всеки, който разбира английски да го види.

Хубав е материалът наистина  Peace Мерси на kukumiafka за линка   bouquet

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 16:57 от Myriad Canaan

# 8
  • Мнения: 225
 Смисълът, който аз вложих, далеч надхвърля импулсивните покупки. Да четем и между редовете, ако не е конкретизирано!  Wink

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 17:13 от antoanetastat

# 9
  • Мнения: 12
Мен лично темата, така, както е поставена от авторката, ми говори именно за импулсивни покупки  Simple Smile
влизам в пьрвата попаднала ми пред погледа парфюмерия

Разбира се, всеки има право на интерпретации и на собствено мнение по въпроса Peace

# 10
  • Мнения: 3 306
понякога помага

# 11
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ама вие го направихте на проблем,а аз просто исках да знам дали има и други като мен,когато си купят неЩто новичко и се чувстват по/добре,с повече самочувствие. Може би не сьм се изразила правилно,но не купувам неЩта,който не ми трябват<не мога да си го позволя финансово>. НеЩто подобно на когато си с хубаво бельо_никой не го вижда когато си на вьн на улицата,но се чувсваШ красива.

# 12
  • Мнения: 6 711
И аз съм така! Като си купя нещо ново, каквото и да е то, веднага ми се вдига настроението.  Peace
Чак за самочувствието не знам, абе чувствам се добре! Mr. Green Grinning

# 13
  • Мнения: 1 645
Честно казано-ДА.
И то не за да заместя някакво чувство или да намеря утеха (това е една друга тема Peace ).
Но да,чувствам се добре когато мога да си купя това което искам и излизам от магазина с по добро настроение.Самочувствие - не....не бих казала,че покупките ми повдигат самочувствието,но настроението-да,определено!!!

# 14
  • Мнения: 12
 Joy
Разликата между повдигане на настроението и повдигане на самочувствието в този случай е от земята до небето  Peace

Разбира се, че ненадейното попадане на  някоя сладка дреболия може да ми даде импулс за усмивка  Crazy 

Общи условия

Активация на акаунт