Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте, имаме количка JANE SLALOM PRO, ползвам я от няколко дни и ужасно се разскърца. Някой имал ли е подобен проблем?
Цитирай

София

Да, аз.
Само че моята е Номад /същата като твоята е, но не е триколка/.
Проблема се реши като я върнах в магазина и ми смениха цялото шаси с ново.
Да не те отчайвам, но и новото шаси леко се разскърца почти веднага. Явно това им е слабо място на тези колички, а мен изключитело много ме дразни да ми скърца количката.
Преди време пусках тема с цялата сага с тази количка, ето ти линк към нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278176.msg6932929
Цитирай

Някъде във Вселената :)

Моята беше SLALOM PRO и още в началото се беше разскърцала в предното колело при спирачката. Капнахме малко машинно масло и не съм имала повече проблеми.
Цитирай

Варна

При мен скърца от лявата страна, някъде по рамата, освен това спирачката ми пада когато я движа.  Сега чакам някаква част/не знам дали имат предвид нова спирачка или нова рама от магаина също не знаели , и това вече две седмици  Mad Mad. Абе голям проблем ми излезе с тая количка
Цитирай

София

Да, и на моята в момента и скърца от едната старна шасито. Спирачката поне още не е паднала.  Sick
Цитирай

И мойта спирачка падна отдавна, но съм от провинцията и не ми се занимава, и сенника се прокъса
Цитирай

Лондон

Аз имам carrera cup и досега съм нямала никакви проблеми с нея.Да не би да трябва да се смажат?Не че е нормално да се разскърцат така бързо така или иначе.Искам да купувам Слалом про за нашите хубави улици.Някой може ли да сподели дали са удобни?
Цитирай

Земя създадена от Бог Mallorca

Здравейте
Толкова ми харесва тази количка,а сега с тези отзиви направо мв разбихте ooooh!
Пишете мнения,ще са ни от полза
Цитирай

Моята  е слалом про и я ползвам вече година, но въпреки тези дефекти много си я харесвам , широка е , маневрена и много удобна за моето дете,  струва си всеки лев.  Peace
Цитирай

Задължително е количките да се поддържат. Ако имате проблем със скърцане трябва да си измиете колелата със топла вода, след което се смазват със СИЛИКОНОВ СПРЕЙ.  В никакъв случай със машинно масло, тъй като по него полепват песъчинки и прах - гаранцията ви няма да бъде призната! При чистотата на улиците в България можете да си обясните защо толкова бързо количките се разкърцват. Подръжката трябва да бъде по честа - поне веднъж в месеца. Ако имате по сериозни проблеми се обръщайте към магазина, който ви я продава. За резервните части обикновено се изисква време, тъй като пътуват от чужбина. Обикновено количките се оставят в магазина, където им се прави диагноза и се изпращат на сервиз или се изчакват резервните части. Законовия срок е 20 работни дни.
Цитирай

Варна

Здравейте , пак от мен оправиха ми спирачката и ми измили количката на пара след което я смазали и засега не скърца/да видим до кога/ нещо май се разочаровах от тия колички Thinking, но въпреки всичко си остават най- хубавите на нашия пазар
Цитирай

София, Борово

Здравейте,
аз съм с Номад, бутам я вече 8 месеца и нямам проблеми със скърцането. Тормозя я много - по няколко пъти на ден я свалям и качвам сама по стълбите на заден ход, натоварена до последно.
Единственият проблем е, че изпусна шева на сенника, там където е прозрачната част.
Текстилната част пера ръчно, а шасито на водоструйка или силна струя на душа.
Цитирай

Варна

Относно коментара на premaman_varna  количката ни не беше ползвана, камо ли да е излизала на мръсните ни улици, просто си скърца от първия ден, оттогава е и проблема и със спирачката. Просто такъв ни е късмета, явно сме попаднали на дефектна количка/явно трябва да изискваме количките да се разопаковат и пробват още в магазина за да се откриват дефектите на момента. Освен това когато говорим за колички задължително трябва да има някакъв друг вариант освен да ни оставят 20 работни дни без , може би трябва да има някакви оборотни, не е допустимо да плащаш 1700лв за количка и цял месец да не можеш  да я ползваш, при условие, че вината за повредата не е в нас.
Цитирай

София

Меги78, относно оставането без количка - във всеки уважаващ себе си магазин предлагат оборотна количка. Поне на мен досега ми предлагаха  веднага ткава количка, но аз отказвах, защото имам общо 4 колички и само оборотна ми липсва вкъщи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.