Обявявам /търг/ - преносен смисъл

  • 2 049
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Дами, бивши, настоящи, бъдещи - обявявам /търг/, кажете коя иска да и /платя/, за да вземе и заличи бившия от нас с детето.С изключение на Анонимкла, защото тя вече май си взе калая..............Насоката е колкото хумористична толкова и реална........имайки напредвид, че в изображенията, на рисунките на детето ни - бащата е почти винаги в позициятана /палячо/

Старт. Вие сте... Питайте.....
П.С. Темата е пусната и в /дом и семейство/

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 17:33 от tobeornottobe

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
До колкото разбирам обявяваш търг за БНД? Похвали го тогава, направи му реклама...как иначе ще знаят хората какво предлагаш? Wink Wink Wink А и той нали си е свободен елемент - да се предлага сам...или той иска да се връща при вас, а ти не искаш? Нещо не ми е много ясно от товя пост какво искаш да кажеш....та затова питам newsm78 Wink

# 2
  • Мнения: 145
Да го похваля, ще ти отговоря - богат , с пари, връзки и власт - май в прочем друго не виждам с което мога да го похваля. newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
Ехааа.....сега ще скочат стадо "моделки" жадни за пари и слава и ще се сбият за него! Предлагам и в e-bay да пуснеш наддаване  Wink Wink Wink А и мисля, че ако върви в комплект с пари и власт сигурно доста пеперудки хвъркат около него и едва ли има нужда от реклама. Не разбрах дащо го продаваш? Залепил се е за вас с малката и не ви пуска?

# 4
  • Мнения: 2 175
А ти защо/заради какво го взе/се влюби навремето? Wink

# 5
  • Мнения: 145
А бе май, нещо такова. Ама май и той не знае какво иска.Та, хем с анонимка, та хем с нас. Като не се подчиняваш и ставаш лош, подчиняваш ли се охооооооооооооооооооооооооооооо,ама що ли не намерил на кой стол да седне. Та ей за това/обявявам търг/, белким си намери стола и нас ни остави на мира.............

# 6
  • Мнения: 145
Цитат
А ти защо/заради какво го взе/се влюби навремето? Wink
Хммммм.Маската е голяма работа........

# 7
  • Мнения: 2 175
Ееее..някъде четох от теб, че когато сте се запознали не е бил богат и с власт..
Какво "видя" в него тогава?

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Не знам какво ви е положението. Но ако искаш да постигнеш нещо просто трябва да имаш психологическо предимство и да намериш "ахилесовата" му пета (аз обичам да казваш да го хванеш за топките и лееекичко да извиваш... Embarassed Embarassed Embarassed), за да действаш. Аз поне така се справям с БНД и хората са много ООчудени - ама как той прави таквиз неща?! ще ги прави и повече....и не се налага да обявявам търг Wink

# 9
  • Мнения: 145
Цитат
Ееее..някъде четох от теб, че когато сте се запознали не е бил богат и с власт..
Какво "видя" в него тогава?
Да, така е. Какво видях ли - ами видях една стабилна визуално фигура в него. Висок, тежко подвижен всяващ респект в околните. мъж на 35 г/ когато се запознах ме/общо взето стабилна възраст за създаване на семейство - и си казах - да ето това е човека, на който от мъжка страна бих могла да разчитам, както да защити себе си, така и във всяко едно отношение да защити семейството си.

# 10
  • Мнения: 145
Цитат
Ехааа.....сега ще скочат стадо "моделки" жадни за пари и слава и ще се сбият за него! Предлагам и в e-bay да пуснеш наддаване  Wink Wink Wink А и мисля, че ако върви в комплект с пари и власт сигурно доста пеперудки хвъркат около него и едва ли има нужда от реклама. Не разбрах дащо го продаваш? Залепил се е за вас с малката и не ви пуска?
Хмм, много ми е итересна рекцията им, особенно на някой от тях...........

# 11
  • София
  • Мнения: 6 477
Цитат
Ехааа.....сега ще скочат стадо "моделки" жадни за пари и слава и ще се сбият за него! Предлагам и в e-bay да пуснеш наддаване  Wink Wink Wink А и мисля, че ако върви в комплект с пари и власт сигурно доста пеперудки хвъркат около него и едва ли има нужда от реклама. Не разбрах дащо го продаваш? Залепил се е за вас с малката и не ви пуска?
Хмм, много ми е итересна рекцията им, особенно на някой от тях...........
Винаги и във всички времена е имало пеперудки около мъжете с власт или пари. И тези мъже дори не си правят труд да ги хванат...те си кацат по тях...
Но не разбирам ти ли искаш да се освободиш от него понеже по някакъв начин не те пуска? Понеже човек е свободен и винаги може да си тръгне....Ако всичко между вас е свършило разберете се кой какво и как в бъдеще, финансово също и всеки по пътя си...чак от търг дали има нужда? newsm78

# 12
  • Мнения: 145
Цитат
Ехааа.....сега ще скочат стадо "моделки" жадни за пари и слава и ще се сбият за него! Предлагам и в e-bay да пуснеш наддаване  Wink Wink Wink А и мисля, че ако върви в комплект с пари и власт сигурно доста пеперудки хвъркат около него и едва ли има нужда от реклама. Не разбрах дащо го продаваш? Залепил се е за вас с малката и не ви пуска?
Хмм, много ми е итересна рекцията им, особенно на някой от тях...........
Цитат
Винаги и във всички времена е имало пеперудки около мъжете с власт или пари. И тези мъже дори не си правят труд да ги хванат...те си кацат по тях...
Но не разбирам ти ли искаш да се освободиш от него понеже по някакъв начин не те пуска? Понеже човек е свободен и винаги може да си тръгне....Ако всичко между вас е свършило разберете се кой какво и как в бъдеще, финансово също и всеки по пътя си...чак от търг дали има нужда? newsm78
Morgana , тук именно това е проблема.Защото като му поставя моите условия и това което е добро за детето ни, той не ги приема, защото не му оттърват. Е хеле, с хиляда зора купи един апартамент на дъщеря ни. То бяха уговорки, то бяха хиляди неща. Сега защото в нотариалниат акт е писано, че той ще взема наемите и ще ги влага в сп. книжка на детето ни, се бие в гърдите, че много мислил за нея-/без предрасъдаси, просто рекорд от финасова гледна точка/. Да не говорим пък за тоз прословут ДЖИП - дето се похвалих че бившия ми бил подарил, пфуууууууууууууу, пишман станх.

# 13
  • Мнения: 2 175
Нещо май не схващам..
Ако толкова искаш да се отървеш от него - защо все за него говориш??? newsm78

Игнорирането - не е ли най-бързия начин за отърваване?

# 14
  • Мнения: 145
Нещо май не схващам..
Ако толкова искаш да се отървеш от него - защо все за него говориш??? newsm78

Цитат
Игнорирането - не е ли най-бързия начин за отърваване?
Да, така е. Ака как да стане това игнориране, като все кара някои от неговите служители да ми се обажда.То пакет да ми били предадяли, то нещо да ми кажели от негово, име или въобще някакви такива.......................

Общи условия

Активация на акаунт