Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1 770-1 784 от 1 988 отговора
Напоследък си пеем една песничка с дъщеря ми от моето детство, но помня само 2 редчета от нея. Пее се за следното:
"В къщи имам мишенце,
то си гризе сиренце...."
Някой сеща ли как продължава по нататък?
А отсреща котката чака го горкичкото....
Мисля че има още, но за сега това се сетих

Винаги, песента е много хубава
Цитирай

Нашата кака в градината пееше една песничка:
"Маци-писи, моля ти се покажи се! Обещавам, вече няма, с гребена голям на мама да те реша на обратно и да ти е непирятно..."
Сега имаме котка и като гледам как я тормозат малките все се сещам за нея, но не знам целия текст. Някой случайно да го знае?
Цитирай

Напоследък си пеем една песничка с дъщеря ми от моето детство, но помня само 2 редчета от нея. Пее се за следното:
"В къщи имам мишенце,
то си гризе сиренце...."
Някой сеща ли как продължава по нататък?
А отсреща котката чака го горкичкото....
Мисля че има още, но за сега това се сетих

Винаги, песента е много хубава

Текста който знам е:
  В къщи има мишченце
 то си гризе сиренце,

а отвънка котката
 чака го горкичкото

Bягай,бягай мишченце
  ще те хване котката

Всяко куплетче се повтаря .Ние я играем на игричка и се казва "Котка и мишка". Всички деца са хванати за ръце в кръг.Вътре в ктъга влиза едно дете /мишле/.Отвън на кръга остава друго дете /котка/.Децата пеят и  въртят кръга около мишлето. При последните думи котката се опитва да влезе в кръга и да хване мишката ,тя се опитва да избяга,а децата се опитват да помогнат на мишлето и да пречат на котката без да разкъсват кръга.
   Това е от мен .Дано ти свърши работа.
Цитирай

Това е една от най - ценните темички. Страхотни сте.
Цитирай

Нашата кака в градината пееше една песничка:
"Маци-писи, моля ти се покажи се! Обещавам, вече няма, с гребена голям на мама да те реша на обратно и да ти е непирятно..."
Сега имаме котка и като гледам как я тормозат малките все се сещам за нея, но не знам целия текст. Някой случайно да го знае?

"Маци -писи"   на   Бон-Бон  до   20.10.09  -  http://dox.bg/files/dw?a=b17eab4d53

- малко  преди   краят ,  във  файла   има   дефект  ,но  въпреки  това   я  качвам    ,за  да  си  я   ползвате  в  домашни  условия  .
Цитирай

Момичета издирвам
Буква А Васил Лолов Павел Горянски
Опни ми, тропни ми шарени чорапки
Дули, дули гайда Константин Шопов Иван Генов
Въобще оказва се, че от целият учебник по музика на щерката - 1 клас, аз съм чувала по-малко от половината песнички.  newsm78
Цитирай

Деспина, в подписът на vorfaxx  има сайт с песнички. Учебниците са качени там.
Цитирай

gabriela652, много ти благодаря!  bouquet
Цитирай

Здравейте!
Търся на МР3 песничката "Светофар".
Цитирай

Здравейте!
Някой може ли да ми каже дали мога да намеря да сваля от някъде серийки на Педя човек-Лакът брада?
Цитирай

Здравейте!
Някой може ли да ми каже дали мога да намеря да сваля от някъде серийки на Педя човек-Лакът брада?
В темата за торентите попитайте.
Открих ви в Zamunda...
Цитирай

Здравейте!
В темата за торентите попитайте.
Открих ви в Zamunda...

Благодаря! Hug
Цитирай

Момичета издирвам
Буква А Васил Лолов Павел Горянски
Опни ми, тропни ми шарени чорапки
Дули, дули гайда Константин Шопов Иван Генов
Въобще оказва се, че от целият учебник по музика на щерката - 1 клас, аз съм чувала по-малко от половината песнички.  newsm78
Последвай линка от подписа ми, за да си ги свалиш  Hug
Цитирай

sladko pate: http://dox.abv.bg/files/listtree
На Ники учителката по музика намери песента за Палячото която издирвах.. но я няма в изпълнение а само текст и музикален лист.. детето е щастливо майка му също...ако някой се интересува мога да го пусна..
Цитирай

Здравейте!
Търся на МР3 песничката "Светофар".
Отново в подписът ми можете да намерите песничката, а също и инструменталът и. Линкът води към голям архив в който свободно може да сваляте всичко което е изброено. Изтеглете си съдържанието от първият коментар, ако не се ориентирате в коя папка е търсеното от вас.

лек ден  Hug

sladko pate: http://dox.abv.bg/files/listtree
На Ники учителката по музика намери песента за Палячото която издирвах.. но я няма в изпълнение а само текст и музикален лист.. детето е щастливо майка му също...ако някой се интересува мога да го пусна..
Изписва ми
Цитат
Несъществуващ файл / папка
Не сте взели правилно линкът. Опитайте с десен бутон, properties и копирайте адреса който е изписан. Трябва да завършва на цифри.

« Последна редакция: Ср., 14 Окт. 2009, 15:34 от vorfaxx »
Цитирай

1 770-1 784 от 1 988 отговора