Sled kato si samoten roditel sveta svurshva li nqma li drugi muje???

  • 6 998
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
тОВА Е ГРОЗНО!!!! СТИГА БЕ МАЦКИ!  И АЗ МИСЛЕХ КАТО ВАС, НО НЕ Е ТАКА. иМА ГОТИНИ, ТОЧНИ И ОТГОВОРНИ МЪЖЕ, КОИТО СА МАЛКО, НО ГИ ИМА. ЖИВЕЯ ОТ 8 ГОДИНИ С ТАКЪВ МЪЖ, ИМАМ СТРАХОТНО СЕМЕЙСТВО И СЪМ НОСЕНА НА РЪЦЕ. НА ВСИЧКО ТОВА ДОРИ НЕ Е ЧИЧКО ПАРИЧКО А АЗ НЕ СЪМ ЗАБЛУДЕНА МАЛКА ПИКЛА. СЪПРУГА МИ Е ВСЕОТДАЕН И ТРУДУЛЮБИВ ЧОВЕК, КОЙТО ПРАВИ ВСИЧКО И ЕДИНСТВЕНО САМО ЗА ДА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ АЗ И ДЕТЕТО.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 477
Криси, сигурно има и такива мъже...За по-младите тук във форума има шанс да ги срещнат...гледам, че и ти си била около 25-те когато си го срещнала. Но като наближиш 40-така нещата изглеждат доста различно....И както се пееше в една стаара песен - Колко е страшно да се влюбиш на 40 години....
А, Магаренце, то позитивизъм трябва да се излъчва, но не толкова да връзваш другите, а колкото самия ти да си си в кожата и в хармония със себе си Wink Wink Wink И в този ред на мисли  да не сме съзодийнички с Магаренце? Щот клуба на 40-те мен чака след има няма месец! Joy

# 62
  • Мнения: 2 175
Криси, сигурно има и такива мъже...За по-младите тук във форума има шанс да ги срещнат...гледам, че и ти си била около 25-те когато си го срещнала. Но като наближиш 40-така нещата изглеждат доста различно....И както се пееше в една стаара песен - Колко е страшно да се влюбиш на 40 години....
А, Магаренце, то позитивизъм трябва да се излъчва, но не толкова да връзваш другите, а колкото самия ти да си си в кожата и в хармония със себе си Wink Wink Wink И в този ред на мисли  да не сме съзодийнички с Магаренце? Щот клуба на 40-те мен чака след има няма месец! Joy

Aaa, то, излъчването няма как да дойде ако не си вярваш..))
Честно, действа безотказно..И не щото трябва да си търся някой (мен и без въже са ме вързали тотално отдавна)- а заради себе си..
И очевидно сме съ-рогати... newsm78 Hug  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 17 258
magarence , ама много съм съгласна с теб   bouquet

# 64
  • Мнения: 20
ЕЙ,ще ви се карам Wink;стига с тази драма,че ще ставате на 40!Аз кви мацки знам на 40...то много 20-годишни имат да им дишат праха....  bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 2 175
Ама ние сме от тях де..)))) Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 6 477
ЕЙ,ще ви се карам Wink;стига с тази драма,че ще ставате на 40!Аз кви мацки знам на 40...то много 20-годишни имат да им дишат праха....  bouquet  bouquet  bouquet

Има една хубава приказка - Поживем, увидим! След 11 години ми се обади да кажеш как е с драмата! Wink Wink Wink А и не всички можем да бъдем като Мадона...макар, че една от причините за развода й била точно това, че искала да се замрази на определени години без да остарява...Така, че остаряването е хубаво нещо - освобождава те от страшно много излишни неща, суета и празнословие...

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 20:47 от Morgana

# 67
  • Мнения: 20
ЕЙ,ще ви се карам Wink;стига с тази драма,че ще ставате на 40!Аз кви мацки знам на 40...то много 20-годишни имат да им дишат праха....  bouquet  bouquet  bouquet

Има една хубава приказка - Поживем, увидим! След 11 години ми се обади да кажеш как е с драмата! Wink Wink Wink А и не всички можем да бъдем като Мадона...макар, че една от причините за развода й била точно това, че искала да се замрази на определени години без да остарява...Така, че остаряването е хубаво нещо - освобождава те от страшно много излишни неща, суета и празнословие...

# 68
  • Мнения: 20
Нали сме на едно мнение,че остаряването е най-естественото и неизбежно нещо!НЯМА такъв,дето да е поживял,пък да не е остарял;иначе другият вариант е"умри млад,бъди красив труп"Като си помиисля,колко много мои набори не доживяха моите години.....честно казано,ама хич ми не пука,че старея!Какво е животът?......всеки ден умиране по малко Simple SmileПожелавам ви да сте почти постоянно щастливи! Hug

# 69
  • Мнения: 5
Знаете ли поговорката``За всеки влак си има пътници!``Така че това да се оправдаваме с възрастта според мен не трябва да бъде така!Ок може изборът да е ограничен,а нали вече и свестните още по-ограничен!Мен ме нараниха с повечето от вас също е така,но трябва един човек да е много наранен за да има такъв негативизъм!Все пак живота продължава на 40 на 50 и т.н.!А и колкото и да говорите неможете да ме убедите,че в нито ама НИТО един момент не ви липсва мъжко рамо!!! smile3506 smile3516

# 70
  • София
  • Мнения: 6 477
Теменужкова, просто не мога да ти се нарадвам на оптимизма. Или си много млада или не си слагаш на сърце гадостите на живота! За съжаление не всички сме така....Колкото до влака и пътниците...в един момент се чудиш искаш ли да се качиш на влака...Понеже си е адски удобно самостоятелното живеене и ежедневния компромис от съжителството с друг човек вече е бреме! Ето аз мога да кажа, че да ми се мота някой в къщи ще е непосилно и изнервящо бреме и затова не само че не ми липсва ник`во рамо...а даже смятам, че имането на мъж води само и единствено до проблеми по отглеждането и обслужването на този мъж! Аааа, мерси Naughty Naughty

# 71
Мили сладки момичета, здравейте!Темата, която сте подхванали е много,много сложна! Вече 6 години от трагичната смърт на съпруга ми се изнизаха /детето беше само на 6г./и знаете ли какви мъже могат да бъдат срещнати СЛЕД ТОВА ? Та значи, да започнем с "приятели" на покойния, претендиращи за незнайно кога и в какъв размер заеми, които умрелият  уж не е успял да върне преди кончината си.А това си е тотален тормоз върху вдовицата и детето и. Но не свършва само с това, защото умрелият е имал някъде и приятелче-враг, или завистник в работата, защото първоцитираният е направил прекрасна кариера.Та същото това завистниче след време започва отново да тормози вдовицата, когато тя естествено си скъсва задника да си намери по-доходна работа, естествено, и знаейки това , завистничето захлопва всяка възможна врата, на която се похлопа за малко хляб. Другият вид мъж, когото можеш да срещнеш е пак някой ваш семеен познат,  който е добронамерено настроен и може би,верен приятел на разбитото ти семейство, който помага с някакъв жест , или помощ! Слава Богу! ВСЕ ОЩЕ ИМА ДОБРИ ХОРА У НАС! А колкото до ЛЮБОВТА СЛЕД ТОВА: Самото  притежание на такава емоция и пълноценното и преживяване е голяма жертва от твоя страна.Не забравяйте и детето!Опитът ми в това ме убеди в много висока степен, че НЕБАЩАТА, или ОТЧОВЪТ на детето винаги го гледа с едно на ум.Например,че много яде, или иска нови обувки, или чисто по детски понякога проявява дребна глезотия. Същият нов мъж в къщата ти започва да въвежда свои правила за възпитание на "доведеното" и понякога си позволява да го наплеска, или е склонен да го накаже като иска да иде с майката на кръчма, а то да стои заключено. КАК ДА СЕ ВЕСЕЛИШ? СЪРЦЕТО НА МАЙКАТА се къса и тя попада МЕЖДУ ЧУКА И НАКОВАЛНЯТА, което не след много време и се отразява на отношенията с детето, на ЛИБИДОТО към новия човек и най-вече на СОБСТВЕНОТО И ЗДРАВЕ, което много скоро се подкопава.ПОНЕЖЕ БЪЛГАРСКИЯТ МЪЖ Е ДЪЛБОКО НЕУВЕРЕН В СОБСТВЕНИТЕ СИ СПОСОБНОСТИ И ВЪЗМОЖНОСТИ /комплекси/, неистово му е нужно да има две, или три жертви у дома ,с които да избива комплексите си.Че как по друг начин, ако не върху беззащитните?СЪЩЕВРЕМЕННО НАСТОЯВА ДА СИ ОНАСЛЕДИ ГЕНИТЕ при теб, приятелката, или съпругата. На мен момичета изобщо не ми харесва този вариант, поради което, си търся ПРИЯТЕЛ САМО ЗА СЕКС.Звучи грубо, но след преживяното вече РАЗСЪЖДАВАМ И ГО ПРАВЯ КАТО МЪЖ, САМО ЗА ЗДРАВОСЛОВЕН НАЧИН НА ЖИВОТ. Естествено, това се случва рядко, защото бидейки майка и баща, баба и дядо, работещ за прехраната за двама, приятел на детето си, домашен майстор и прочие, просто няма време.
          ПОЖЕЛАВАМ на всички вас, момичета Съдбата да е много по-благосклонна към шансовете за ДРУГИ МЪЖЕ, отколкото към мен!

# 72
  • София
  • Мнения: 6 477
Джоконда, много точно и добре си го казала! Моите мисли също гравитират около недоверието в НЕбащата...а и примери около мен такива съм имала....А колкото до мъже за секс - точно щях да те питам кога намираш време...ама прочетох и ми стана ясно, че не само мое желание денят да има поне 48 часа, за да имам време за всичко!

# 73
  • Мнения: 303
Четох цитата на една, която се изказва нещо от сорта,"че на разведена с дете" шансовете и били много малки-съжалявам, но не знам как се цитира.
Аз съм разведена от 6 мес. по документи, иначе не живея с бащата на детето ми от 1.5 год.
Преди месец реших да се запиша в безплатен сайт за запознанства с чужденци, пуснах снимка и описание и получих много предложения.
Спрях се на един господин от Германия, по негово настояване, тъй като имаме 16 г. разлика във възрастта и се опитах да го убедя, че такава връзка няма бъдеще.Той обаче настоя и дойде чак
от Германия да ме посети във Варна.
И така, той вече е новият ми приятел, при това изглежда много добре и се занимава с частен бизнес.
Кани ме при него с детето в Германия, но засега не искам да се обвързвам сериозно с никой мъж, защото детето ми е само на 5 и не искам все още да го наранявам.
Хората са казали "за всеки влак си има пътници", а на всички дами, които владеят чужди езици
и търсят нови запознанства, ето го и сайта:www.velida.net.

Общи условия

Активация на акаунт