Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 2 ноем. 2008, 07:53 ч.
  • Преглеждания  1 327  Мнения  8  Онлайн  1
Отговори
  • Бургас
В този сайт www.plexyo.com  всичко е много евтино. newsm78 Пазарува ли ли сте от него? Плаща ли се мито? Колко излиза доставката? В самия сайт няма нищо обяснено.  newsm78

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 08:55 от hrisio

Реклама
# 1
  • Warrenton,VA
Трите неща,които отворих,ме изпратиха към сайта на Амазон.А те не доставят до тук.Не съм пробвала да завърша поръчка.Сега си мисля да не би пък да става плащането чрез тоя сайт към Амазон Thinking

# 2
  • Русе
Става до Бг, само че не изписва колко е доставката, направо иска номер на картата?Не смея да рискувам!

# 3
  • София
Ами това е amazon.com на български....При плащане ме насочва към акаунта ми в амазон и ми позовлява да купувам неща, които иначе не ми дава..... newsm78

Hrisio, а ти как го намери?

# 4
  • Baile Átha Cliath
Ще поразгледам Thinking

# 5
  • Бургас
Ами това е amazon.com на български....При плащане ме насочва към акаунта ми в амазон и ми позовлява да купувам неща, които иначе не ми дава..... newsm78

Hrisio, а ти как го намери?

http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=341562&cat=fav
От тук го видях.

# 6
  • Sofia
Ей, страхотен сайт! Само не разбирам защо нищо не пише за доставките newsm78. Малко на нареждане ми прилича. Някой разбра ли нещо?

# 7
  • Sofia
Ехо, какво стана с този сайт? Никой ли няма информация?

# 8
  • Бургас
Мисля,че няма.  Sad

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт