Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 2 ноем. 2008, 10:10 ч.
  • Преглеждания  1 554  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 251
Това е въпроса ми. Бяхме много болни - 11 дни в болница, сега ни е хванал пак вирус със повръщане и температура и лекарката ми препоръча 1 месец да стоят вкъщи да укрепнат. Моля кажете къде мога да намеря наредба, където се изясняват тези въпроси. Предварително благодаря.

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 1 517
http://kg.sofia.bg/?page=nrdb_3-07_zdrawe

Цитирам:

чл.4.................
(3) При отсъствие на детето от детската градина за повече от 30 дни по епидемични показания се представя еднократен отрицателен резултат от изследване за патогенни чревни бактерии, а при отсъствие за повече от 2 месеца - еднократен отрицателен резултат за чревни паразити съгласно Наредба № 5 от 2006 г. за диагностиката, профилактиката и контрола на местните паразитози (ДВ, бр. 40 от 2006 г.).
(4) При отсъствие на детето от детската градина за повече от 10 дни се представя медицинска бележка от личния лекар за липсата на контакт със заразно болен.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 251
благодаря

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт