Кафяво течение след цикъл

  • 7 383
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте , д-р Райчева! От няколко месеца ми се появи едно кафеникаво течение веднага след цикъла-продължава около 3 дни.По принцип цикъла ми е много дълъг- 7дни, а сега с това течение става 10-12дни.Много е неприятно! Бях вече няколко пъти на гинеколог.Направи ми пълен преглед няколко пъти в течение на тези месеци-гинекологичен преглед, микробиология, цитонамазка , вагинален ехограф.Каза че всичко е всичко е нормално и вероятно е хормонално, да изчакаме малко да видим как ще се развият нещата .Последният път откри малко възелче- около 0,5-1см , но каза че това кървене не е от него.Също така установи че кървенето е от матката, влагалището е чисто. Гинеколожката ми каза да не се притеснявам, но аз съм притеснена. Според вас на каква може да е причината за това кафяво течение?

# 1
  • Мнения: 287
Може да се дълже на това възелче което е открито но може да си дължи ощи на няколко други причини.след като вашия гинеколог не е открил нищо друго,значи ще се спре на хормонално лечение.

# 2
  • Мнения: 240
Благодаря за отговора д-р Райчева !

# 3
Здравеите Д-р Райчева , искам да ви попитам дали може кафявото течение да се дължи (не по време на цикъла) на настиване или неядене защотото от две седмици това са 2ва основни фактора които ме преследват и аз ужасно съм се претеснила за течението ,което беше от началото на малки кафяви капчици и аз помислих че е от пикочния канал поразпитах приятелки дали им се е случвало ите ми казаха че това може и да е от бъбриците (бъбриците също ме болят )..довечерта течението се усили и за белязах че е от влагалището което мн ме стресна ако можете да ми кажете поне 2 думи да ми стане малко по ясно какво може би ми се случва.Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт