Щорите плисе "ден и нощ" - ето ги :)

  • 19 712
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Здравейте,

извинявам се, че пускам нова тема за едни снимки, но се чудех къде да ги пусна, а обещах на много хора, че ще ги покажа като станат Simple Smile та ето ги толкова обсъжданите щори "ден и нощ":
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292385&pid=8672761
вчера ни ги сложиха и много им се радвам, получи се точно така както исках, предвид на мястото, с което разполагаме Grinning  Надявам се снимките да помогнат на всички колебаещи се какво да си сложат в дома, защото си е друго като ги видиш вече поставени, не само на мостра в магазина. Само да поясня, че това е кухнята + хола (той не се вижда) и предстои да сложим маса+4 стола та съвсем няма да остане място. Желая на всички приятно обзавеждане  Grinning

# 1
  • Мнения: 824
Nellito_v, много красив изглед имате пред прозореца, рекичка ли е?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 999
Nelito, страхотно,че пусна снимките! Тези са плисе, а имаше ли такива, "Ден и нощ" римски, примерно? От къде ги поръчахте и за колко време станаха?   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 312
nellito_ v  страхотни са ,много ми харесаха.Честито

# 4
  • Мнения: 147
да имаше и римски пак така от 2 материи, и те стояха много добре, а мострите бяха за детска стая Simple Smile от гершман ги взехме, там видях римските, по принцип казват че стават за 15раб дни, но малко се ослушват като дойде време да ти ги монтират...(то и в други теми се оплакват от тях) но с един телефонен разговор и споменаването на неустойките всичко се оправя, на другия ден бяха тук Grinning
а относно гледката - това е двора на ИЧС в Гео Милев Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Много ми харесват.  Hug
Аз още се колебая между плисе и руло с водач Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 147
Аз още се колебая между плисе и руло с водач Rolling Eyes

ами ако ще слагаш перде отгоре, май с руло е по-добре, излизат по-евтино и по-лесно се поддържат, а и доста фирми ги правят, и аз отначало от тях мислех да сложим Simple Smile но като отидохме в магазина видях тези и решихме да ги вземем и да не слагаме пердета въобще...излизат скъпичко, но пък въпрос на избор, успех  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 999
А колко ти излязоха и за колко прозореца? Peace

# 8
  • Мнения: 823
много са хубави

# 9
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Много са хубави  Peace

# 10
  • Мнения: 147
А колко ти излязоха и за колко прозореца? Peace
това, което се вижда - трикрилен прозорец и двукрилна врата струват 720лв, но са си бая големички...

# 11
  • Мнения: 1 259
Много са хубави...а как се поддържат, казаха ли ти?

# 12
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Много уютно се е получило,поздравления.  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 806
Красиво е!Честито.Имам един въпрос-през деня достатъчно светло ли е?Можеш ли да четеш без да се напрягаш седнала далеч от прозореца,например?На снимките изглежда доста плътна дневната материя.

# 14
  • Мнения: 535
И аз се чудя между тези щори или римските.
Гледах ги в шоу-рума на Гершман в новия дизайн център Interior city.
Доста голям срок за доставка ми казаха.

Общи условия

Активация на акаунт