Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Русе

Не ми се е случило нищо фатално или необичайно, но нямам сили да се усмихна на нищо, въпреки че обикновено намирам красота в нестандартни неща, емоции...
Не се чувствам истинска и пълноценна, някакси ми е празно и пусто всичко..., липсват ми много любими хора..., съпругът ми ме обвинява, че съм с "погребална" физиономия, защото обикновено усмивката ми е 90% от чара...
Единствената логична причина, за която се сещам е рожденна дупка - след няколко дни преминавам в отбора на възраст започваща с 3, но това не ми се струва страшно или неприятно.

Моля ви да ме накарате да намеря себе си, да бъда отново АЗ Hug
« Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 15:00 от M&D »
Цитирай

Започни да мечтаеш.
И наблегни на смехотерапията.  Smile
Цитирай

Виждам имаш дете. Няма по-добра причина да се усмихва човек.
Не можем да те накараме да бъдеш себе си...това просто е една тема...какво очакваш?
Цитирай

Така най-вероятно съвсем да я изгубиш Rolling Eyes,НО като мине рождения ден,ще ти мине Mr. Green
Цитирай

Моля ви да ме накарате да намеря себе си, да бъда отново АЗ Hug

Колкото и да искаме не можем да те НАКАРАМЕ да се усмихнеш, още по-малко пък да намериш себе си.
Отиди на психиатър и виж да не е обикновенна есенна депресия, мен на такова ми прилича.
Щом ти е "празно, пусто, нямаш сили да се усмихнеш, не се чувстваш пълноценна" почти сигурно е че си в депресия или някаква дупка. Психиатрите си знаят работата.
Цитирай

Ех тая Сатурнова дупка Mr. Green Отговорите са вътре в теб Wink
Цитирай

под дъгата

Излез сама на разходка, виж се с приятели, вземи си кафе с много бита сметана, хубав шоколад, бира или каквото обичаш, "изпусни му края", купи си нещо, може да е дребно, но да е само за тебе, чети хубава книга, слушай любима музика, намери си хоби, твори, излез с любимия, но без детето, наслади се на времето, на природата, семни си прическата, или цвета на косата, отдели си поне два часа на ден само и единствено за себе си, усмихвай се, и знай, че с навършване на 30 животът не свършва, а започва да речем нов етап  Wink
Цитирай

Гледам заглавието ти и се сетих за една смешка, дано те усмихна.

Питам една любима приятелка в скайп (видна шегаджийка-съфорумка, но няма да казвам коя, да не ми се разсърди): - Как се пише - "мЕнингит" или "мИнинигит"? - Тя вика - "мЕнингит", но в Русе може и "мИнингит".

hahaha Царица!
Цитирай

Sofia

M&D, ще следя темата ти, дано и аз се усмихна. В последно време имам чувството, че простотията, злобата и агресията са се увеличили стократно. Как да се усмихнеш на толкова озлобени хора. ooooh!
Цитирай

Варна

Вземи си коте. http://www.bengalcats.ca/images/bengal-kitten3.jpg
Най-добрата промяна е да започнеш да се чувстваш по-полезна и по-нужна.
Цитирай

Русе

Гледам заглавието ти и се сетих за една смешка, дано те усмихна.

Питам една любима приятелка в скайп (видна шегаджийка-съфорумка, но няма да казвам коя, да не ми се разсърди): - Как се пише - "мЕнингит" или "мИнинигит"? - Тя вика - "мЕнингит", но в Русе може и "мИнингит".

hahaha Царица!
Благодаря ти, Калин@, но "И"-то не беше от Русе, а от омотването ми.
Цитирай

Не знам как мога да те върна отново към теб самата, но все пак мога да се опитам да те накарам да се усмихнеш ...цък  Smile Hug
Цитирай

София

Е хубава работа!
Теб пък не очаквах с такава тема.
Намери нова емоция в живота си. Може да е всичко- от хоби, до време за себе си, което да те радва, до нова цел, която да ти осмисля ежедневието с малките крачки до нея, тръгни на спорт, измисли нещо, за което никога не си имала досега смелост и се самопредизвикай. И най-важното- осъзнай, че няма да дойде отвън , а от теб самата  Peace Peace
Цитирай

Варна

Ако нямаш желание да си помогнеш сама, каквито и идеи да ти даваме няма да стане. Мисли , кое те накара да я загубиш т.е. търси причината. Все пак нещо се е случило пък дори да не е фатално  Confused Сподели! Готовите, пакетирани решения не са решение според мен Naughty
Цитирай

Едно леко кръшкане може да свърши работа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора