Рефлукс

  • 717
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 604
Здравейте Hug. Знам ,че има много изписано по темата,но не успях да намеря подобен на нашия проблем Embarassed.Ако има- предварително се извинявам. Та значи проблема е следния:
По принцип като по-мънички имахме рефлукс. Постепенно отмина без никакви медикаменти. Преди около месец обаче се разболяхме от бронхиолит с двустранна пневмония и повръщането беше единствения начин да вадим храчките. Излекувахме се ,но повръщането остана #Cussing out. Водих я на 3-ма лекари,които ми казаха,че детето е здраво и най-вероятно сме раздразнили рефлукса. Започнахме да пием прахчета Мутилиум и вече 4-ти ден е без особено подобрение. Повръща на 3 от 5 хранения . Просто й се сгажда и повръща Sick. Отгоре на всичко ни мъчат и зъбки. На едно място венеца е подут и син #2gunfire. Живот и здраве ще ни е 10-ти зъб. От 4-тия месец като са ни подбрали зъбките и нямат спирка. Сега ядем само с биба,защото с лъжичка от дъвченето я болят зъбките и плаче. НАмаля й и апетита.Направо купона е пълен Cry. Иначе детенцето е жизнено и освен от време на време суха кашлица(моментна и непродължителна) нямаме други симптоми на болест. Моля ви, кажете ми на някой случвало ли му се е Praynig . Иска ми се да вярвам,че не е нищо сериозно и постепенно ще отмине,но ако не е ....Много съм притеснена Sad. Извинете ме,малко дълго се получи,но се опитах да съм максимално кратка Embarassed.

# 1
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че ще отмине  Hug
Важното е, че детето е здраво. Опитай да я храниш често и с малко количество.Обикновено им се догажда, когато се прекали с количеството. Давай пасирано, няма нужда сега да дъвче, синът ми все още предпочита гладко пасирано  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 604
Ох,то че е пасирано пасирано е. Признавам,че понякога след като откаже вече аз я насилвам да си дояде и тогава повръща. Но се случва да й се сгади и още след първата лъжичка. Ще се опитам да се въоръжа с търпение,но се притеснявам дали не е нещо друго. Питах днес лекарката и тя ми каза,че щом не е отпаднала и няма температура не е болест. Дано е права Praynig

Общи условия

Активация на акаунт