Моля за отзиви за рибен ресторант Барбадос - София

  • 4 771
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Не съм сигурна къде да пусна темата..... newsm78
Ако се налага, моля преместете я.
Бих искала мнението Ви, за рибен ресторант Барбадос / по-точно , този в хотел Шипка/.
Важно ми е, защото не съм го посещавала, но сега ми се налага да намеря хубав рибен ресторант, в центъра на София / изключая - Капитан Кук и Тамбукту /.
Менюто им изглежда впечатляващо, но така ли е в действителност, как е обстановката и обслужването?
Благодаря Ви предварително ! Peace

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 23:14 от Liuliu

# 1
  • Мнения: 178
Ресторантът е супер. Менюто е разнообразно и изискано, а обслужването е на ниво. Обстановката е много приятна. Преди време бях водила мои гости чужденци там - хареса им. Само да отбележа, че беше лято и бяхме седнали отвън.

# 2
  • Мнения: 5 103
Хубав е ресторанта, аз съм доволна Peace

# 3
  • Мнения: 138
 desiat и Мирела,
Много Ви благодаря !
Наистина ми беше важно, защото е за доста специален човек, но сега вече съм спокойна в избора си.
Благодаря Ви !

# 4
  • Мнения: 5 255
....а за този в Павлово отзиви  newsm78

# 5
  • Мнения: 138
Много съм доволна, а и другите останаха доволни!
Приятна обстановка , много хубава кухня, добро обслужване и не на последно място.....разумни цени.
Предполагам , че същото ще важи и за този в Павлово.
Ние и другата седмица сме там  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 853
Съжалявам,че пиша по-късно, но сега видях темата.
Ние ходихме в този ресторант в хотел Шипка веднага след лятната ни почивка в Гърция. Въобще не ми хареса, менюто ми се стори доста бедно, цените високи, порциите малки и което е още по-важно въобще не беше вкусно.Опитвахме калмари, октоподи, лаврак по два различни начина приготвен,още една риба /забравих каква беше/ и не ми бяха толкова вкусни, както в Гърция.Единствено ни харесаха десертите и най-вече някаква домашна торта или нещо подобно, която не беше в традиционния за торта вид, а блатовете бяха разкъсани на хапки и заляти с крем.

# 7
  • Мнения: 1 322
За мен ресторант Барбадос е ниво, както кухнята, така и обслужването.

# 8
  • Мнения: 1 322
А за десертите- опитайте Крем Брюле и Тирамису.

# 9
  • София
  • Мнения: 337
Съжалявам,че пиша по-късно, но сега видях темата.
Ние ходихме в този ресторант в хотел Шипка веднага след лятната ни почивка в Гърция. Въобще не ми хареса, менюто ми се стори доста бедно, цените високи, порциите малки и което е още по-важно въобще не беше вкусно.Опитвахме калмари, октоподи, лаврак по два различни начина приготвен,още една риба /забравих каква беше/ и не ми бяха толкова вкусни, както в Гърция.Единствено ни харесаха десертите и най-вече някаква домашна торта или нещо подобно, която не беше в традиционния за торта вид, а блатовете бяха разкъсани на хапки и заляти с крем.

Е, все едно аз съм го писала........само дето не опитах десерта
За ресторанта в Павлово имам впечатления. Обслужването не ми допадна, да не кажа, че много ме разочарова, макар да беше претъпкано заведението и да бяхме там с резервация.
Рибата няма нищо общо с тази в Гърция.  А лавракът е пълно разочарование (див при това). Сервитьорът не беше съвсем на  ясно с предлаганите ястия и не знаеше какви вина имат. Добре, че видяхме на съседната маса любимото ни вино, та да си го поискаме...Макар обстановката в Капитан Кук да ми е по-неприятна, кухнята определено е по-добра.

Общи условия

Активация на акаунт