Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какво можете да споделите по тези въпроси? Имат ли връзка, какво представляват за Вас възпитанието и съмовъзпитанието?

БЛАГОДАРЯ
Цитирай

Какво ще пишем,дипломна работа ли?Домашно за 11 клас?
Цитирай

Пловдивъ

Мисля, че ще е по-лесно ти да споделиш мнението си за възпитанието и самовъзпитанието, за да стартираш дебатите!  Mr. Green
Цитирай

При хората, които обичам

Всъщност за чие възпитание ще говорим? Защото котката я възпитавам с вестник, ама децата не съм ги пробвала.
Цитирай

София

Ох пак темичка от новорегистриран герой!
Уморих се вече, бабиното...
Цитирай

София

Възпитанието е като английската морава - много поколения косене и подстригване. Ама не се отчайвай, все някой трябва да го започне.
Цитирай

Бих могъл да споделя скромното си мнение по зададените от теб въпроси, ама ще ме изгонят пак като мръсно куче.
Цитирай
Аз пък бих споделила,че не ми се  разтягат локуми по тема,която ме съмнява дали е интересна  за дебатиране дори за лапетии.
 Затова ще подмина тази скучна за мен тема като възпитана пловдивчанка,още повече ,че и няма с  кого да се заям.

Цитирай

Sofia

Възпитанието ми е даденост независеща от мен. Или го има, или го няма.
Работя върху себевъзптанието си. Макар и да предпочитам да го наричам самодисциплина /защото имам дадености, но не съм достатъчно дисциплинирана Wink/.
Цитирай

Възпитанието е независещо от нас /както каза додо_додо/ развитие на личността.
Самовъзпитанието е осъзната необходимост от доразвиване на личността.
Цитирай

Трябва да пиша реферат на тази тема. Взех 3 книги от библиотеката, но исках да разбера и Вашите мнения по въпросите, а не само тези на пофесори, философи и педагози. Благодаря, че ми отговорихте. Hug
Цитирай

при децата

Като начало прочети книгите, формирай собствено мнение и го докажи. Можеш да използваш цитати от професорите, фолософите и педагозите.
Цитирай

Thinkingспоред мен много е важен примера който родителите дават на децата си Thinking
Цитирай

WinkБЛАГОДАРЯ Smile
Цитирай

София

Необходимостта от самовъзпитание понякога е функция на сблъсъка между твоето възпитание и това на околните.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.