«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

‘илми и “¬ сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора

’оланди€/’ага

ћнени€: 1 333
∆иве€ в чужбина и не мога да отвар€м «амунда, единствени€т начин е чрез прокси сървър. ќпитах с http://proxy.animes-bg.com/ и с http://www.atunnel.com/. — първи€ не става, с  втори€ снощи усп€х да вл€за, но днес не става Sad. Ќад€вам се н€кой да помогне.
÷итирай

ћнени€: 812
» аз не съм в Ѕг,ама си € отвар€м  newsm78
÷итирай

’оланди€/’ага

јми от ’оланди€ не става, защо е тази дискриминаци€ Mad................... Sad
÷итирай

ћнени€: 2 786
ќт ’оланди€ не може, да.
» други момичета, които живе€т там, са се оплаквали.
≈динственото, за което се сещам като решение, е н€кой твой познат да тегли, каквото ти тр€бва и да го качва н€къде другаде, от където да го теглиш без проблем.
÷итирай

ћнени€: 2 515
н€ма нужда да и тегли нищо, достатъчно е да изтегли само торент файла, който се пуска в торент програмата за да дръпне филма (примерно)
този торент, като се зареди в нейната торент програма, ще дърпа и от луната  Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 189
јз влизам и в «амунда и в јрена. ѕо-точно скоро се регистрирах. » не мога да тегл€!
ѕускам файла през торент програмата, върви н€колко секунди и - ќтказан достъп!
Ќе мога да разбера защо? Ќали услугата е безплатна? «ащо тр€вба да съм н€какъв “урбо-ѕотребител, за да мога да тегл€?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 862
в замундата тр€бва и да посийдваш малко. има един коефициент, който тр да е по-гол€м от определено число и тогава теглиш спокойно. може при теб това да е проблемът. арена не ползвам.
÷итирай

—офи€

в замундата тр€бва и да посийдваш малко. има един коефициент, който тр да е по-гол€м от определено число и тогава теглиш спокойно. може при теб това да е проблемът. арена не ползвам.

≈ как да сийдвам, като съм нов? “.е. - все още нищо не съм изтеглила?

≈, добре. —лучайно имам файлове, които мога да сийдвам. ќбаче на т€х тр€вба да им се промен€т н€какви кодове. ј аз определено не съм човек, който разбира от това! » не съм длъжна да разбирам!!!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 862
пробвай тогава с н€кой друг файл, с друг клиент?
и още нещо - забел€звам, че dc не е мн разпространено тук. защо не пробвате с този клиент/този начин на теглене на разни неща. би тр€бвало да имате локална мрежа.
÷итирай

—офи€

пробвай тогава с н€кой друг файл, с друг клиент?
и още нещо - забел€звам, че dc не е мн разпространено тук. защо не пробвате с този клиент/този начин на теглене на разни неща. би тр€бвало да имате локална мрежа.

лиент беше програмката, с ко€то тегл€, нали?
≈, аз като € изтегл€, чисто нова, без качени файлове, съвсем н€ма да ми дава да тегл€...
÷итирай

ћнени€: 2 786
ƒил€нка, странно.
ƒа не би да има забрана за јйѕи-то ти или друго?  newsm78
Ќ€ма проблем да изтеглиш н€колко файла и после да започнеш да ги качваш, за да ти се подобр€ва коефициента.
—поред мен или регистраци€та ти не е наред, или има н€какви ограничени€ по јйѕи адрес, или нещо програмата за теглене не ти е донастроена (малко веро€тно).
«ащо не питаш »нтернет доставчика ти?
ћоже да са сложили н€каква забрана за торенти или друго, за да не се генерира прекалено гол€м трафик или кой знае какво  newsm78
÷итирай

’оланди€/’ага

«начи за момичетата в ’оланди€ искам да кажа - от тук може да влезете в замунда http://www.atunnel.com, €вно проблемът е бил само за една вечер, защото сега н€ма грижи Smile.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора