Бие ЮНСКО сърчице, а мами пляскат с ръце! Тема№3

  • 13 601
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 753
Това с юфката ми прилича на моята скорошна любов към кус-куса със сирене Simple Smile
Както и гаденето от шоколад и сладко, които иначе похапвам:)
С първото си дете не се боях от трайни промени на тялото - качих 11кг и почти ги бях свалила докато дойде погачата на бебо:) Сега също не се боя. Не съм се замисляла - някак си се виждам, че не лепя кила /чукам на дърво/, а и не ми е това някаква спирачка - например знаех от смото начало, че искам да кърмя и то колкото може повече.
Имаше една майка, която беше споделила, че пие или е пила с предната си бременност Магнезий /май в началото на бременността си/. Ако има и други бихте ли писали по колко, кога и какво са ви обяснили по темата.
Предварително благодаря.
Аз имах малко изтръпване /за много кратко/ на крака сутрин на събуждане /за щастие никакви болки никъде или стягания на кореме не съм имала за сега - но-шпа още не съм пила/, установих, че е и когато ми се ходи по малка нужда /сутрин - по време на изтръпването/. Лекарят ми каза, че малко магнезий не ми достига и ми предписа за десетина дена и да преценя своевременно как се чувствам. Моля споделете и вие.

# 286
  • Мнения: 199
Здравейте  Simple Smile
Малко късно се включвам, но имах кухо яйце предишния път и сега не бързах да се похваля.
На 31 съм, живея в София, първа бременност.
В момента бебето е на 9,4 седмици според доктора, термин още не са ми смятали, по мои сметки 11.06. някъде.

Изчетох колкото успях но и вие доста сте изписали  Simple Smile Аз също имам проблем с гаденето, който май върви към подобрение. Най-зле съм когато се преуморя (тоест не успея да заспя на дивана пред телевизора още в 8:30)  Grinning

Да ви питам някои друг ще се записва ли на ж.к. в Шейново? Аз имам осигуровка и към Закрила и тя ми покрива тия 320 лв., пък и ми е много наблизо и удобно и по тази причина не смятам да се занимавам с личния лекар и здравната каса.

ayas възхищавам ти се че си кърмила толква дълго, аз съм ентусиаст поне до годинка да успея. И на други зелени практики съм ентусиаст  Simple Smile както личи по аватара и подписа. Ако някой го вълнува биокозметиката, аз вече съм изпробвала някои неща и мога да дам мнение.

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 23:24 от greenlife

Общи условия

Активация на акаунт