След работа - вкъщи!

  • 12 649
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 476

15-20 в месеца? Сам? Ти сериозно ли? Това означава, че ВСЕКИ ВТОРИ ден ти не си при жена си.
Това семейство ли е или тийн-дискотека?

# 31
  • Мнения: 46 508
А съгласен ли си да се редувате?
Един месец ти излизаш 15-20 пъти, а тя след работа се прибира, за да гледа дете и дом, другия месец - обратното, тя излиза 15-20 пъти, а ти от работа - директно вкъщи, за да поемеш всичко.

15-20 пъти си е реално всеки работен ден, на мен също ми се искат много неща, но човек като порасне и стане родител, трябва да се научи да се справя и с новите отговорности - семейство, дете, домакинство.

# 32
  • София
  • Мнения: 38 476
Аха, значи жена ти всеки работен ден търчи да взима детето от градина, после се прибира, готви, чисти, гледа детето, храни го , къпе го, говори с него за градината, а ти - иху по кафенетата и бирариите?

Ако бях аз, до сега да съм се развела при това положение, честно казано.

# 33
  • Мнения: 1 187
Заарат, поне си призна. 15-20 ми се струват множко, малко си се изхвърлил, но и 10 да са, жена ти не излиза толкова, нали? Все гледа да се е прибрала, да сготви, да обърне внимание на детето. Ама ти сигурно й броиш фитнеса (1-2 пъти в седмицата, ако ти си се прибрал) за излизане. Тогава сте квит. #Cussing out

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Заарат, ако беше мой мъж досега не само да натяквам, ами щях да те изгоня.
Някои мъже явно не могат да се усетят кога идва времето да престанат да си играят на Питър Пан. Wink
Редуцирай излизанията до един път седмично и натякванията ще спрат.

# 35
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Заарат, ако беше мой мъж досега не само да натяквам, ами щях да те изгоня.
Някои мъже явно не могат да се усетят кога идва времето да престанат да си играят на Питър Пан. Wink
Редуцирай излизанията до един път седмично и натякванията ще спрат.

не е вярно !
след това и за 1-я път ще намила....

# 36
  • Мнения: 1 187

не е вярно !
след това и за 1-я път ще намила....
Да се обадя ли на жена ти да я питам дали ще намила за веднъж, Заарат?
Заро, я се вземай в ръце, не си на 18.

# 37
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
обади се. да ти обясни колко е нетактично 1 път седмично да се излиза с приятели.

# 38
  • Мнения: 2 448
обади се. да ти обясни колко е нетактично 1 път седмично да се излиза с приятели.

 Shocked
Не е за вярване това. Наистина ще и се обадя. Освен ако под излизане с приятели нямаш предвид всеки петък вечер на стриптийз бар.  Mr. Green

# 39
Когато свърша работа, ако мога обичам да се видя с някой познат,  да изпия една биричка за около час и да се прибера към 6. Ако разбира се нямам задължения.  Сега обаче с наближаващата зима това не става често. На тези жени, които връзват каишка на задниците на мъжете си моите най-искрени презрения, а на съпрузите им искрени съболезнования. 

# 40
  • София
  • Мнения: 38 476
Абе лошо няма, нека си излизат, не сме ги вързали. Ако е до 6, ок. Но много ме съмнява, че случая с автора е такъв. Но всеки работен ден на по биричка, ми се вижда малко много, още повече, че има какво да се прави вкъщи.

# 41
  • Мнения: 560
Един въпрос.Чух един мъж да казва така:Ако жена ми се знае как да се държи с мен,няма да желая да излизам изобщо.И ще гледам колкото се може повече да стоя у дома с нея.От работа при нея и обратно.

А кажете сега.....как да се държи една жена с мъжа си за да прави той така?

# 42
  • Мнения: 107
моето условие в нашето семейство е мъжът ми ако реши да излиза просто да се обади да каже че ще закъснееи ли че ще излиза за да бъда аз спокойна..пък като толкова го иска нека го прави все ще дойде и моя ред Mr. Green..но той в повечето случай предпочита да се прибере при нас и да играят с големия ни син.. Peace

# 43
  • Мнения: 301
Чух един мъж да казва така:Ако жена ми се знае как да се държи с мен,няма да желая да излизам изобщо.И ще гледам колкото се може повече да стоя у дома с нея.От работа при нея и обратно.
А кажете сега.....как да се държи една жена с мъжа си за да прави той така?

Ми моят е така. Не, че не излиза и той на по бира или с мотора (последното го предпочита пред бирата и кафетата) - излиза, но не е всеки ден. И определено не си го позволява, ако аз ще трябва да тичам след работа и до детската градина и после ако имам и за готвене и т.н... Той работи на смени, така че тези разпускания си ги организира, докато детето е на детска, а аз на работа. Не сме спорили по въпроса - някак си от само себе си е ясно, че човек трябва да има време да поразпусне и без жената/мъжа си. Хватката е да не е за сметка на другия.
Единственото време, в което съм истерясвала да се прибира моментално при мен, беше като се роди детето до към 4-5 месец. Беше зима, студ, рано се стъмва, аз в майчинство, без приятелки (на работа са).  Embarassed Разбра ме и просто не ме оставяше сама.

# 44
  • Мнения: 9 990
А вие, писалите тук жени, винаги веднага се прибирате от работа, така ли?
Или само ако нещо да семейството трябва да направите, си позволявате да не се отклоните?
Айде стига крайности.

Откак съм с дете/деца-да-всеки божи ден след работа тичам до градината/респективно не съм на кафе. Wink
Никой не ме кара/взима с кола, никой не ми пазарува, никой не  ми просва прането, нито измива чиниите, но после се сърди на сандвич или аламинут.Щото то и да сготвиш Нормална храна-поне два часа.Еми-докато някой е на кафе/бира, аз скръстени не си държа ръцете.Въпреки всичко моят т.нар. съпруг има Пълна свобода-да върши след работа това, което е преценил за Нормално.Който за Нормално намира да не се включи в ежедневието на половинката си-кофти за тази половинка.И когато жената е на предела на физическите си сили в такъв момент, едно Безобидно поредно пиене на кафе се превръща в повод за развод-ми така де-за кво е този мъж, след като жената така и така сама си върши всичко, едни чорапи вечер вповече в пералнята. Wink

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 12:39 от пенелопа

Общи условия

Активация на акаунт