Двете чертички - кога се появиха.Споделете кога стана при вас.

  • 2 384
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 806
Здравейте скъпи момичета. Wink
Искам вашето мнение по въпроса,защото сте минали по този път и можете най-точно да кажете кога са се появили при вас.Знам, че всеки организъм е различен,но за тези като нас,които очакваме да ги видим  тези заветни две чертички ще представлява интерес и ще ни е от полза да разберем.
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 272
Бебето го правихме между 10-15 декември, а чертичките се появиха на 14. 01, като преди това имаше 2 отрицателни теста.

# 2
  • Мнения: 355
Dime, с теб ще се поддържаме. Ще ти разкажа по-подробно моя случай. Дано ти е от полза.
Последната ми менструация беше на 15.06. При 28 дневен цикъл овулацията ми се падаше на 29.06. Да кажа, че си правим бебе от този месец и работихме добре по въпроса. И тогава правихме секс. Изчаках 7 дни и си направих тест за бременност "шуърчек" - нищо, само една черта. Реших, че не се е получило. Вчера трябваше да ми дойде, имам всички симптоми на ПМС, но не дойде. Тази сутрин направих тест - две чертички, утре пак ще направя и така.
Но ако искаш съвет не се притеснявай и изчакай да ти закъснее поне с един два дни, ако имаш търпение разбира се. Иначе рискуваш да останеш излъгана.
Отново ти желая успех и дано бременеем заедно. Hug

# 3
  • Мнения: 806
Благодаря ти от сърце за това,че се отзова  Hug.Надявам се скоро наистина  Praynigи аз да ги видя тези две чертичкил
Желая го на всички очакващи момичета Grinning

# 4
  • Мнения: 806
Eй,здрасти пак Влади Мира.Много ме зарадва твоя отговор.Благодаря ти за подкрепата,наистина.Ох,наистина съм малко нетърпелива, дано да имам смелостта да изчакам до датата на М, но незнам.Права си, че може да се разочаровам,ако проявя нетърпение,затова ще се опитам да бъда търпелива.
И нека още веднъж да си пожелая Дай Боже  Praynig да бременеем заедно дано.
 Hug и  Laughing от мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 625
Пожелавам ти го от сърце!Усещането е наистина невероятно.............
Но аз чаках 7 месеца двете чертички така че не бъди нетърпелива, а се успокой и всичко ще си дойде по местата и ще се радваш на големия си корем Laughing

# 6
  • Мнения: 5 183
Привет и то мен!!! Преди вси4ко искам да ти пожелая късмет.
А сега да споделя своя опит. По мои сметки сам забременяла в някои от дните около Свети Валентин 2002. Мартенската менструация закасня, но при мен цикъла по принцип си беше доста шантав. Направих тест - отрицателен. Реших 4е аномалията в цикъла ми се дължи на депресията /тъкмо бях напуснала България и запо4нахме нов живот далеееееееее4е от вси4ко мило и родно/. В края на март сменяхме квартира - много работа, носене на тежки неща и подреждане. Един ден ми прилоша, на другия запо4на да ми се гади от цигари /аз сам пуша4ка/, а скоро след това - от някои храни...Купихме тест отново - положителен се оказа:)

# 7
  • Мнения: 806
Благодаря ви момичета за споделения опит и за подкрепата.Наистина ми помагате, а се надявам и на други кандидат-мами. също;
целувки и Hug

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не знам, какво точно те интересува, но ще ти споделя при мен как стана. Аз близо 2 години исках бебе, но все нещо ни спираше, накрая аз не издържах и казах на мъжа ми, че не искам повече да чакам, въпреки усилията му да ме убеди да изчакаме още 1 година. Започнахме опитите началото на 2004г., но все не ставаше. След 4 месеца, вече си мислех да ходя на лекар да видим дали има проблем, но реших да изчакам още 1 месец, но тази менструация взе да закъснява, реших да отида на лекар, понеже ми беше писнало всеки месец да виждам  EFN, пък и бях убедена, че не съм бременна и най вероятно ми има нещо. Отидох на един пишман лекар, който не знаеше, че имам 2 яйчника и че един от двата може да се оплоди, и ми каза, че няма причина да не ми идва, аз вече наистина си мислех, че ми има нещо. Мъжа ми настоя преди да се свържа с друг лекар да си направя тест, след няколко дена опито от негова страна да ме убеди, реших да опитам, когато се появи 1, започнах да го нападам, като му разправям, че съм била права и т.н., н о в този момент се появи и 2.  EFP Не можех да повярвам на очите си. Това беше най щастливия ден в живота ми, след 5 месеца, най накрая забременях. Сега имам най кривото момче на света, но то ми е за урок. Като много искаш, много ще си патиш.  Laughing

# 9
  • Мнения: 6 472
Първа бременност - последен цикъл 29.01. - две чертички към 20.03. До тогава 3 отрицателни теста.
Втора бременност - последен цикъл 04.12 - две чертички на 01.01.

# 10
  • Мнения: 1 303
Кога най-рано мога да получа достоверен резултат от теста за бременност.Нямам търпение,днес ми е 9 ден от овулацията,а теста е отрицателен Cry
то и гърдите ми нещо не са напрегнати,ама знам ли...имах аборт наскоро,може при една "втора" бременност симптомите да са по-различни от начало #Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 39 741
знам кога направихме Дияна - май месец Simple Smile Юни след като ми закъсня правих тестове ... положителни, и мисля, че вече Юли на видеозона се видя туптящата точица Simple Smile

# 12
  • Мнения: 806
Здрасти Vesselka.Днес на мен ми е 10 ден от ову-то и да ти кажа имам даста симптоми-болят ме гърдите,по-скоро зърната, вие ми се свят,тъпо чувство на гадене,но и аз като теб силно се надявам да са симптоми на бебче, ане на ПМС. Иначе относно теста знам, че или на деня на М или след него вече си показвало.Но на някои момичето много след датата на М им е отчитало отриц.резултат и много по късно са се появили 2-те чертички.
Така че успех и на теб и на мен и на всички други момичета.
 Hug и спокоен и слънчев следобед.

# 13
  • Мнения: 532
Намен въобще не ми отчете теста за бременност.Постоянно ми излизаше  EFN , а аз бях убедена че съм бременна.Последната ми М беше декември , а до февруари все ми излизаше  EFN и след това отидох на лекар ( в средста на февруари ) и така разбрах със сигурност новината ( бях 100 % сигурна преди това де ).Имах доста точна М и това закъснение беше почти сигурно.Много ми се  спеше , гърдите ми станаха болезнени .....Ние правихме бебето от Август , но тогава му дойде времето да стане.Успех и колкото повече се изнервяте и притеснявате , толкова е по-  малък шансът да стане нещо.

# 14
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Последна менструция 07.11.2003, бебето е станало около 20-25.11.2003, положителен тест  -17.12.2003.

Общи условия

Активация на акаунт