Най-смешните български имена

  • 13 021
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 072
Не е смешно - абсурдно е!  Naughty

# 31
  • Мнения: X
БРАТУХЧО ВЪЧЕВ БРАТУХЧЕВ
БРИГАДИР МАТЕЕВ ЦВЕТКОВ
БРИЛЯНТ БОЖАНОВ ИВАНОВ
БУКЕТКА ТОДОРОВА ГРАДИНАРОВА
ГРАМЕН ГЕОРГИЕВ ПРИНОВ
ГЬОНЧО ГОРЧЕВ ГЬОКОВ
ДОЙНИЧКА ДИМИТРОВА МНОГОЗНАЕВА
ЕФРЕМИЛИЯ БОРИСОВА СОПАДЖИЕВА
ЖАНА-ДАРК ДИМИТРОВА ИЛИЕВА
ЗАВАРИН ЛЮБОМИРОВ ЖДРАКОВ
ИЗГРЕВ НЕДЯЛКОВ ТОПКОВ
ЛАСКАР ЕМИЛОВ ВЪЗВЪЗОВ
ЛИМОНКА БОЖИКОВА КРУШОВСКА
МАНУЕЛ ВАСИЛЕВ ЧУТУРКОВ
МАТА ИВАНОВА МАНГЪФОВА
МЕЧТАТИ СТЕФАНОВ АНДОНОВ
МУЙО ЕНЧЕВ МУЕВ
НАДЕЖДЕН ПЕТРОВ ТОШЕВ
ПАЦКА КОЛЕВА КУРТАЖОВА
ПЕТИЛЕТКА ФЕР. ПЕНДЖАКОВА
ПЛУТОН РАНГЕЛОВ ВАКРИЛОВ
ПУЛЬО АТАНАСОВ ПУЛЕВ
СТИХИЯ СТЕФАНОВА БАЛКАНСКА
СТОЛЕТНИК ИВАНОВ СТОЙКОВ
СТОМАН СТОЯНОВ КАРАКАШЕВ
СЪРНЕЛА НИКОЛОВА ДОКОВА
ТАШУНКА МАРИНОВА ПЕЕВА
ТОТКО МИСРОБОВ ТАТЬОЗОВ
ТОЧКО МИТЕВ ТОКОВ
ТРЕПЕРУШКА ИЛИЕВА МЛАДЕНОВА
ТРУФИ ИЛИЕВ БОБЕВ
ФОТО ПЕТРОВ КОСТОВ
ХРАБЪР БОРИСОВ КОБИЛАРОВ
ХРАБЪР ДИМИТРОВ КАТЪРОВ
ШУМЕЙКЪР ТОДОРОВ ЙОРДАНОВ

Копнато от тукJoy

# 32
  • Мнения: 4 585
НОТАРИУС САДЪК СЕЙХАН КАСИМ

Три години всяка сутрин минавах покрай кантората му, един ден се наложи да подпище един служебен документ на домашния си адрес. Звъня, излиза красива брюнетка и ми вика дай, ще подпиша. Викам, не ме устройва, искам абонатът с лична карта да се легитимира и подпише.
И мацката ми показва личната си карта.  Shocked

# 33
  • Мнения: 6 992
Садък не знам, но Сейхан е женско име, да Simple Smile
Имаше едно момиче от класа на моята домакиня в Турция, която се казваше Сейхан.
Май беше нещо свързано със звезди, значението. newsm78

# 34
  • Мнения: 0
На мен ми стана много интересно,когато едно момче ми се представи -Дорислав.Незнам,но друг път не го бях чувала.Или пък Айшето-то наистина не е българско,но пък така звучи...Не че моето е често срещано-Славея и много хора не го запомнят,но на мен вече си ми харесва!!!

# 35
  • Мнения: 1 352

Славея е много хубаво име.

# 36
  • Мнения: 4 841
На мен ми е странно решението да кръстиш детето си Ная - ето какво казва Уики-то:

Цитат
Индийската кобра (Naja Naja) е змия от сем. Аспидови. Има неясно колко подвида, най-вероятно между 10 и 20. Някои нейни подвидове впоследствие са класифицирани като отделни видове, както и обратното. Синоними: ная, очиларка, пакистанска черна кобра, качулата змия и др.

Въобще, хубаво е освен звученето, да се прочете малко и за значението на името  Peace

А темата за Кикаха ми е една от любимите  Hug

# 37
  • Мнения: 23
На мен ми е странно, приятелката ми си кръсти момиченцето Митра, а ето какво пише пък за това име  -  "Древен персийски бог на светлината и правдата, а по-късно и на слънцето, изобразяван като младеж с фригийска шапка, притискащ с коляното си повален бик — символ на тъмните сили."
Може ли да си кръстиш детето с мъжко име, та било то и на божество newsm78

# 38
  • Мнения: 4 841
На мен ми е странно, приятелката ми си кръсти момиченцето Митра, а ето какво пише пък за това име  -  "Древен персийски бог на светлината и правдата, а по-късно и на слънцето, изобразяван като младеж с фригийска шапка, притискащ с коляното си повален бик — символ на тъмните сили."
Може ли да си кръстиш детето с мъжко име, та било то и на божество newsm78


Всъщност по времето на пра-баба ми са използвали Митра като съкратен вариант на Димитра/Димитрина. Пиша го, защото в рода ни има един куп пра-пра- и пра-баби с това име.

# 39
  • Мнения: 23
[

[/quote]

Всъщност по времето на пра-баба ми са използвали Митра като съкратен вариант на Димитра/Димитрина. Пиша го, защото в рода ни има един куп пра-пра- и пра-баби с това име.
[/quote]


Добре де, ама по времето на пра-баба ти е било друго времето, сега в наши дни на фона на толкова  модерни имена, как би звучало умалителното на Митра- Митренце или Митричка,  Shockedне ми харесва въобще звученето му, пък и си представям горкото дете като поотрасне дали няма да е обект на подигравки от страна на други деца?   Confused

# 40
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Точка,Седка,за други не се сещам сега.Много съм се чудила как може да дадеш такова име на детето си-ами като порастне-ще отнесе доста подигравки,особено в училище. newsm78

# 41
  • Мнения: 81
А на "Ада" какво му е?
Може детенцето да е било еврейче,често срещано име е сред тях. Rolling Eyes
Означава "бижу".

Едно време на хората не им е пукало особено,как ще се казва детенцето,смъртта по време на раждане е била често явление.



# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Бабата на мъжа ми се казваше Сремка, а сестра и - Джурка.
От шопско.

# 43
  • Мнения: 1 352
Аз много се чудя на това име Малин. Какво означава Thinking, мъжки род на Малина ли? И има ли мъжки малини - един малин..............един ягод, един боровин Party.

# 44
  • Мнения: 0
Аз много се чудя на това име Малин. Какво означава Thinking, мъжки род на Малина ли? И има ли мъжки малини - един малин..............един ягод, един боровин Party.

това наистина е интересно за име!!!!"Ягод" успя да ме разсмееш наистина!!! и аз съм чувала Малин,но не бех се замисляла или обръщала внимание!!! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт