Маса и столове за хранене

  • 49 067
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Благодаря за полезното инфо, wb  Hug

# 16
  • Мнения: 1 840
Това ще са столовете в кухнята ни:
http://img201.imageshack.us/my.php?image=04102008rw5.jpg

# 17
  • София
  • Мнения: 2 424
На Околовръстното има един магазин "Естетико" - точно до пътен възел Симеоново. Там продават фаянс, обзавеждане за баня, за двора и доста маси и столове. Не са с най-високото качество на света, но пък са си съвсем добре, имаме и 2 вида столове и маса от тях и до сега никакви проблеми с тях. Едните са на 3 години, другите на 1. Изборът е доста голям, особено за комбинацията - стъкло,метал и изкуствена кожа, а цените са повече от прилични. Поне мини да ги разгледаш, има много на едно място и човек може да реши поне какво не иска, което си е също крачка напред.

А, на втория етаж също има неща, качи се и горе, точно над входа, повечето хора не се качват

# 18
  • Мнения: 794
Аз смятам да си поръчам от тези:

http://www.evrika.bg/HTML/334c56.html

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Харесах си диван и поставка за списания, мерси за линка  Hug

# 20
  • Банкя
  • Мнения: 823
Нашите маса и столове са от VALS.

А бар-столчетата са от АМСТРАТ. Peace

# 21
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Нашите маса и столове са от VALS.

А бар-столчетата са от АМСТРАТ. Peace
Невероятни модели има (разбира се припокриващи бюджета ми).
Дано скоро стигна до избора на маса.
Предполагам си доволна от масата и столовете?

# 22
  • Банкя
  • Мнения: 823
Масата и столовете ги ползвам вече 1,5 год. и съм много доволна. Столовете вече не ги предлагат, а масата е тази. Иначе и холна маса си взехме от тях. Peace

Барстолчетата са от 1 година. Много време търсих такива (на страница 10 модел Калипсо11) и случайно ги открих тук и то на половин цена в сравнение с предлаганите в ARON.

# 23
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Масата и столовете ги ползвам вече 1,5 год. и съм много доволна. Столовете вече не ги предлагат, а масата е тази. Иначе и холна маса си взехме от тях. Peace

Барстолчетата са от 1 година. Много време търсих такива (на страница 10 модел Калипсо11) и случайно ги открих тук и то на половин цена в сравнение с предлаганите в ARON.
Мерси много, аз си харесах подобна маса - само от дърво.
Това отгоре стъкло матирано ли е?
Трудно ли се поддържа?
А и столовете, които са предложили към масата ми допадат.
Само още един въпрос - къде имат магазин?

# 24
  • Мнения: 587

Още един глас за столовете на Теохарови Peace

Peace Peace Peace

# 25
  • Банкя
  • Мнения: 823
Масата и столовете ги ползвам вече 1,5 год. и съм много доволна. Столовете вече не ги предлагат, а масата е тази. Иначе и холна маса си взехме от тях. Peace

Барстолчетата са от 1 година. Много време търсих такива (на страница 10 модел Калипсо11) и случайно ги открих тук и то на половин цена в сравнение с предлаганите в ARON.
Мерси много, аз си харесах подобна маса - само от дърво.
Това отгоре стъкло матирано ли е?
Трудно ли се поддържа?
А и столовете, които са предложили към масата ми допадат.
Само още един въпрос - къде имат магазин?
Стъклото на масата се поддържа лесно, да, матирано е и е закалено. Почиствам го с препарат за почистване на прозорци. Аз лично не държах да е със стъкло масата, но просто само такава предлагаха разтегаема. Peace

В раздел "Контакти" има координати на дистрибутори. Аз лично съм ги взимала от "ХОП МЕБЕЛИ" в РУМ Дружба 2 и от АИКО.

# 26
  • Мнения: 17 982
И моите са от Валс, столове модел С103, жълта кожа. Много съм доволна, страшно леки и удобни. И на нормална цена, препоръчвам ги

# 27
  • Мнения: 696
Записвам се да следя темата ,че и на мен ми предстои да купувам точно маса и столове

# 28
  • Мнения: 2 724
И аз се записвам  Peace.
Предпочитам дървени маси .
Преди време се изкуших да си купя маса със стъклен плот, няма изчистване, всяко пръстче си личи и е една такава студена...
Затова реших да я сменя .

# 29
  • Мнения: 1 305
Записвате се да следите тема, в която не е писано от над 2 месеца?!  newsm78 

Общи условия

Активация на акаунт