Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

БГ

Мнения: 170
Моят проблем е,че от 3 месеца насам ми идва на всеки две седмици.Не е нормалния цикъл,който имах преди бременността - слаб/понякога кафеникаво,понякога розово-червено на цвят/и кратък.Нямам никакви оплаквания,неразположения и пр.Важно е да спомена,че кърмя,но доколкото знам в този случай най-често липсва цикъл,докато при мен е обратно.В началото на август се наложи да пия Ескапел,след няколко дни ми дойде напълно нормален цикъл,но 3 седмици след това започнаха тези "странни"течения.Дали всичко се дължи на това хапче и все още не се е нормализирал цикълът ми?Благодаря ви предварително!
Цитирай


Мнения: 287
това хапче доста обърква понякога цикъла и за да се нормализира е необходимо посещение при гинеколога.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.