ВМ НВХ - О, диета, помогни ми да разкарам тез сланини! 37

  • 27 401
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
ми добре изглежда клечестото. Grinning поне на мен ми харесва. разбира се, аз харесвам и дженифър лоопес и бейонсе, но те са и много стегнати и едростта им не изглежда зле. докато моите бутове и коремът ми са само сланина. сега поне започват да се стягат по малко с тае бо-то. айде поне клечка и половина да стана, няма да се оплаквам. Heart Eyes Mr. Green

# 61
  • Мнения: 673
Аз съм от клеестите, признавам. ИТМ ми е някъде 18,5, което е и минимума на нормалното тегло и започва хърбавото. Но както казва Деничката, нямам никакви цици и с повече килограми имам просто голям гъз и бедра и туй то.
Дени, за мен са все още много скъпи силиконовите  Cry Да си купя едно колело за 1/3 от парите ще е по-добре сякаш  Crossing Arms

# 62
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
бих ти дала малко от моите. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 897
Какви колелета, какви 5 лева, цици ми дайте Mr. Green!!!

А без да хваля - моите са с перфектна форма и стегнатост, само големината да беше 1-2-3 идеи нагоре Crazy!

# 64
  • Мнения: 1 488
Какви колелета, какви 5 лева, цици ми дайте Mr. Green!!!

А без да хваля - моите са с перфектна форма и стегнатост, само големината да беше 1-2-3 идеи нагоре Crazy!
Joy
Не ти трябват,знаеш ли как тежат?То не си е работа

# 65
  • Мнения: 2 897
Абе нека тежат, те и високите токово не са много удобни, ама ги нося, налииии Mr. Green?!
Като ви пречат толкоз дайте на нуждаещите се (като мен)!!!

# 66
  • Мнения: 1 488

За Деничката  Wink Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 897
Олеееееееей, ужас Shocked, кажете ми, че е фотошоп...
То вярно, че нужда имам, ама не чак така крещяща.

# 68
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Дени, верно не ти трябват- аз в момента по разбираеми причини съм с увеличен бюст- ами неудобно е, дискомфортно. В моят си размер ми е по- добре  Mr. Green
Права си за закуската, утре ще спретна мляко с орех и лень.

# 69
  • Мнения: 1 488
Олеееееееей, ужас Shocked, кажете ми, че е фотошоп...
То вярно, че нужда имам, ама не чак така крещяща.
Joy hahaha Joy Ох ще падна от смях,че и малкия до мен като ме види да се смея и той почва изтеричен смях  Joy hahaha

# 70
  • Варна
  • Мнения: 5 193
КО парти, къде ще има-като миналогодишното ли? Их, таз година никакъв светски живот няма да отряза-ни парти,ни карнавал
Ма и по -добре, с тез сланини никъде не е добре да съм показан
Аз пък бюст не ща-сега имам, много, пък винаги съм бил тънкостеблен-е не е хубаво да ви кажа, мятах тае-бо вчера-то по-точно мятах гърда ляво-дясно,н е е удобно-ни за спане,ни за игране, за нищоо
И съм дебел, толкоз много че палто не мога да си намеря
И толкоз от мен, ко напрайх незнам,но запекох грахон-туй круша,киви, ябълка,вода...и пак не ще да му излизат смелените грашества
Втиваме на доктор, да каже прогноза
Тиква, да-тиква също ям

# 71
  • Мнения: 2 897
Оле и грахон ли спечен, туй май заразно...

# 72
  • Мнения: 1 488
Тончо,няма да се притесняваш,аз миналата година като почнах диетата всичко се отразяваше на малкият.даже имаше период по 10 дена да не беше акал.Притеснена си бях и още как,но успокоението ми беше,че е само на кърма и че не е фатално,пък и малко термометърче и мож са оправят работите за твое успокоение.М/у другото кога ще те видя да ти дам подаръче за бебе Момчил.
А сега е момента на откровението от 2 дена съм на мазен Дюкан  Mr. Green не ми се карайте,малко имам нужда след софийските гуляй да вляза в час и да почна пак да тренирам,мислех да постя,но утре заминаваме на село да правим суджучета/как се пости като знаеш,че имаш нещо толкова апетитно в хладилника и така с чаша винце малииииии,ама това след няколко седмици докато изсъхнат.Ади сега лека вечер от мени  Wink  bouquet Heart Eyes

# 73
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Госпожице , а мандарини или портокали ?
Де е Пинкито ?
Щък , баш по режима са суджучетата  Mr. Green ( без виното )
Аз не знам какъв ми е вече режима ... Важното е , че килограмите и обиколките са същите  Peace
Гледам за бюстове сте говорили ...  Joy и показвали  Shocked

# 74
  • Мнения: 293
Ай дали ме е забравила моята мазна дружина  Hug
В Бг съм от 100 години, ама много проблемация в родината. Залягам на уроците, 2 изпита минаха, 4 остават Sick
Храната ми е никаква...няколко дена преди да си дойда сериозно се ядосах на килограмите си и рязко намалих храната...така свалих 3 кила и мозъкът съвсем ми се замъгли, радостен от намалението  Crazy Сега си върнах едно кило и взеха да се появяват проблясъци в съзнанието... Как можах да се подлъжа така по бързото отслабване не знам. Но няма да се предавам,важното че се осъзнах и ще вляза в релси, ще почна полека че не искам да качвам пак, не мога повече!
Стига съм се оплаквала!
Тоничка много ви се порадвах на новия (за мен),вече стар аватар. Много сте хубави! (пу, да ви наакат пернатите)
Пинки, виждам тА и намалението видях, само така, припомни ми кой ме мотивира на времето  Hug
Дени, аз поддържам тезата на Тони - с голяма цица не се тренира комфортно! Аз съм решила че ще съм от кльощавите с малки цици (второто не съм го решила аз де  hahaha природата (гад такава) го реши )
Жалко за партитата няма да съм тук, на 6 декември се изстрелвам за вкъщи. До тогава съм си в Сф ако има желаещи за среща  Wink
Айде  Hug ви всички!

Общи условия

Активация на акаунт