Имали ли сте неприятни ситуации с продавачки

  • 14 147
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, мами!
Днес имах нещастието да изтърпя физиономиите и неприятното отношение на една продавачка в магазин за дрехи. Покупката ми беше на стойност 258.00лв, за които не получих касов бон и на всичко отгоре наглостта й приливаше от всякъде.
Интересно ми е, имали ли сте подобни ситуации и как реагирате в такъв момент?

# 1
  • Мнения: 274
Аз пък съм най-лесната жертва на продавачите. Обърнат ли ми внимание, няма начин да не ми продадат нещо. Много съм слабохарактерен. Последно онзи ден един гей ми продаде едни дънки във FCUK,  в мола срещу хемус.

Здравейте, мами!
Днес имах нещастието да изтърпя физиономиите и неприятното отношение на една продавачка в магазин за дрехи. Покупката ми беше на стойност 258.00лв, за които не получих касов бон и на всичко отгоре наглостта й приливаше от всякъде.
Интересно ми е, имали ли сте подобни ситуации и как реагирате в такъв момент?

Ужас. Хем те са те гледали на криво, хем мъжо ти ще ти вдигне луд скандал довечера, за дето си изхарчила половината заплата за парцаляци. Не е лесна твоята!

# 2
  • Мнения: 824
Тук подробно са разискват физиономиите на продавачките,кой клиент каква сума е оставил в магазина и прочие. Grinning

# 3
  • Мнения: 3 423
Покупката ми беше на стойност 258.00лв, за които не получих касов бон и на всичко отгоре наглостта й приливаше от всякъде.

Не нейната наглост, а твоята глупост.
Ползвай българския по предназначение.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 707
Бъди нагла и ти.
Ей такива как ги обичам,после и те ме обичат де.  Mr. Green
Незнам защо някой хора се чувстват неудобно,че не са ощастливили продавачката.Тя трябва да ощастливи теб,а не ти нея.
Следващия път я питай, с какво конкретно можеш да  Peaceи помогнеш,за да не се чувства толкова нещастна..

# 5
  • Мнения: 2 099
И аз като Марадона съм слабохарактерна и лесна жертва.И на мене един гей ми продаде мигли.Изкуствени.Успях да си ги налепя и мъжа ми умря от смях и рече че мязам на травестит с тях.Подарих ги на комшийчето тийн.Отдавна искало мигли...ех деца.То успя да се направи професионално обаче и му седят добре bowuu
Да дам 250 кинта и да ме гледат на кръв-да бе да...може ли да си гледа работата.Ще и тръсна покупките да си ги нарежда обратно...баси отношението!

# 6
  • Мнения: 523
Бели кахъри са твоите, да знаеш. Аз преди време, тъкмо съм си взела заплатата и отивам в подлеза на Плиска до едно магазинче. Всички банкноти ми  бяха по 50 лева. Купувам си нещо за 10 лева и чакам продавачката да ми върне останалите 40. Да, ама не. Тя стои и ме гледа, а после ми каза "това е, какво още искаш". Казах и, че чакам ресто от 40 лв., тя  - няма такова нещо, била съм дала точно 10 лв. и извади една пачка с пари да видя, че пет-десетолевка нямало (наистина нямаше). Държа се доста нагло, но аз взех, че се развиках на всеослушание (стана малко като на цигански събор работата), насъбраха се и погледи към нас. Накрая продавачката ми каза, че ще си направи ревизия и, ако парите и излизат с 40 лева повече, щяла да ми ги върне. Ходи някъде уж да брои и се върна с рестото. Ако не беше номера с подадената пачка, където нямаше банкнота от 50 лева, можеше да реша, че се е объркала - случва се, но според мен си беше чиста проба дали ще мине номера. Аз също можех да се вържа, но пък точно този ден нямах по дребни от 50 лв. в портфейла.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
Реминисценция на една от култовите теми в клюкарника, нароила се доволно.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам много пресна случка. Бях поръчала едно нещо е бебешки магазин тук в нашия квартал. Продавачката - дръпната бабка - ми предложи заместител, но каза, че и това, което искам, ще поръча. Взимам заместителя и го ползвам. Като свърши, отивам да си взема поръчката. "Ми продадох ги. Вие не дойдохте да си ги вземете и аз ги продадох" Shocked Е, за какво да идвам още на следващия ден, като си ми продала заместител ooooh! И като си поръчва нещо човек, се предполага, че е за него, не за попълване на асортимента на магазина Crossing Arms
Няма да стъпя повече там.

# 9
  • Мнения: 581
 По-скоро продавачките имат неприятности с мен.Ужасна съм като клиент- избирам адски трудно, карам да ми разгъват, вадят и показват поне десетина стоки докато реша какво да купя, ако изобщо купя нещо.Правя панаири, когато се заяждат и са нелюбезни.Винаги си искам фискалния бон.Иначе влизайки в магазините винаги поздравявам с усмивка персонала.

# 10
  • Мнения: 2 478
Чак неприятни ситуации не бих ги нарекла,защото не ми пука особено за някоя намръщена продавачка.
Но ми стана много чудно,когато поисках да видя копчета за ръкавели в магазин "Галдини" в Мола и отговора на продавачката беше "Ами те са много скъпи" #Crazy
Огледах  демонстративно външния си вид,след това този на мъжа ми и сина ми и помолих въпреки огромната цена да ги видя.
Е не ги купих,не бяха подходящи за повода,за  който ги търсих.А цената беше .....200 лв.Явно вече продавачките решават дали мога да изхарча 200 лв или не.

# 11
  • Мнения: 2 161
Три думи само:касов бон,моля.То много трудно.Ако искаш аз да ти взема.На мен ми ги дават преди още да съм купила нещо.

# 12
  • Мнения: 22 411
Имала съм неприятни случки с продавачки, но не ги помня. ))))
А по повод репликата "те са много скъпи", днес ми се случи и на мен. ))) Харесвам горе-долу едни ботуши, казвам, че искам да меря - продавачката ме изгледа и ми заяви, ама те са много скъпи, сигурна ли сте? Естествено, че съм сигурна, премерих ги и не си ги купих, но коментара и беше пълна простотия. )))

# 13
  • Мнения: 0
 smile3501 Браво, Mirama и аз така обичам да правя. Не обичам продавачки, които постоянно ти вървят зад гирба и те питат "нещо определено ли търсите" и не те оставят да разгледаш ан спокойствие, но най-мразя тези, който като им поискаш нещо - те изглеждат сякаш си им изял супата с вилица и в момента им посягаш и към десерта - тези наистина си заслужават да им разтуриш магазина и накрая да си тръгнеш, без да си купиш нищо. За съжаление такива "любезни" продавачки - дал Бог... ignore2

# 14
  • Мнения: 1 437
И аз получавам касов бон винаги. Явно приличам на данъчен служител   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт