Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,мами.Искам да ви попитам дали мога да давам на синът ми от плодовите млекца на Мегле,имам впредвид йогуртите.На самата опаковка не пише след каква възраст може да се дава.Благодаря ви предварително.
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

аз  давам от плодовите млекца на Данонино,но предполагам ,че може да даваш и от тези на Мегле...все пак вече сте над годинката-където по принцип вече бебето може да хапва повечко неща.
Цитирай

Белгия/София

Можеш, разбира се, детето ти не е малко  Smile
Цитирай

София

Благодаря ви много за отговорите.
Цитирай

Гледай в състава да няма консерванти и Е-та  Wink.
Цитирай

Може.
А и честно казано са доста вкусни.
Цитирай

В къщи

И аз давам от тях и Данонино. Но май са по-хубави от данониното.
Цитирай

In da club

Да използвам темата да попитам. като давате от тези йогурти - Мегле и Данонино, по колко изяждат дечицата? Че моя вчера опраска 4-те кутийки данонино както са в пакета, а мислех да му дам само 2... Но като изяде 2-те и като ревна за още... При все че го яде за първи път за следобедна закуска не ми се искаше да започваме с 1 стекче...
Цитирай

София

Аз отскоро давам Мегле.И го давам като десерт след обяда около половината мляко.Утре ще го пробвам за следобедната закуска ,но той си хапва около 200 гр .Млеката на Мегле са по 150 гр,така,че може и да се дава за междинно хранене.Май малко разбъркано обясних,ако не си разбрала -питай ме пак.
Цитирай

Стара Загора

Давам Данонино
Цитирай

Русе / София

Можеш да даваш, моят син много ги харесва.
Цитирай

...

може  Peace , аз давам всякакви плодови
Цитирай

Белгия/София

по колко изяждат дечицата? Че моя вчера опраска 4-те кутийки данонино както са в пакета, а мислех да му дам само 2... Но като изяде 2-те и като ревна за още... При все че го яде за първи път за следобедна закуска не ми се искаше да започваме с 1 стекче...

Различно - по едно, по две, по 4... колкото иска - толкова  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.