Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора
В 17.24ч телефона звъни, но аз съм в кухнята и джурках там нещо си...Съответно се включва секретаря на телефона и "милата" ми служителка от Чешките авиолинии оставя месидж, че полета ни от Глазгоу до София е канселиран. За повече информация, обадете се на еди кой си телефон #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Явно обаче работното им време е свършило в 17.30ч, защото в 17.38ч никой не вдига проклетият телефон. И сега не знам къде стоиме. Ще си ходим ли в Б-я или няма. Наши познати казаха, че миналата седмица като си купували билети с тях и им казали, че повече полети от Глазгоу няма, а са трансферирани към Единбъро. Но аз си мислех, че просто са свършили билетите, защото казаха, че тази година потокът от хора за Б-я бил голям.
Но нещата не спират само с това. Половинката ми вече букна и за колата паркинг до летището, за кучето сме букнали пансион - тия главоболия и разходи кой ще ни ги компенсира.......
Уф, излях си и аз болката. Да ми се бяха обадили в денят преди полета  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Надявам се утре някой да отговори на този телефон, че да си излея мъката
Цитирай

Canada

Това наистина е върхът, но не за първи път някой се оплаква от тях! smile3512 Може би утре като се свържеш с тях , нещата ще се уредят така че ... Ако не, ще мислите други варианти. Оф, много неприятно  newsm61
Цитирай
...... Ако не, ще мислите други варианти. Оф, много неприятно  newsm61
Питам половиката ако случайно нямат компромисно решение и просто нямат полети ние какво правим.?!
Пък той рече - ще палим колата (аз настръхвам от тая идея обаче newsm78)
Цитирай

в Tara

ма как бе ? бяхте ги платили? или резервирали? как така ще ви кажат едва ли не в последния момент Twisted Evil Twisted Evil
Цитирай
ма как бе ? бяхте ги платили? или резервирали? ...
И двете - и платени, и резервирани.....То и за това съм бясна. И още по-бясна, че никой не се обажда на телефона tantrum (уточнявам - до полета ни остават 10 дена)
Цитирай

USA

Съчувствам ви за неразбориите, произтичащи от това ново за вас обстоятелство!
Дано нещата се подредят по най-благоприятния за вас начин!
Повтаряй си по-често : "всяко зло за добро" и дишай дълбоко! Hug
Цитирай

в Tara

баси , можете да ги съдите тия  #Cussing out #Cussing out
егати несериозниците!....или най- лошия случай  да ви платят достатъчно добре, че да има компенсацийка Crazy
после и за  хотела на кучото няма да мислите много , а пък автомобиловозенето до бг все ще го изтраете newsm78 newsm78
не че ви завиждам , де Rolling Eyes ама като няма друг начин...
споко, може да се наредят нещата.
Цитирай

France/Antibes

ух 4е гадна ситуация и неприятна история с тия 4е6ки авиолинии.
Дано си намерите друг полет - макар 4е 6те е малко фантасти4но, 4е с кола е дале4ко, а и с две деца уморително Thinking
Хонди4 дано ви се наредят благоприятно не6тата Praynig
Цитирай

След завоя в дясно

Ей Хонди я си пийни една бирка и се успокои beer2
Утре им звънни  на тези малоумници  phoneuu  ruporuu   и им даи да се разберът
Сигурна съм ,че всичко ще се нареди по-бързо от колкото предполагаш(и ще си пиеш бирката в БГ и ще се чудиш как така си могла да похабиш толкоз нерви)
Ха наздраве cheers
Цитирай

Zurich, CH

Ей Хонди я си пийни една бирка и се успокои beer2
Утре им звънни  на тези малоумници  phoneuu  ruporuu   и им даи да се разберът
Сигурна съм ,че всичко ще се нареди по-бързо от колкото предполагаш(и ще си пиеш бирката в БГ и ще се чудиш как така си могла да похабиш толкоз нерви)
Ха наздраве cheers
И не zабравяй да питате zа билетите на връ6тане, да не стане и там някой гаф  Mad
Цитирай
... Напишете един лист зада сте подготвени как и колко ви объркват плановете ,съответно споменете всяка една подробност -кенъла за кучето, паркинга за колата, резервирана кола в БГ, резервирана почивка, и как за всичко това е платено. Стреса отделно на който ви подлагат. Попитайте това кой ще го компенсира,Искайте (да не забравите) името на тази мадама с която говорите, адрес на който да пишете и да се оплачете- адресирано до най-високо ниво. (мъжо е много добър в тези неща и ако искаш да се вклиучваме в помощ казвай.) Само, че имената на служтелката и откъде се обажда са важни.
Ебаси идиотите. Пълни кретени.  #2gunfire #2gunfire
Така съм наточила зъби. Аз още като изслушах съобщението и почнах да нареждам като свекърва и да си записвам тооочно ей тия неща дето си споменала......Най-"доброто", което може да ни се случи е да ни дадат полет от Единбъро, което не означава не ни объркват останалите планове (не знам тия от гаража за колата дали въобще ще върнат парите - тях кво ги е.., че някакви си чехи така им хрумнало Confused). Най-лошото - въобще да нямат полети (тогава не ми се помисля).
Утрото е по-мъдро от вечерта. Вярно, че сигурно троша нерви напразно (макар, че не вярвам да е така).
Я да взема да пийна верно нещо по-концентрирано.
Цитирай
....ДАй нещо насам, че ми се е припило джин с тоник в тия горещини.
Моето перри свърши Crying or Very sad
НЕмаш грижи  Laughing Laughing

Аз предпочитам обаче тази марк джин  Wink
Цитирай

Ispania

Ами ако  няма да има полети за Бьлгария би трябвало да ви вьрнат парите,и тези за ку4ето и за паркинга.Разбира трябва да докажете ,4е ку4ето то4но заради вашето пьтуване е Щяло да ходи на пансион Mr. Green.
Не се ядосвай,то няма да ти мине сега като се изредим тук 30 4овека да ти казваме ,4е не е станало ниЩо 4ак толкова страШно ,за това седни и си пийни една ракийка(ако нямаш аз Ще ти пратя Wink) и им тегли една на ум и се успокой
Цитирай

Ооо, знаете вие какво да пиете  newsm10

Хонда, дано не ви създадат много главоболия  Confused Да не говорим, 4е трябва и някакви компенсации да има за при4иненото неудобство.
Цитирай

сред цветята

Егати несериоzната работа. Как така продават билети zа полет, който въобще не съществува. #Cussing out
Стискам палци да успеете поне от Единбъро да полетите. И напишете оплакване  да ви дадат обеzщетение zа раzходите.
Утре непременно пиши, какво са ви каzали.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора