Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!Разделихме се със съпруга ми преди повече от месец.Искам да подам молба за развод.Не съм сигурна дали да бъде по взаимно съгласие,или не,защото той ту е съгласен,ту ми казва,че няма да ми даде развод.Моля посъветвайте ме как да постъпя и каква да бъде молбата.Ние нямаме какво да делим,единственно искам двете ми деца да си останат при мен и нищо друго.
« Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 12:27 от alexa35 »
Цитирай

на 6 ет..под звездите

По взаимно, разбира се..
Още повече, че няма какво да делите..
Притисни го - (даже му подготви направо молбата) и да я разписва..))
Успех!
Цитирай

Unated Forever

Не бъди теле,ако ти не искаш сега,може би децата ще поискат.Ти си знаеш историята и възможностите му,ама от много"не искам нищо" и с единствената мисъл да приключат и да се отърват от бившите,много жени после са съжалявали(когато почнат панаирите...)Ако може по взаимно съгласие добре,ама ако се опъва-виновен Crossing Arms
Цитирай

София

То добре по взаимно съгласие, ама ето вчера една приятелка ми каза, че нейния хубавец (който подписа споразумението при адвоката) не е дошъл на делото. А на адвоката са си платили вече все пак.
Така че сега всичко наново, ще го съди и ще се проточи над година.

Трябва да си много сигурна в човека, за да идете на взаимно съгласие.
Цитирай

Варна до морето

За развода по взаимно съгласие се иска двама, два подписа и да се явите двамата в с. заседание, а ако му скимне и не дойде край на делото и парите.
Заведете дело по негова вина чл. 99 , ал 1 от СК), в процеса, ако постигнете споразумение можете да го трансформирате по чл. 100 от СК по взаимно съгласие.
адвокат
Цитирай

Географския център

Ако не е сигурна в него, дело по вина по чл.99 от Семейния кодекс, което после да се трансформира в развод по взаимно съгласие.
Цитирай
Здравейте и от мен
разведена съм вече от 5 години с 5 и 7 годишни дъщери
Когато дойде датата за развод и въпросният се появи пред заседателната зала моят адвокат му предложи там на место да бъде по взаимно съгласие
Иначе щеше да бъде съден и щеше да е по зле за него
Успех
Цитирай

Излиза,че ще бъде по-добре да е искова молбата и евентуално след това да премине по взаимно съгласие.Аз съм почти сигурна,че той,за да ми направи мърсотия,няма да дойде.И всичко ще трябва след това да започне отначало.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.